• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
:grinning: :grinning: normalne sa za seba hanbím, som jak pubina... naživo sa tam ale fakt volačo marí
5. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 ja som 5DC a teplota že celý čas 36,0 ale meriam stále v ustach. Ja sa musim tiež registrovať na tom FF len neviem ako :confused: som blbá asi...
5. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 prve tri mesiace som bola.... prvý mesiac som tehutestovala aj dva dni pred ovu..... ale teraz uz tak 11/12 dpo vydrzim v pohode..
5. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka tak nech anas vysmeju obe lebo ja ju tam tiez vidim :slight_smile: slabu ale vidim.
5. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ocakávam v nedelu alebo v pondelok, ked klesnem zajtra, je to jasné
5. dub 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy vcera ked som uz hodinu pozerala na test za mnou prisiel mm so slzavymi ocami a povedal, ze teda, jemu je tiez luto ze tam nic neni, ale ze ked ma vidi, ako to tu natacam a vytacam a svietim na to, ze mu to trha srdco... cista psychiatria :pensive: :confused: :confused:
5. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin ale ved vsetky tie tvoje priznaky o tehu hovoria. Ja nemam ani vytok, cikat chodim normalne, a prsia ma pobolievaju od ovu, cez ovu ma svrbeli a boleli strasne bradavky, ale to uz preslo nastastie :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka to je aká citlivost testu??
5. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 a také bolesti ako pred MS nemáš????
5. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy a pobolieva ta ako? Lebo aj ja citim trolinku podbrusko a ako keby lavu stranu, ale mam pocit, ze skor vajcovod, ono sa to tak taha. Ale to podbrusko citim len ked som v klude a sustredim sa. Ako keby len viem, ze tam je, ta lava strana je vyraznejsia, ale nevnimam to ako bolest, ale pocit :slight_smile: jeeesis..uz tu analyzujem chrobaka :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 ja ani neviem :grinning: je to ten alice test
5. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin cooo sak tie priznaky , no ako ??? ja by som mala nadej pri tomto velku... vytok, bolest prsnikov, na zachod behas.. vyčkaj casu uvidíme.. :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka by som sla do lekarne a kupila najcitlivejsi aky tam maju :grinning: a zajtra budes vediet, ale to cakanie :angry: nemozes kupit daky citlivejsi test?
5. dub 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 no, u mna je to tak, ze mam bolesti podbruska pred MS tesne den pred MS, takze s tym si moc nepomozem :grinning: len viem, ze zajtra urcite MS nepride. Keby zajtra klesne BT, tak viem, ze v nedelu je tu ako na koni :slight_smile:
A co sa toho registrovania tyka, nie si blba. Je to zlozitejsie. Chod najskor na womenzone.cz, tam som sa aj ja najprv zaregistrovala a potom, ked budes mat nervy na FF, tak sa zaregistrujes aj tam. WZ na zaciatok uplne staci a mas tam vsetko v cestine, Nemusis lustit, co co znamena :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin haha..11/12 DPO? a to uz aj nieco ukaze? :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 na tom teste je napisane ze je vysoko citlivy :confused:
5. dub 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka pozri na tom teste by mala byt nikde citlivost bud 10 aebo 25 napisana.
5. dub 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 do nedele sa rozanalyzujes cela :sweat_smile: :grinning:
a ja mam take kadejake bolesti sem tam taky krc ako keby ms mala dojst sem tam taka hnusnatupa bolest vo vaječniku kedy ako al hadam to prejde. :confounded:
5. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa mozno to je tym casovym posunom, mne to vcera robilo rozdiel 0,2 stupna. ja sa inak tiez borim tento mesiac s takymi teplotami. o nicom. nechapem. mozno ti to len pomalsie stupa - pekne postupne. budes mat pekyn trojfazovy tehu graf :slight_smile:
5. dub 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy to prejde, neboj. To je asi to, co tehulky opisuju ako bolest pred MS :slight_smile: aj ked su tehulky. Mavala si bolesti pred MS?
5. dub 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi isla som sem nahodou a koho tu nevidim :wink: kukala som ten tvoj graf a je nejaky cudny... :unamused: :pensive:
5. dub 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencul :grinning: ano, je to graf čuďas. ako ani neviem co mam na to povedat :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 ja som pred ms a prve tri dni stale prelezala v posteli vyplkana od bolesti :confounded: pripadne na injekciach od bolesti :sweat_smile:takze som na boliestky zvyknuta, dufam ze to prejde neviem sa dockat pondelka kedy ojdem k dr
5. dub 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy no, ja mavam bolesti vecer pred MS, tak, ze o nich viem a da sa to uz definovat ako bolest, a potom rano sa zobudim tesne pred tym, ako dostanem MS na bolest podbruska. Pol dna o podbrusku viem a potom to prejde :slight_smile: takze keby som raz tehu, tak to asi nebude az tak boliet, ako teba. Hmm...a co si teraz davas na bolest, ked si tehu?
5. dub 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 aspon vieš vopred ze ms pride :slight_smile: jedna vyhoda ale asi jedina :sweat_smile:
a nič si nedavam snazim sa vydrzat.
5. dub 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi keby ti aspon dnes vyskocila teplota hore, dalo by sa spekulovat :grinning: ale takto.... hmm.Minule mesiace si mala pekne a teraz prd z toho. Ani na mrchu sa necitis?
5. dub 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 no ten womanzone taky podobný graf mam aj ja , ten na fertility.sk. ten pouzivam
5. dub 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy ja uz tabletky ziadne nejem od decembra, lebo som si stale myslela, ze som uz tehu. Toto je prvy mesiac, co viem, ze nie som tehu. Aka haluska :slight_smile: mam taky pokoj v sebe a vobec ma to k tym blbym testom netaha..ani trosku. Proste viem, ze MS pride, tak len cakam :grinning: :grinning: a dnes si dam sushi vecer..mnaaaam :grinning: Vcera som si dala McDonalda. rebelujem, strasne :grinning: :grinning: :grinning: a ked pride MS, pojdem na stejk!!! wuaaa :sweat_smile:
5. dub 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 aky graf je na fertility.sk? ten nevidim. Hlavne ide o to, aby si ho vedela shareovat :slight_smile: to je jedno, kde bude. Lebo takto cez mail to je dost od ruky :slight_smile:
5. dub 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencul neviem. boleli ma vajecniky, aj predvcerom - to ma bolel pravy statocne, vcera uz len trochu. a podbrusko ma boli ale to uz dlho tak striedavo. neviem co sa deje. mozno sa to tam naprava, tazko povedat
5. dub 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek