• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@pa_mi To som aj ja zvedavá :wink:

@mattuliatko30 Približne 11-12 dňové. Keď zajtra neklesnem a pozbieram odvahu, skúsim testnúť. Len sa dosť obávam, lebo väčšinou klesnem len deň pred mrchou, tak sa zatiaľ nechcem veľmi namotávať :sweat_smile:
4. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku môj grafík...tie hormony mi ho riadne rozhadzujú....
@trish22
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e som sa rozhodla ísť na antiku....najbližšie po dobratí lutenylu ....potrebujem to...aj kôli ms..lebo býva ako býva....silná...a mám neskutočné stavy...nízky tlak...motáky..no nanič....nepomáhala mi ani alchymelka...vôbec ...
4. dub 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku budem držať palčeky...a som zvedavá na zajtrajšiu teplotku... :wink: :wink: :wink: :wink: a testík...
4. dub 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @trish22 ma napadlo ci moja dr neporovnava tieto vysledky s vysledkami v predoslom tehu :confused:
lebo vtedy som mala na15dpo hodnotu 1300 :confused:
4. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
@piacere hcg stupa verim dufam ze to bude tak i v pondelok a moja dr je zvlaastna :confounded: ale tak mozno len nechce aby som sa prehnane tesila
4. dub 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 Fúha, moja, tak to určite nie je nič príjemné :unamused: A aspoň vidíš nejakú zmenu, odkedy berieš tie hormóny, zlepšilo sa to?
4. dub 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešná teplota kúsok stúpla... už ovu ma pobolieva podbruško, nieje to stála bolesť, len ncítim akoby sa tam niečo dialo, také tlaky sem tam a ten hlien je vkuse, cez ovu bol taký naťahovací prisvitný, teraz taký krémovejší...tak uvidíme že či sa zadarilo a tu je dnešný grafík...@lauritka
4. dub 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka je ten hlien normálny, ked od ovu stáel trvá??? len teraz je taký krémovejší...ale teploty nemám žeby som mala nejaký zápal tak neviem
4. dub 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 @lauritka neviete co moze sposobovat ten pokles na 2DPO ? videla som na viacerych grafoch...
4. dub 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nechce sa mi všetko čitat ,tak dufam že mi neaka dobra duša da odpoved na moju otazku?:slight_smile: je normalne ked mam poovulačne krvacanie, netreba to liečit ? snazime sa o babo dakujem :slight_smile:
4. dub 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketrinn ahoj to mas za kazdou ovulkou alebo teraz? a kolko po ovulke? nemas to pri ovulke? kazde krvacanie mimo ms treba riesit...
4. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy já tě potěším, já začínala na 33 jednotkách a ob den jsem měla 81, takže paráááda :slight_smile: gratulace
4. dub 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin ja som mala bežne na 2-3dpo pokles takmer pod čiaru. Tiež neviem prečo.... dokonca aj pri tomto víťaznom to zletelo hneď po ovu dosť nízko a potom výskok hore....
4. dub 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere mas niekde ten tvoj vitazny? :sweat_smile:
4. dub 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja minuly rok 2012 v juni mi vyoperovali štitku v septembri už hormony boli stabilizovane a nberem stale 75 euthyrox a od toho septembra sa snažim ale aj od septembra dosli poovul krvacania malo ale predca bez bolesti tak som neriešila potom som sa v decembri vybrala k ženskej ta ma sledovala dec ,jan ,feb ovu boli ale ked vajičko dozrelo neprasklo ale sa scvrklo a vykrvacalo predpisla aj clostil či niečo take a na počudovanie ked som bola kuknut na ovu povedla že podla nej ani menzes nedojde ,lebo v brušnej dutine nemam nič ,že asi v priebehu menzesu nedošlo k vylučeniu vajičok takže menzes došiel xixi sice o 2 dni po (mavam 28dni )ale dosiel teraz mam akurat plodny den mavam na 18 den cyklu a zas ovu krvacanie neviem čo stym nikdy som to nemavala čim to ide hm
4. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin a IP to nebolo, pretože na štvrtý deň po tom poklese (v domnení, že je to IP :grinning: ) som testovala a test bol ešte negatívny
@piacere no zrovna to som ti sla napisat :grinning:
@sarin :grinning: :grinning: Popozerám vo svojej galérii staré grafy a keď objavím, tak pridám... hovorím, mne to bežne letelo po ovu na jeden deň dole... Asi sa hormón nevedel rozhodnúť, že teda čo... :grinning:
4. dub 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere no mne minuly mesiac to bolo jak zaznam z ekg... teraz to vypada lepsie... som zvedava co bude dal, ale uz by som tak strasne chcela zeleny koniec :sweat_smile:
4. dub 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ano?? a nie je lepsie upravit cyklus nejak prirodnou cestou ako sa dat na HAK a potom ta to moze este viac rozhadzat.. zase do seba pchat umele hormony ? :pensive: no nie som lekar. ty musis vediet...
myslim ze marianka bola tiez na HAK na chvilku.
4. dub 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no mam to pri ovulke :frowning2: nevieš čo by bolo na to dobre?
4. dub 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketrinn no ak to mas v case ovu moze to byt ako priznak ovulacie,.. vela zien to ma a aj ked si to nemala tak to mozes mavat,.... (mojej sestre to zacalo po styridsiatke) a hormony mas v norme ked mas vyoperovanu stitnu zlazu? Dr. si sa nepytala ako to je? s tymto nemam skusenosti :zipper_mouth:
4. dub 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin atď. :grinning:
4. dub 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak toto si ma potešila uplne :dizzy_face:
4. dub 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut kremovy hlien je v pohode po ovu :slight_smile:
4. dub 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin hormony štitnej žlazy mam v poriadku aj doktor mi to potvrdil povedal mi že sa možem snažit ,že všetko je ok mam sa začat snažit,no snažim ale nedari sa :frowning2: možno preto že už mi taha na 40-t :frowning2: ku)ale mam cez leto 39r.xixi
4. dub 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ketrinn @sarin takže preto to asi doktorka ženska nerieši lebo je to normalne pri ovu ,to som nevedela ,nemavala som to ale možno to ide aj tym vekom:slight_smile:
4. dub 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy dívala jsem se na tvůj graf. já šla na krev při prvním zjištěném poz. testu a pak o dva dny později. za týden a půl už hladina byla od prvního odběru přes 6tis. a už budeme mít rok :slight_smile:
4. dub 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ketrinn tak ja nemam ani 30 a tiez sa nam nedari... :grinning: neni moc o veku.. znamej sa zadarilo s kondomom ked mala 44... Proste niekomu to trva no (teda ja sa tym utesujem uz 5 mesiacov)
4. dub 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek