• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
bre ranko,ja len tak narychlo: moja ovu bola asifakt 10dc,lebo moja mrcha sa hlasi do služby sice len spinenim ale tak to je 2dni pred mrchou normalka ( ale necakala som ze i napriek duphastonu ) a ked by bola ovu 10dc tak som 10dpo, a presne to sedi .
sme sice na dovolenka takze dnes bez merania,
http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy

@snazilka1983 @elebe
@nelabela @lauritka
@11miuska11 @mariankamk @zelovocka
28. bře 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk v sobotu rano som objednana na folikulometriu, ze kedy bude ovu podla velkosti. a potom sa uvidi. no a s tou BT to bude teraz fakt take divne...
@sarin mozno je ovu dnes, nevzdavaj to a dneska sa posnazte :slight_smile:
@elebe no teraz do postele nemozem ist, som v praci, ale ked pridem tak pojdem. zatial pijem caj.
28. bře 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ale ja viem že si ešte v robote,som myslela poobede....ja si myslím že to bude v poho,však v sobotu ideš na folíky,nie na IUI a kým pôjdeš tak určite vyzdravieš :wink:
28. bře 2013 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy ja som tiez normalne aj pri duphastone spinila pred mrchou. vraj to tam v neziaducich ucinkoch pisu :frowning2:
28. bře 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tiez si to tak hovorim, ze ved v sobotu mi len skontroluju ake su velke a kedy asi tak odhaduju ovulku, tak dovtedy to vylezim. aj vcerajsie cvicenie som zrusila a aj zajtrajsie zrusim nech to vylezim a vysaunujem.
28. bře 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa presne,možno ešte ani nebudú dostatočne veľké,klud,dokým pôjdete na IUI tak budeš fit :grinning:
28. bře 2013 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk uz si sa rovno nastavila na MS :grinning: ?
28. bře 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e ahoj Lauri... myslím,že sa mi tie cykly neupravujú :( myslím,že už stúpam
28. bře 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj hej, sak co by som chcela so sexom 3 dni pred ovu, ked doteraz nepomohlo ani kazdy den, ani den pred ani dva dni pred? :sweat_smile:
28. bře 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi no dúfam, že ozaj bude, to by bolo úžasné - po dvoch anovulákoch :pensive: a ty ako pa_mi? už bola, či ešte čakáš?
28. bře 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa och do kelu, to je ako naschvál...mrzí ma to :pensive:
28. bře 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa este som nemala na ovu teste ani ducha moja.... bez LH ovu asi tazko
28. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dufam!
@sarin aha, no tak si musíš počkat.
28. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 stale som na cakacke. ale bolest vo vajecniku rastie tak dufam ze sa blizi
http://www.fertilityfriend.com/home/410535
28. bře 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. bře 2013 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no co uz...musim ist dalej :wink:
28. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela aj ja som si to hovorila každý mesiac a v ten keď som to ale vôbec nečakala som ostala tehu :wink:
28. bře 2013 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa vsak ja rada len ta teplota mi rano sposobila sok ze zase sme nemali sex v spravnom case, ale potom som urobila hned rano ovu test pre istotu vecer bol negativny a rano tiez.... takze nemohla byt ovu aj predvcerom a prepredvcerom bol negativny
28. bře 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe hmmmm...no este dva razy a idem na tu laparku.....tak budem mudrejsia.....a potom centrum....ale stale verim a dufam ze tam nebudem musiet ist :sunglasses: ale som zmierena so vsetkymi alternativami
28. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa och moja, len sa lieč pekne doma v posteli aby si bola čím skôr fit a aby ti to IUI mohli spraviť. :slight_smile: Kašli na cvičenie, pôjdeš potom....alebo už možno ani nepôjdeš lebo budeš tehu :slight_smile: Strašne moc ti to prajem :slight_smile:
28. bře 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristinka9 tak to je riadna mrcha, ta tvoja doktorka :unamused: ASpon teraz vies, ze si urobila spravne, ked si od nej odisla! Ta tvoja BT vyzera dobre, len tak dalej. Kedy mavas zvycajne ovu? :slight_smile:
@elebe
@pa_mi
@rks
@zuzkazuzu88
@rica1
babyyyyy..... V noci som tazko zaspavala s tym, ze mi lekar povie, ze ziadna ovulka nebola, ze uz mam prestat merat BT, lebo mi to je aj tak na nic a mam sa zmierit s tym, ze neovulujem :frowning2: Horzne som spala a asi 3 krat som sa zobudila. Rano som myslela, ze mam ten teplomer hodinu tam, ako som sa nevedela dockat, co ukaze. A ukazal 37 !! To som v zivote nikdy ani nesnivala, ze by som takuto BT raz niekedy mohla mat :sweat_smile: Po tomto, ked mi lekar zadrie, ze ovulka nebola, tak kaslem na uplne vsetko, uplne seriozne vazne!!! http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/grafy?c=-8588408104854775808
28. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@11miuska11 zvyčajne neviem :grinning: v decembri bola na 14 dc a ani v januári ani vo februári nebola vôbec :frowning2: :grinning:
28. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy ahoj, kym mas BT hore, ziadna MS sa nekkona!! Prave v tomto maju kocky s meranim BT vyhodu, ze ked aj zacnu spinit, alebo krvacat a BT maju stale nemennu hore, vedia, ze je to urcite tehu! Takze zajtra pekne zmeraj a uisti sa, co je to zac :slight_smile: JA mam dnes moj celozivotny rekord v BT !!! 37 :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/grafy?c=-8588408104854775808 a idem na to sono, tak drz palecky , aj tie, co nemas :grinning: :grinning:
28. bře 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela ja dnes sice 37,2, ale test snehobiely, bolesti take, že už mam ibalgin v sebe a mam pocit, že mrcha už tušim aj dnes dojde..takže rovnako žiadna slava...musime sa spoľahnuť na tie aprilove blaznivky :wink:
28. bře 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11miuska11 určite ti ovu potvrdí,uvidíš :wink: :wink: krááásna teplota,paráda....žeby ďalší zelený grafík? :grinning: :grinning:
28. bře 2013 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 tak pre istotu poistuj riadne, nech to nepresvihnes, ako ja tento cyklus :slight_smile: drzim silno palce :slight_smile:
28. bře 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem, budem cakat........ale z tych dvojciarkovych si mi zabalila, ze?? :grinning:
28. bře 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe uprimne ti poviem, ze to bolo uplne prve, na co som pomyslela. Ze trojfazovy graf?? Ale z coho? Ved sme cukrovali az den po ovulke a predtym 7 dni nic!! Muz bol chory. To by bol zazrak zazrakov, keby som tehu :wink: skor si myslim, ze to ten inofolic mi napravuje hladinu hormonov, lebo aj v predovulacnej faze som mala trosku vyssiu BT jeden krat :slight_smile: No nechame sa prekvapit. Zistila som, ze nepotrebujem ziaden adrenalinovy sport, meranie BT mi to kazdy den vynahradzuje :grinning: :grinning:
28. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek