• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@sarafortuna minuly cyklus, ked som tam bola na 40 DC, tak videl v kazdom vajecniku "vraj" zlte teliesko. A 45 DC mi urobila BT skok. Tak som mu povedala, ci si je isty, ze to boli zlte telieska a nie dominantne folikuly, ktore o 5 dni praskli a bola ovulka. A on mi povedal, ze mohli, ale ze skor to boli pretransformovane folikuly na zlte telieska bez ovulacie. Moju BT VOBEC nebral na vedomie a tvrdil, ze to nemohla byt ovulacia, nech sa netesim. Podla mna on neveri na ovulaciu po 15 DC alebo co. Pozri moj minulocyklovy graf: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/grafy?c=-8588459080854775808

tohtomesacny cyklus http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/grafy?c=-8588408104854775808som bola na sone 15 DC a 23 DC a povedal, ze dominantny folikul tam nie je ziadny. No a potom som bola teraz 43 DC, co bolo 6 dni po ovulke a povedal, ze nic tam nie je. Ze maximalne 5,5 folikuly su tam najvacsie. Hmm.. Tak neviem

Ale je pravda, ze minuly mesiac tam tie foliky boli krasne velke a videla som ich aj ja, lebo boli skoro cez pol vajecnika kazdy jeden. A teraz tam nic take obrovske po ovulke nebolo. Ale minuly cyklus pred ovulkou som dominantne folikuly videla aj ja. Hmmm
2. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kedy mavas ovulku? Ja uvazujem prudko nad tymi ovu testami. Ale mam pocti, ze ked mi lekar zase na sone nic nepotvrdi, bude to dvojnasobne sklamanie. A ty mas tym blbym sonnom ovulku potvrdenu? :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy tak zabehni na pohotovosť. Mala si príliš silné testy na to, aby to bolo falošne pozitívne alebo neviem čo.... Bolo/je to určite tehotenstvo, ktoré sa ešte dá zachrániť, len potrebuješ lieky...
2. dub 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 jasneee, ze poctivo :slight_smile: myslim, ze som na dobrej ceste s tym inofolicom. Ja tomu proste verim :slight_smile: To mi je luto, ze 1 DC :frowning2: ale ber to tak, ze ides do toho zase odznova. Ja sa tesim na moju MS co ma prist tento tyzden, lebo sa pokusime tento mesiac trafit do ovulky :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy Tak toto ani ja nechápem, veď si ani neklesla tak nízko, fakt nechápem :frowning2: Pre istotu by som ale skúsila doktora, aby sa na to pozrel.
2. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk spinenie moze byt aj to implantacne, tak neboj. Mozno to je iba to. Drzim palec. BT ti moc neklesla :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy suhlasim tu s kockami. Citala som, ze ked ti neklesne BT a krvacas, stale mozes byt tehu a treba vyhladat lekara. Hlavne, ak mas tak pozitivne tehu testy! Drzim palec a posielam veeela energie!!
2. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 3dni spinenia je uz moc, ani nemam byt z coho tehu (posledny sex pred ovu bol 3 dni pred nou)...
ja si pockam na lepsi mesiac :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 celkom to sedí.
Normalne som naštvaná, ved ked maš raz dlhé cykly, tak nemôže chcieť vidieť folikuly na 15dc :angry: :angry: :angry: .
Prečo niektorí lekári veria tým knižkám a skriptám z ktorých sa učili? :angry:
toto isté mi robila moja exlekárka, stále som verila, že ved pochopí, no nepochopila...
Mna moja nová dr. pozerala asi do 28dc, či niečo nerastie :confused:

Nasad si Inofolic a počkaj do leta - ak nie je niekde inde problém, tak sa určite zadarí a možno aj cyklus sa ti skráti. Ak je vajíčko kvalitné, tak otehotnieš aj z ovulky na 40dc - bábätku to bude jedno :wink: . Predpokladám, že Inofolic ti postupne skráti cykly. Nerozčuľuj sa kvôli dr. - nerieš - s tým nič nespravíme. Hoci je pravda, že ja som už u inej dr. a tá je v pohode - otvorená aj mojim názorom a verziám a verí BT. :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 jj taky si říkám,že můžem zase od začátku,ale už je to přece jen 7 cyklus...vím,že se tu holky snaží mnohem dýl,ale stejně to zamrzí :frowning2: určitě se vám to povede,budu držet palečky :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no to hej 3 dni je uz cez :slight_smile: Ja uz sa tak tesim, ako sa nam to tu vsetkym podari :slight_smile: A ty pijes inofolic, alebo nieco take? Ci s ovu problem nemas? :slight_smile:
2. dub 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere @kukku @lauritka @mariankamk @11miuska11 idem skusit zajst k dr co mi na to povie ona :pensive: i ked velku nadej ze povie niečo pozitivne tomu nedavam :pensive:
2. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 nemam potvrdenu, len BT.. ale ja mam pravidelne cykly, mne netreba chodit na usg :slight_smile: ja ju mavam 12-13 dc. kuk album.
2. dub 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Inofolic uz beriem cez mesiac. Zacala som 19 DC a ovu (teda zvsenie BT) mi prislo o 8 dni skor. A verim, ze ked budem teraz brat inofolic od zaciatku cyklu a uz druhy mesiac vkuse, ze to urcite nieco so mnou urobi . Velmi sa do neho cela vkladam a presne, ako pises. Budem to aspon do leta skusat s inofolicom a potom mozno v auguste, septembri poriesim ten clostyl, keby to nevyslo. Ale keby mi dalsi cyklus zase nechce potvrdit ovulku sonom a BT bude pekne hore, pojdem si to potvrdit inam a mozno zmenim aj lekara. Lebo podla mna lekar musi brat do uvahy vsetko a nie len to, co vidi na sone, ktore je maximalne neprehladne. :slight_smile:
2. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hmm...mas to tam pekne :slight_smile: Ani na sono nechod radsej. Zbytocne ta to tam moze rozhodit. Ako mna. A tak som mala dobru naladu, ze som stale hore s BT. Hmmm.. Ved neva. my to proste raz dame a hotovo :slight_smile:
2. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy drz sa !! A daj nam hned vediet. Daj si urobit HCg z krvi. To je istota. Drzim palec!!
2. dub 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 ja mam ovu v pohode, teraz neuzivam nic, jedine som posledne, tusim 4 cykly uzivala fytosoju, tak preto mam teraz aj skor ovu... ja mam iba trochu problem so spinenim, ale nejak kaslem na to, uz som pojedla toho az az a nikdy nic nezabralo poriadne... chvilu dobre, chvilu zle, tak uz sa tym nestresujem...
samozrejme, obtazuje ma to, ale co s tym spravim? :zipper_mouth:
2. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk a po ovulke si duphaston skusala brat? Vraj to je na to a na predlzenie lutealnej fazy. hmmm..
2. dub 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 duphaston, aj utrogestan, aj B6, aj vitamin C, aj ascorutin, aj caje, kvapky... uz mam kadejake pokusy za sebou...
2. dub 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk tak to je veru zvlastne, ze ti nezistili, z coho to je. Hmmm...drzim silno palceky, nech sa podari otehu a tieto problemy nemusis riesit :slight_smile:
2. dub 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 dakujem, aj tebe drzim prstoky, nech sa zadari cim skor :wink:
2. dub 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte chcela by som sa spytat, prečo mi FFraz oznaci na grafe bledomodru čiaru alebo plnu červenu alebo červenu prerušovanu. Ja sa tomu moc nerozumiem. Dakujem :slight_smile:
2. dub 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy potom daj vedieť, držím palce
2. dub 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kus upraveny test z 8DPO
2. dub 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka je toto uz pozitiv? asi nieeee co? uz je to uschbuty test
2. dub 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi ktorý DC to je ? ešte mu čosi chýba.. ale ja keď mám už takéto náznaky tak testujem častejšie pre istotu aby som vystihla ten najsilnejší..
2. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi tak na 10DC bol najväčší vzostup ale to asi na ovu skoro ? teda neviem niektoré mávajú aj na 10DC , skús ešte o par hodín a hlavne nepiť predtým.. a pocitovo to ako cítiš?? hlien bolesti?
2. dub 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek