• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@redhairy haha...no ja neviem, mozno sa zase zlaknem, keby je BT hore a zase to odlozim. Ved v pondelok, keby je stale hore, to uz by bol 17 DPO !!! Neberiem ziadne lieky, len inofolic, ale ten uz presne 33 dni, a tak dlho BT vysoku nemam. No uvidiiiiiime :slight_smile: I ked, uprimne, rada by som, aby este teraz prisla MS a vajko bolo pekne kvalitne dozrete pre tehu skor a nie az na 37 DC :unamused:
5. dub 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 tak 17dpo ked testnes tak tam budu ciary riadne :wink: a stale mavas take dlhe cykly ci len teraz vynimka???
5. dub 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy od vysadenia HAK v septembri som mala: 45 DC po vyvolavacke, 41 DC normalne, 60 DC normalne a teraz som zatial 51 DC :unamused: Minuly mesiac mi na 40 DC nasiel dva dominantne folikuly, v kazdom vajecniku jeden a 45 DC prisla ovulka a lutealka bola 14 dni. Ale na ten 14 DPO uz klesla BT z 36,7 (co bolo moje lutealne maximum minuly cyklus) na 36,5 .. tak som cakala rovnaky postup aj tento cyklus s tym poklesom :grinning:
5. dub 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 fuuha cykly teda poriadne dlhe :sweat_smile: a dr ti nič nevravel aby ste ich nejak skratili nejaku oiecbu atd? lebo su fakt ze dlheee..
no vidis a tento cyklus si 14dpo hore dobre znamenie :slight_smile:
5. dub 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja mam ist zajtra na svadbu kamaratke , len sa zamyslam teraz ist či neist vzhladom k situacii ? :unamused:
5. dub 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy najprv mi chcel dat lutenyl, co som ale odmietla, lebo som v letaku citala, ze hrozi poskodenie plodu a potom som zistila, ze ten by mi len skratil cyklus, a nic ine by sa tym neriesilo. Potom som zacala citat MK o ovulacii a tak a zacala merat BT, aby som zistila, ci mam ovulku. Vyzera to tak, ze mam, ale neskoro a aj zlte teliesko podla BT pracuje pekne, takze duphaston nepotrebujem. Potrebujem len nieco na ovulku. Tak mi lekar odporucil clostyl s duphastonom. Lenze ja tie hormony proste brat nechcem. Chcela som to skusit najprv vitaminmi a tak, a odporucil mi teda lekar inofolic. I ked mam recept na clostyl uz doma, len som ho nepouzila :slight_smile: tak cakam. Povedala som si, ze tomu dam cas do konca jula, to budeme mat po obidvoch dovolenkach. A mozno pockam az do konca septembra, lebo mozno skocime este na jednu neskorsiu dovcu. A potom, taka oddychnuta skusim clostyl, keby sa nepodarilo :slight_smile: Lekar povedal, ze dlhe cykly nie su zdraviu nebezpecne a da sa v pohodke otehotniet aj tak. Sliznicu mam v prvej faze krasnu 12 MM a v druhej faze, ked sa prekrvuje a trosku zmrsti, aby bola hutnejsia, ju mam 9 mm a na otehu vraj staci 7mm v prvej faze. Takze vsetko OK, okrem vajicok, ktore dozrievaju neskor. Ale lekar povedal, ze mozu byt "lenive" aj preto, ze som 8 rokov bez prestavky brala HAK a boli vlastne odstavene, tak sa musia zobudit :slight_smile: Juuuj, ale som sa rozpisala :confused:
5. dub 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy podla mna chod na tu svadbu, ved nemusis pit a tancovat. Alebo chod len na obrad, veceru a potom sa ospravedln, ze si potrebujes ist lahnut :slight_smile:
5. dub 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
grafík pěkný, ale test negativní....vzhledem k tomu, že nakonec mi v práci smlouvu prodlouží, tak s mimčem můžeme ještě počkat http://www.fertilityfriend.com/home/428f99
5. dub 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 ved prave hormony su svina mne ani clostil s duphastonm nepomohl moje telo ho malo nahaku a pregnyl( na praskutnie folikulov) este viac :sweat_smile:
a mozno si tvoje telo fakt len potrebuje pddychnut po hak a potom bude lepšie oddychnuty vydovolenkovany tak bude ok :slight_smile:
no ja piť nepijem ja som šofer staale :sunglasses: a uz wom rozmyslala ze len na obrad a domov, resp uvidim ako sa budem citit.
5. dub 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amazing fuuu 5 DPO testovat.... to ani inak nemohlo dopadnut :slight_smile:
5. dub 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no já totiž tomu termínu ovu moc nevěřím, ale kdo ví....menzes mám pravidelný, má přijít v pondělí.
5. dub 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin že by LF trvala jen 8 dní? to je málo ne?
5. dub 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amazing chcela som sa ta soytat, hlien mavas plodny len vtredy, kedy ho zaznacujes? pretoze podla teplot by som zhodnotila, ze ovu si mala min. cyklus 14DC a tento 12 alebo 13DC...
5. dub 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 na ovu mozes skusit sojove fytoestrogeny... pracuje to na principe clostylu, ale je to prirodne a nema negativne ucinky na sliznicu maternice ako je to pri clostyle...
5. dub 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk abych řekla pravdu, připadá mi, že první týden po menstruaci hlen nemám, ale pak ho mám tak nějak pořád (buď voda a nebo hlen)....hlen jsem měla hodně i 21 a 22. Ještě to neumím moc poznat....měřím si teploty teprve 2 měsíc. :slight_smile:
5. dub 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amazing hlien sa moze menit aj po sexe, takze aj to si skus odsledovat...
5. dub 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy tak tak, urcite chod, kamoska sa potesi, ked jej potom raz porozpravas, ze na jej svadbe ste uz boli traja :grinning:
5. dub 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ano, uz som o tom pocula, mozno to v lete skusim, uvidim :slight_smile: zatial len ten inofolic a potom mozno. Dalsi cyklus idem na HP a stitnu zlazu pre istotu :slight_smile:
5. dub 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amazing ved mas len 5 DPO, to este test neukaze, neboj :slight_smile:
5. dub 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,prosim vas,myslite ze uz ted byla ovu? cyklus mam 28-29 dni :slight_smile: http://m.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota
5. dub 2013 v 16:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu niekto, kto do grafu FF zadával aj Duphaston? potrebujem radu, ako to tam zaznačiť
5. dub 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 ahoj moja, no ja takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
Akože neočakávam z toho cyklus absolútne nič. Som v pohode :sweat_smile:
5. dub 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanka1mor zly odkaz si dala.

@cristin_7 v tej tabulke ako zadavas teplotu je taka lista "meds" a tam mas progesteron to je vlastne duphaston to len zaskrtnes a das ulozit a do grafu ti hodi listu meds a P.

@11miuska11 ono ked kamoske poviem ze nejdem na svadbu tak jej to bude hned jasne prečo :grinning:
5. dub 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 ale celkom pekmne sa ti zacina lutealka :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy Ďakujem ti veľmi pekne za rady :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy a je to nejaka dobra kamoska? Taka kamoska kamoska? :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 taka spolocna znama mna a mojho draheho ona ma hned odhali kedze vie ze babo chceme :sweat_smile:

@cristin_7 nie je začo :wink:
5. dub 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy hehe...a ozaj, drahy tvoj uz o vsetkom vie?
5. dub 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 ano vie o vsetkom prve testy som robila ked bol este doma takze sa tešil ani sa mu odist nechcelo v pondelok sice odletel preč ale tak volame si piseme denne ale zajtra ho mam doma tak sabudeme "trapit" spolocne :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@redhairy no ja som drahemu nic nepovedala este. Ide na vikend zase prec a povedala som mu, ze zostanem radsej doma, lebo mam MS dostat, tak nech to "prebalovanie" neriesim kade tade po hoteloch a restikach a keby mi je blbo, nech si domka polezim. Vie, ze si meriam BT a vzdy vyskakujem, ked mi skoci po ovu hore teplota vsetko mu poukazujem, ale teraz som ticho. Nic mu nehovorim. :slight_smile: Ale jemu to je aj zbytocne hovorit, lebo uz raz som mala pozitivny test, presne 19. januara, (ale to bola chyba testu) a vobec nic to s nim neurobilo..povedal, ze to je len test a on uveri az ked mi to lekar potvrdi..tak mi hned radost pokazil, ten moj "realista" :grinning: a dobre urobil, ze neveril, na druhy den uz nic a ani HCG z krvi vtedy..takze ja moc testom a "ducharcinam" neverim...hmm..vtedy som si ale nemerala BT.
5. dub 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek