• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@11miuska11 no včera som testovala ale ešte nič nebolo vidieť...tak uvidíme :wink:
9. dub 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut :slight_smile: drzim palec!!
9. dub 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11miuska11 urcite je. tusim so ju niekde zazrela
9. dub 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cisielko Ahoj!Tak to mi je fakt ľúto,keď Ti nič nezaberá:-/
@huncut krásny grafík ja mám zatiaľ len 6dpo a podobne to zatiaľ vyzerá,kiežby aj ten môj bol taký a zajtra už testuješ alebo počkáš do dátumu ms?Leboa ks a dobre pamätám na 14dpo už ukážu citlivé testy,či nie?
9. dub 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zora256 ja som skušala včera tehu test neukázal ešte nič, tak zajtra testujem a uvidím, mám nádej že ak ovu ukázal // tak tehu by už mohol tiež ukázať aspoä ducha :wink:
9. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut Ahoj!veru máš pravdu a aj teplotky pekne ukazujú tak musí už zajtra ukázať ducha :slight_smile:Moc držkám palčeky :wink:
9. dub 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zora256 no dúfam...veľmi sa bojím a som nervozna :unamused: drž palce :wink:
9. dub 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut Neboj sa držím palčeky,moc vám prajem aby to tam bolo tie // na testíkoch kedy máš dátum ms?Ja by som asi z testmi vydržala do dátumu ms.
9. dub 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zora256 no ja som mala v decembri kyret, odvtedy som mala 1ms na 32DC a druhú na 34 DC takže zajtra bude termín MS-...inak predtým moje cykly boli kratšie...
9. dub 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut Ahoj!Tak to by už mali ukázať testíky :slight_smile:A čo sa stalo aks a smiem opítať,že si muslea na kyret?:-/Je mi to ľúto.
9. dub 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby ja furt nemam tu blbu mrchu .. furt len slabo spinim.. to je ledva na intimku..
moze mi meskat koli tomu urinoinfektu co som mala?
@lauritka @nelabela @trish22 @pa_mi
ked mne nikdy nemeskala ani pol dna.. pomaly na minutu presne chodila, tak som taka mimo..
9. dub 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zora256 no najprv gyndoš povedal že anembryomola čiže tehu bez plodu ale nakoniec primár povedal že MA v 8TT tak som bola akurát na Silvestra na kyret :unamused:
9. dub 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut A keď potom zistil že si 8tt podľa čoho zistil,keď nevidel embrio.
9. dub 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zora256 no primár v nemocnici embryo už videl...moj doktor bol nejaký divný, som ho hned potom aj zmenila...ja som bola podľa ms už v 12tt a MA nastal vraj v 8tt
9. dub 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut jaaj, aha myslela som, ze silnejsi.. to je normalny testik pred mrskou :pensive:
9. dub 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 neviem.. mozno sa jej nechce rozbehnut a sliznica sa dobre drzi :slight_smile:
9. dub 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 ....aaaaaaa mozno.....................hm? :wink:
9. dub 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi co? tehu? to urcite nie, nemam ziadny priznak a.. videla si tu teplotu? :grinning:
9. dub 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem, ze neviete preco, len som z toho vykolajena :grinning:
a mozno len hormony a meni sa mi cyklus.. a zajtra dojde a zbytocne tu poleizujem :grinning:
9. dub 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nooo, ono foto dosť skresluje, tie čiarky su dost silné a robila som ho teraz poobede nie ráno... a teplota sa zatiaľ drží hore...takže ovu test je pred mrchou pozitívny??? teda nemožem byť ešte tehu? zajtra urobím 2 druhy tehu testíkov ráno :wink:
9. dub 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut nie, nie je pozitivny ;) ale moze byt ta druha aku si dala.
pozitivny ovu test je vtedy, ak su obidve UPLNE rovnake, alebo testovacia este tmavsia ;)

ao drzis sa hore a ovu mohla byt aj trosku neskor.. ako mas oznacene. lebo ti to tam este trosku skakalo.
9. dub 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hm tak uvidíme zajtra...lebo podbruško stále cítim male tak inak ako pred MS a dnes totálne citlivé prsia, akoby ma v nich štípalo :unamused: bodaj by to bolo tehu
9. dub 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut a nemohla si mat ovu 22dc?potom by si bola len 11dpo...ale vyzera to dobre ak mas ovu testik taky...pockaj este dva dni a testuj
9. dub 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vieš mne kamoška poradila, že ak tehu est ešte neukazuje mám skusiť ovu test a ak bude každým dnom silnieť može to byť tehu :wink: či to tak nefunguje? len som urobila chybu že som ho nerobila hned ráno
9. dub 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no aj to je možné...ved aj chcem testovať...uvidíme že čo z toho bude, ja mám totiž taký pocit že som tehu
9. dub 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut ked mas pocit,tak to tak aj bude... :slight_smile: drzim moooc palceky a zajjtra dufam ze das pekneho ducha...urob rano aj ovu...ci bude silnejsi
9. dub 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut siliniet moze ale nemusi to byt tehu :slight_smile: az vtedy je to zaujimave az ked je UPLNE silny.
9. dub 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 ale co tam teplota :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby inak nechápem tých doktorov...ako aj chápem z toho dovodu ako možu nemožu vedet kedy je ovu a kedy nie....sestra čakala baabtko a až po 8 mes nevidel čo to bude....tak ako možu videt to malilinke vajičko že bola ovu?.))a z tých machlanic niečo vyčitať?.))) baby vaši chlapi maju v poriadku spermie?moj nemal ok pre 3 mesiacmi som zvedava čo bude teraz a kupila osm mu dnes MACU .-))
9. dub 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 odkiaľ si kupovala macu? v lekárni či na nete?
9. dub 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek