• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Ach jo.A nejdeš k dokimu,nech ti niečo dá?
8. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no najskor sa mi bude dat az vo strtok, lebo tam nie je, tak teraz neviem
8. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.No snáď to bude len nejaká blbosť a nič vážne.A ako si na tom inak?
8. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze tento mesiac to nevyjde, kedze pocas plodnych dni sme mali keksik len raz, ale clovek nikdy nevie .... a na predchadzajucej strane mam grafy ak chces tak kukni :wink:
8. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej videla som.Niekedy stačí aj raz a niekedy nestačí ani 3x.Kedy máš mať MS?
8. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala by prist az okolo 22.6. a to je este daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj tak to hej.Nejak to tu viazne.Nikto tu nieje?Ja nečakám mrchu tento týždeň.
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak drzim palce aby ani neprisla :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík.Necháme sa prekvapiť.Ja som hlavne rada,že mi doktor povedal,že HP je OK aj všetko ostatné.
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hlavne ze si zdrava a neboj ono s araz podari :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veď jasné.Ja už sa na to tak nesústredím a takto my to aj vyhovuje.
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja to uz tak neberiem hoci meriam a skusam ovu test, ale to len preto lebo posledne 2 cykly mi chodi ovu inak ako predtym, tak aspon viem ze kedy bola
8. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som teraz neskúmala vôbec nič,ale OVU som cítila jak hovado a potom mi ju aj doktor potvrdil z krvy,takže uvidíme.
8. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tady někdo. :wink:
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo
8. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cukruska, jak se mi máš moja.Já tě jen tak brzo nedoženu moja musíš si najít zatím někoho jiného na kočíkování. :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji.... zajtra idem na sono lebo minuly tyzden este nebola akcia tak mam strach :frowning2: a vobec mi nebyva zle aj to ma desi...sa velmi bojim ze to dopadne ako prvykrat :pensive: :pensive: :pensive:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska neboj se bude to dobré, moje švagrová je asi tak v 6 tt a není jí vůbec nic absolutně nic a mě dneska zase našel cystu o průměru 6 cm a na čípku nějaký vřídek tak mi udělal cytologii a zítra mi vezmou krev a dostala jsem vyvolávačku ale nemešká mi mrcha mám jí dostat tak za 5 dní, ale chce se ujistit, že ta cysta odejde a dokonce mi na to raději napsal antikoncepci na tři měsíce aby se mi to upravilo a zastavilo to špinění a když to nepomůže tak navrhnul laparoskopii, takže jsem si zase pobrečela a šla domů.A to jsem mu šla odnést jenom bombonieru, za to že mi napsal ten duphaston a zeptat se ho proč krvácím když beru ten duphaston a hned mi udělal prohlídku a ultrazvuk. :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak to je cudne...pri duphastone by sa nemalo krvacat :confused: ,,, dufam ze to nebude nic zle... inak to stretko by sme mohli potom dat tak ci tak...ja sa tesim
8. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska, ale mě to způsobila asi tak velikánská cysta, říkal, že je moc velká a že doufá, že mi zmizí po menstruaci.No tak určitě se setkáme to si nenechám ujít, ale kočíkovat s tebou budu později. :grinning: Až se z toho všeho dostanu tak se do toho pustíme zase na plné otáčky :wink:
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji...ja nemam tiez este vyhrate :pensive: a uz duplom nie po tom co mi doktor zistil na sone...mam uterus septus.. mam v maternici taku priecku tak neviem co bude dalej...zajtra sa ho musim opytat
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky...Benji aj ja som dnes rozmyslala nad antikoncepciou, ze si ju dam na leto predpisat. Mna zase trapia tie silne PMS bolesti uz od 4 DPO...dnes som na Ibalginoch a ine riesenie neviem, ci moze byt. Mozno tiez duphaston, uvidime...
8. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska. no tak budu moc držet palečky aby to vyšlo a bylo to v pořádku to je nejdůležitější

bublinka. no já jsem nad ní nepřemýšlela a dal mi jí jenom si nejsem jistá jestli mi jí nedal jenom kvůli tomu, že odjíždím do anglicka a aby se mi nezvětšovala ta cysta, tak jako pojistku mi to nedal, nevím nejsem si jistá.Tak teď rozmýšlím jestli jí mám začít brát a nebo počkat co mi poví dokto na sk i když 6 cm je opravdu dost veliká.Manžel mi říkal, že jsem pořád chtěla aby zjistili proč se nedaří a když to zjistili tak jsem z toho byla neštastná.
8. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Benji čo to čítam?Dokelu.Cukruška a ty sa moja neboj. :grinning: Bubli ty čo vymýšlaš s antikou?
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme dostala jsem vyvolávačku i když mám ještě zítra duphaston, ale chtěl se ujistit, že to dostanu a odejde ta cysta, ale nevím nevím když je tak velká a jsem zvědavá co budou ty vřídky na čípku, fakt jí asi začnu brát tu antikoncepci a odpočinu si od toho všeho a pak na novo.
8. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj Benji vôbec si ma nepotešila. :confounded:
8. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: no tak si neumíš představit jak jsem se musela držet abych se mu tam nerozbrečela, když mi to řekl.Potom jsem se strašně moc klepala když jsem odcházela a manžel mě čekal venku s malým půlročním synovcem a když se mě ptal jak jsem dopadla tak jsem začala brečet a tak mě hladil a utěšoval, že bude dobře ať se nebojím, takže hned od doktora na sk se nechám poslat na laparku už nebudu čekat, když se mi dělají ty svinuchy pořád. :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benjijka muselo to byť hrozné.Nech sa to rýchlo stratí a môžete začať odznovu.A možno to tak pekne pomôže,že sa podarí hneď.Vidíš ja sa na jednej strane teším,že sme obaja OK a na druhej strane neviem,prečo sa nedarí.
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak i my jsme byli podle hormonů oba ok, ale pak se mi jednou udělala cysta a od té doby vidím, že tam bude asi problém a do toho to špinění a nikdo mi nebyl schopný říct čím to je když jsem měla tak dobrý progesteron.Já už ani nemám sílu se zase snažit uvidím jak to dopadne na sk, když nepůjdu k žádnému doktorovi tak si vezmu tu antikoncepci a na tři měsíce si odpočinu a uvidíme jestli by mi ta HA pomohla. :angry:
8. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, pozeram že spominate duphaston, tak sa chcem opytať, to ms nepride ak sa berie? Lebo mne kazala dr pokračovať s duphastonom ( už mam 28dc - až do piatku a vraj ak nedostanem ms tak mi urobi test na tehotnosť. Ale ak ms nepride kvoli duphastonu tak by to nemalo logiku.
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek