• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte holky
nepřispívám sem často..ale pravidelně vás čtu a ted jsem napjatě čekala jak dopadne luciebx! :wink: :wink:

jsem to tušila že to tak bude...moc gratuluji..je to určitě víc než jasné..krásný testík!! :dizzy_face:

a ted sem přidám opět můj úžasně-neůžasný graf!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
2. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie: to je nádherný testík!
2. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, gratuluju, malem mi i slzicka ukapla, vzpomnela jsem si na ten pocit, kdy jsem ty dve // nasla ja, je to strasne krasne. ze ? :slight_smile: nemysli na to, ze by to mohl byt falesny testik nebo neco podobneho a raduj se :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adelka, ked si mala prvy utz a mala si dutinku 1,5cm, aj bolo vidiet babo? lebo ja som dnes bola a mam 1,8cm ale babo este nevidno.
2. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx: Grratulujem! To je jasne // :slight_smile: Druhy testik tito len potvrdi. :wink: No, asi pojdes na svadbu z porodnice :grinning:
2. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak robila som si ovu testik stale je len slaba jooooooooooooooj ale som netrpezliva :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 15:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie- potichúčky blahoželám:::slight_smile:) :dizzy_face:
sarai- a kde sa skrylo, to malé neposedné drobča? Asi mal zlý ultrazvuk... :dizzy_face:
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, asi sa drobcovi zatial nechce ukazovat. dufam, ze nabuduce ma uz prekvapi a uvidim ho konecne. neviem sa toho dockat.
2. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai---na budúci týždeň už bude biť srdiečko ako zvon:::slight_smile:)) a dúfam, že nám tiež :dizzy_face:
2. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci gratulujem, krasne // :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci paráda super!!a kde se dá koupit ten digitální test??tady u nás ho nemají
2. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase mi to blbne ty stránky :cry:
2. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratulujeeem :slight_smile:
Takze svadba sa asi presunie, co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A tie bolesti v podbrusku su uplne v poriadku, nemusis sa nicoho bat, je to normalne, uhniezduje sa babo, roztahuje maternica, vsetko sa tam prekrvuje...... Na lekara mas este cas :wink: Ale jasne, kebyze mas mat pochybnosti a byt v strese, tak radsej chodte.....
2. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u vás v Anglii je tady se sehnat nedá
2. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dnes som mala som tusaka, ze sa budes mat pozitivny test :slight_smile: drzim palce nech pekne napredujete a :slight_smile:
(tie bolesti akoby na MS som mala par dni po oplodneni a este stale ma semtam zaboli a pichne.)
2. lis 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie veď to bolo jasné, že si tehu :grinning: :dizzy_face: a myslím, že tie testy hovoria za všetko.. a aj keď si kúpiš iný test, výsledok bude rovnaký :wink: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katulikzlatulik • 1d • Dnes o 13:14

BODZLOMU... dnes tesne pred obedom prisiel na svet CHLAPCEK MATEJ 47 cm a 3050 g... JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii TESIIIIME SA VSETCI S NIMIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiii

neviem či už viete :grinning: :grinning: :grinning: gartulujem :dizzy_face:
2. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mahuliena dakujeme :slight_smile:
No super bodik, velka gratuacia, uz sa tesim na fotky a podrobnosti z porodu :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule tak uz spinim, takze zajtra sa naplno rozbehne mrcha, nevadi, tak snazenie troska odlozime a rozmyslam ze si kupim femi kvapky a troska si dam do poriadku cyklus
2. lis 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: straaaasne velka gratulacia!!! Velmi rychlo sa zotav a uzivaj si to! Ked naberies sil, napis ako bolo v porodnici, ci si mam ponechat Ruzomberok v uzkom vybere :slight_smile: Ale teraz sa hlavne tesiiiim s tebou!!! :wink:
2. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evit a preco chces snazenie odlozit? :confused:
2. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka, chcem troska schudnut, dat si dokopy cyklus a nechcem byt vo vysokom stadiu tehu v lete ako s Adamkom, lebo to bola pre mna hotova katastrofa
2. lis 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

vím, že to asi někde bude, ale jak vložit resp. získat odkaz na můj graf z FF?? díky moc :wink:!
2. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciebx no paráda.Tak gratulujem.Tebe kolko mešká?Ty vlastne ani nevieš kolko DPO si,však?Toto bol prvý pokus.
2. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no tak to hej, chapem... Ale ved cyklus mas ok, nie? Pekna ovulka, aj LF :wink: budes merat, nadalej? Takze kedy najblizsie sa posnazite? :wink:
2. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka: ja dnes rovnako ako ty - negativny ovu testik. Takze cakame dalej :wink:

jankabry: Chod do "Sharing" -> "Home Page Setup" a zadefinuj si stranku. Vytvori ti to odkaz, ktory sa sem kopiruje.
2. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka hej ovulka ok aj LF ok, len mi vadi ze ho mam dlhsi a teda tym padom nepravidelny, lebo furt ma iny pocet dni....uvidime ako to pojde s chudnutim kedze mi este od porodu ostali nejake kilecka
2. lis 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby, vy ste sa tu rozbehli :dizzy_face: Gratulujem novym tehulkam :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, gratulujem novej tehuľke a novej mamine. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len tak ďalej kočky. :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek