• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahojte, neviete preco sa na ovu testovanie nema pouzivat ranny moc?
2. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi2: lebo ten hormon tam neviem preco nie je, suvisi to so spankom. V mojej knizke pisu, ze sa ma pouzit moc najlepsie medzi 10:00 a 20:00. Dokonca pisu, ze ak zena robi na smeny, tak je hadam aj lepsie testovat kazdych 12 hodin, lebo ten spanok to ovplyvnuje.
2. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, lebo ovulačný test reaguje na prítomnosť LH hormónu v moči a jeho koncentrácia v moči sa zvyšuje v bdelom stave, bezprostredne po prebudení sa v moči nenachádza v takom množstve ako v priebehu dňa. Ja osobne odporúčam testovať popoludní.
2. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny tak sme ted dojeli od doktora a je vse ok a pozitivni.. . :slight_smile: :slight_smile: takze moooc dekuji za gratulace ale je jeste brzy vsak vite jak jsou ty prvni tydny nachylne... dalsi testik to jen potvrdil a moc u doktora taky rano volam na krevni vysledky.. .bolest mi moc nevysvetlili jelikoz podle hmatu jsem ok a nic mi zatim nehrozi.. takze to vypada ze v cervenci misto k oltari povalim do porodky :slight_smile: :slight_smile: svatba se nejspis presune na dalsi rok...
2. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci gratulujem :wink: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci super gratulujem :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: ty mas uz 8tt pri mene? boze to leti :slight_smile: Ako sa ma zaludok? Chodis do prace?
2. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao noo už ôsmy :grinning: do práce chodím, malý arašid neposlúcha... asi sa mu páči, keď s ním pri grcaní natriasam :grinning: ale "nevadí"... hlavne, že je oriešok ok :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: jezinku, ako sa to da v praci zvladnut? Inokedy by clovek v takom stave bol tyzden PN :grinning: Ale viem, to by zena mohla byt 9 mesiacov PN rovno, a to je blbost. A na spanok ta neberie? Moja kamoska, aj kolegynka, sa po obede jemne zosunula na stolicke a to som vedela, ze uz asi drieme pred pocitacom :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som v práci nebola... a na spanie ma ťahá kvalitne... od soboty pravidelne poobede spím, tak som zvedavá, ako to zajtra v robote zvládnem :grinning: ale je to strašné... nebaví ma to v robote, nedokážem sa na nič sústrediť, celý deň myslím len na to, či stihnem dobehnúť na WC alebo si to odnesie odpadkový kôš.... zatiaľ som síce wc misu v robote nepokrstila, ale neviem neviem.... ale je to des.... nič sa mi v robote nechce.... :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule prosim vas,ked mavam silne ale ozaj silne bolesti ktore som mala vcera a dnes este ciastocne ,ta bolest signalizuje uvolnovanie a ked ma prestane boliet tak praknutie a vtedy do 12 hodin sa moze oplodnit vajko?ci ako to funguje?lebo mna inak boli brucho od 10 DC kazdy obden a moj doku vravi ze ja pocitujem aj rast vajka
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: a uz to vedia? Aby to trochu aj chapali. My sme o tej nasej driemajucej kolegynky vsetci vedeli, ale bolo to verejne tajomstvo, nikto o tom nehovoril, ale medzi jednou a druhou sme od nej nic nechceli :grinning:

groka: ja tiez viem, ze sa musi oplodnit do 12 hodin po uvolneni. A spermose potrebuju par hodin kym doplavu, ratam tak zhruba 4 asi? Takze ak to vies presne pocitit, tak by ste sa mohli paradne presne trafit :grinning:
Mna bolieva lavy vajecnik dost a tiez tak 3 dni dopredu, ale tento mesiac to bude asi z praveho, lebo nic necitim zatial.
2. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao jasné, že vedia... už odo mňa pýtali tehu knižku, ktorý im zajtra nesiem, keďže dnes som ju konečne dostala :grinning:
2. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao snazenie mame sobotu,nedelu,dnes 2 krat
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam: fiha, tak to je na oslavu! :wink:
2. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka: a uz ta prestal vajecnik pobolievat? Uz si po ovulke?
2. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka: pozeram, ze vcera egg, dnes watery, takze asi uz po ovulke? Tak to ste urobili uplne vsetko, co da dalo, uz len cakat :slight_smile:
Mimochodom, jeden odbornik na plodnost, z ktoreho knizky cerpam vacsinu mojho know-how, odporuca sulozit v den pozitivneho ovulacneho testu, jeden den potom a pre pripad (ale to uz nie je dolezite), este den potom. Takze ak bola tvoja ovulka vcera niekedy, tak ste to krasne splnili :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao preco by mala by blbost byt na PN 9 mesiacov? Ja som priklad ze sa to celkom v pohode da :grinning: :grinning:
Teda nie 9, lebo prvy mesiac este nevies ze si tehotna, potom vycerpes dovolenku, a mesiac a pol pred porodom uz ides na matersku, takze +- nejakych 6 mesiacov :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá..ja len tak na chvíľočku..po práci (16:00-16:30)som si urobila testík..nemám ho odfotený..preto nie je v albume..a tá // je rovnako sfarbená ako včera z rána..tak veľmi dúfam, že je všetko ok--ráno skúsim z prvého ranného..tak uvidíme...pekný večer :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao no dnes sa mi zdalo ze mam skor taky vodnaty hlien,ale je malo tahavy,neviem co som mala dat a bolesti,dnes su este,ale nie take ako vcera

ja som bola na pn 9 mesiacov+3 roky a 2 mesiace :grinning: dodnes
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka: to bude mnou vave :wink: . Raz som pracovala tak, ze som mala sama kancelariu a okolo nikto znamy. Po troch mesiacoch, co som stretla ludi len vecer, som bola pripad pre psychiatra. :grinning:
2. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co myslis albao mohlo by to vyjst aj teraz po tom biochemickom tehu ci co to bolo?
2. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka: zvykne sa pisat ten najplodnejsi v priebehu dna. Ak sa dokaze medzi prstami natiahnut tak na 5 cm, tak by som tam dala egg :wink: A pre istotu si to zajtra este poistite, aj ked uz ste pekne zamiesali :wink: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao,tak dnes sa nenatahuje ani 2 cm vcera hadam aj 10cm :grinning: ale aj predvcerom bol zaujimavy,len skoda toho mojho alkoholu v sobotu vecer,neviem aka bola teplotka
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem kukat baby a domiesat teda :grinning:
2. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka: na toto nie som expert, ale podla mna si plodna. Hovori sa, ze az 40% tehotenstiev konci potratom, ale vacsina z nich tak, ako sa to udialo u teba - plod odide s menstruaciou. Vacsina zien o tom ani nevie. Je to prirodzene, stava sa to. Takze podla mna telo zvlada tuto beznu vec a si v poriadku :wink:
2. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao ja mam tusenie ze predminuly mesiac som o tom ani nevedela,ako pises,teploty boli dost vyrazne pre mna,stupanie ake som nemala ,vysoke teploty ake som nemala este a potom ms s nejakym 1 dnovym meskanim tusim a teraz toto,no do tretice vsetko dobre,nie?
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ečte som sa chcela spýtať..kedy je najvhodnejšie ísť k lekárovi? ďakujem
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek