Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zuzi2
2. lis 2009

Ahojte, neviete preco sa na ovu testovanie nema pouzivat ranny moc?

albao
2. lis 2009

zuzi2: lebo ten hormon tam neviem preco nie je, suvisi to so spankom. V mojej knizke pisu, ze sa ma pouzit moc najlepsie medzi 10:00 a 20:00. Dokonca pisu, ze ak zena robi na smeny, tak je hadam aj lepsie testovat kazdych 12 hodin, lebo ten spanok to ovplyvnuje.

andzi
2. lis 2009

zuzi, lebo ovulačný test reaguje na prítomnosť LH hormónu v moči a jeho koncentrácia v moči sa zvyšuje v bdelom stave, bezprostredne po prebudení sa v moči nenachádza v takom množstve ako v priebehu dňa. Ja osobne odporúčam testovať popoludní.

luciebx
2. lis 2009

ahojky holciny tak sme ted dojeli od doktora a je vse ok a pozitivni.. . 🙂 🙂 takze moooc dekuji za gratulace ale je jeste brzy vsak vite jak jsou ty prvni tydny nachylne... dalsi testik to jen potvrdil a moc u doktora taky rano volam na krevni vysledky.. .bolest mi moc nevysvetlili jelikoz podle hmatu jsem ok a nic mi zatim nehrozi.. takze to vypada ze v cervenci misto k oltari povalim do porodky 🙂 🙂 svatba se nejspis presune na dalsi rok...

lauritka
2. lis 2009

luci gratulujem 😉 😵

luciebx
2. lis 2009

dekujiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
2. lis 2009

luci super gratulujem 🙂

flamenga
2. lis 2009

lucie 😵 😵 😵

albao
2. lis 2009

flam: ty mas uz 8tt pri mene? boze to leti 🙂 Ako sa ma zaludok? Chodis do prace?

flamenga
2. lis 2009

albao noo už ôsmy 😀 do práce chodím, malý arašid neposlúcha... asi sa mu páči, keď s ním pri grcaní natriasam 😀 ale "nevadí"... hlavne, že je oriešok ok 🙂

albao
2. lis 2009

flam: jezinku, ako sa to da v praci zvladnut? Inokedy by clovek v takom stave bol tyzden PN 😀 Ale viem, to by zena mohla byt 9 mesiacov PN rovno, a to je blbost. A na spanok ta neberie? Moja kamoska, aj kolegynka, sa po obede jemne zosunula na stolicke a to som vedela, ze uz asi drieme pred pocitacom 😀 😀 😀

flamenga
2. lis 2009

dnes som v práci nebola... a na spanie ma ťahá kvalitne... od soboty pravidelne poobede spím, tak som zvedavá, ako to zajtra v robote zvládnem 😀 ale je to strašné... nebaví ma to v robote, nedokážem sa na nič sústrediť, celý deň myslím len na to, či stihnem dobehnúť na WC alebo si to odnesie odpadkový kôš.... zatiaľ som síce wc misu v robote nepokrstila, ale neviem neviem.... ale je to des.... nič sa mi v robote nechce.... 🙄

groka
2. lis 2009

babule prosim vas,ked mavam silne ale ozaj silne bolesti ktore som mala vcera a dnes este ciastocne ,ta bolest signalizuje uvolnovanie a ked ma prestane boliet tak praknutie a vtedy do 12 hodin sa moze oplodnit vajko?ci ako to funguje?lebo mna inak boli brucho od 10 DC kazdy obden a moj doku vravi ze ja pocitujem aj rast vajka

albao
2. lis 2009

flam: a uz to vedia? Aby to trochu aj chapali. My sme o tej nasej driemajucej kolegynky vsetci vedeli, ale bolo to verejne tajomstvo, nikto o tom nehovoril, ale medzi jednou a druhou sme od nej nic nechceli 😀

groka: ja tiez viem, ze sa musi oplodnit do 12 hodin po uvolneni. A spermose potrebuju par hodin kym doplavu, ratam tak zhruba 4 asi? Takze ak to vies presne pocitit, tak by ste sa mohli paradne presne trafit 😀
Mna bolieva lavy vajecnik dost a tiez tak 3 dni dopredu, ale tento mesiac to bude asi z praveho, lebo nic necitim zatial.

flamenga
2. lis 2009

albao jasné, že vedia... už odo mňa pýtali tehu knižku, ktorý im zajtra nesiem, keďže dnes som ju konečne dostala 😀

groka
2. lis 2009

albao snazenie mame sobotu,nedelu,dnes 2 krat

albao
2. lis 2009

flam: fiha, tak to je na oslavu! 😉

albao
2. lis 2009

groka: a uz ta prestal vajecnik pobolievat? Uz si po ovulke?

albao
2. lis 2009

groka: pozeram, ze vcera egg, dnes watery, takze asi uz po ovulke? Tak to ste urobili uplne vsetko, co da dalo, uz len cakat 🙂
Mimochodom, jeden odbornik na plodnost, z ktoreho knizky cerpam vacsinu mojho know-how, odporuca sulozit v den pozitivneho ovulacneho testu, jeden den potom a pre pripad (ale to uz nie je dolezite), este den potom. Takze ak bola tvoja ovulka vcera niekedy, tak ste to krasne splnili 🙂

vavenka
2. lis 2009

Albao preco by mala by blbost byt na PN 9 mesiacov? Ja som priklad ze sa to celkom v pohode da 😀 😀
Teda nie 9, lebo prvy mesiac este nevies ze si tehotna, potom vycerpes dovolenku, a mesiac a pol pred porodom uz ides na matersku, takze +- nejakych 6 mesiacov 😅

bonsai
2. lis 2009

ahojte dievčatá..ja len tak na chvíľočku..po práci (16:00-16:30)som si urobila testík..nemám ho odfotený..preto nie je v albume..a tá // je rovnako sfarbená ako včera z rána..tak veľmi dúfam, že je všetko ok--ráno skúsim z prvého ranného..tak uvidíme...pekný večer 🙂

groka
2. lis 2009

albao no dnes sa mi zdalo ze mam skor taky vodnaty hlien,ale je malo tahavy,neviem co som mala dat a bolesti,dnes su este,ale nie take ako vcera

ja som bola na pn 9 mesiacov+3 roky a 2 mesiace 😀 dodnes

albao
2. lis 2009

vavenka: to bude mnou vave 😉 . Raz som pracovala tak, ze som mala sama kancelariu a okolo nikto znamy. Po troch mesiacoch, co som stretla ludi len vecer, som bola pripad pre psychiatra. 😀

groka
2. lis 2009

a co myslis albao mohlo by to vyjst aj teraz po tom biochemickom tehu ci co to bolo?

albao
2. lis 2009

groka: zvykne sa pisat ten najplodnejsi v priebehu dna. Ak sa dokaze medzi prstami natiahnut tak na 5 cm, tak by som tam dala egg 😉 A pre istotu si to zajtra este poistite, aj ked uz ste pekne zamiesali 😉 😀

groka
2. lis 2009

albao,tak dnes sa nenatahuje ani 2 cm vcera hadam aj 10cm 😀 ale aj predvcerom bol zaujimavy,len skoda toho mojho alkoholu v sobotu vecer,neviem aka bola teplotka

groka
2. lis 2009

idem kukat baby a domiesat teda 😀

albao
2. lis 2009

groka: na toto nie som expert, ale podla mna si plodna. Hovori sa, ze az 40% tehotenstiev konci potratom, ale vacsina z nich tak, ako sa to udialo u teba - plod odide s menstruaciou. Vacsina zien o tom ani nevie. Je to prirodzene, stava sa to. Takze podla mna telo zvlada tuto beznu vec a si v poriadku 😉

groka
2. lis 2009

albao ja mam tusenie ze predminuly mesiac som o tom ani nevedela,ako pises,teploty boli dost vyrazne pre mna,stupanie ake som nemala ,vysoke teploty ake som nemala este a potom ms s nejakym 1 dnovym meskanim tusim a teraz toto,no do tretice vsetko dobre,nie?

bonsai
2. lis 2009

ečte som sa chcela spýtať..kedy je najvhodnejšie ísť k lekárovi? ďakujem