• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
nellie velmi pekne dakujem ze si reagovala. Mas pravdu hodim to za hlavu :wink: Pekny den!
4. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko....
Takze ja dnes takto , mrcha uz pomaly odchadza a zacina tyzden snazenia o par dni: http://www.fertilityfriend.com/home/michaela80
4. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evitka skoda tej mrchy... ale verim ze buduci cyklus to u teba isti... :wink: :slight_smile:

aspi :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie musim ta sklamat, lebo teraz snazilkovat nebudeme, potrebujem troska schudnut a ked sa dostanem na taku vahu ako potrebujem, tak potom...aspon mam dobru motivaciu
4. lis 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evit aha.. takto si sa rozhodla.. :wink: a ved presne, ved mate cas.. Adamko je este malinky, takze pohoda... nemusite to zas nejak extremne silit... :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie presne tak, predsa uz jedno babatko mame tak nemusime ist na to za kazdu cenu
4. lis 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib kde jsi???? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
4. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib testuje? :confused:
4. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ja som svedava na simib.. vcera sla na krvne testy..- HCG.. :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaaaaj tak držím silno palce :slight_smile: .... takže čakáme dnes na výsledky? už ráno? :fearful: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéééééééééžby čekala miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute však čo hovorí prsteň? :wink:
4. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ináč, ja začínam mať stále väčšie podozrenie, že v tom mojom pupende rastie pipík :grinning:
4. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenko no prstýnek říká ,že ano ,ale to víš ....někdy je to pravda -zázrak -štěstí ,ale někdy....... :pensive:
4. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami a proč??podle čeho?? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute lebo mi každý naokolo hovorí, že to bude baba, tak si myslím, že to just bude pipík :grinning:
4. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám krajšiu pleť, ako obvykle :confused: síce zo začiatku som vyzerala ako puberťáčka v najlepších rokoch, ale teraz sa to krásne vyčistilo a dovolím si povedať :grinning: že ani mejkap nepotrebujem a to už je u mňa pokrok :astonished:
4. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě je brzy ..uvidíme....a už je ti lépe??jak se cítíš??kdy vlastně jdeš na další kontrolu??
4. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute dnes mám "nedobrovoľnú a náhlu" dovolenku.... od štvrtej grcám, už som narátala 7 wc návštev.... a to mám v sebe čípok Torecan :rolling_eyes: :angry:
4. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam joj tie nevolnosti.. to musi byt fakt neprijemne.... :frowning2: dobre si urobila ze si zostala doma.... :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo těhulinko hihihi blinkání je -těhulkování :grinning: :grinning: :grinning: neboj se padne třetí měsíc a bude ti dobře ,vydrž :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie nooo :sweat_smile: a tie tabletky ginger už nemôžem ani cítiť... lebo sa mi vracajú späť a páli ma od nich žalúdok :sweat_smile: tuším ty si spomínala, že ich užívala tvoja švagriná? Nevieš ako dlho? Myslím, či ich brala každý deň a či viac na deň alebo len jednu?
4. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ona ich brala tak ze vzdy pred tym ako vstala si dala a jej to zaucinkovalo... lenze neviem ci nebolo uz tym aj ze jej prestali svojvolne.. teraz je uz v 12tt.. a ona az tak extremne ani ako ty nevracala.... takze mozno preto to u nej fungovalo.. musim sa jej na to spytat presne... :wink:
4. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidím,že ste na mňa mysleli.Jasné že som negatívna,takže čakám na mrchu. :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib :angry: :pensive:
4. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam pohoda.Ja som to čakal,len som si to šla potvrdiť.A mám klud,keď ma aj MS bude naťahovať.
4. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
FALMENGA ja som pri malom takto vracela ako cipkyTorecan a dokonca ani infuzky proti vracaniu mi nepomohli.... a nakoniec sa zistilo ze to co mi tak vadi a z coho zvraciam bolo zelezo.... a to mas v kazdych vitaminov a taktiez aj v strave... cize jednoducho zatat zuby a vydrzat vacsinou to skonci 12 tt niekedy sa to taha az do prvych pohybov a ja som to mala az do 30 tt do porodu....
Pred tehu som vazila 54 kg a v 12 tt 49 kg .... :wink:
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Simib, skoda :frowning2: Uz by sa to zase mohlo rozbehnut, bola tu vlna tehuliek, teraz je to nachvilu zastavene, takze ocakavame druhu vlnu :slight_smile:
Flam ja mam kamosku, co jej byvalo takto zle. Hovorila, ze radsej spala, akoby mala byt hore a bolo by jej zle, ze jej bolo dobre len v spanku. No a dopadla tak, ze skoncila na infuzkach v nemocnici, lebo bola silno dehydrovana... :unamused:
4. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib :frowning2: je mi to líto...vím ,jaké to je :pensive:
4. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli no škoda,ale poviem vám,aspoň som kludná.A už nebudem ani merať.Drahý ide na druhý spermiogram a že sa obaja dáme do väčšej pohody a budeme vela sexovať aj potom.
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek