• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@denisa87 pekny grafik :slight_smile: hlavne, ze mate poistene :slight_smile: to uz je jedno, ci bola o den skor, ci neskor :slight_smile: drzim palec!!! :grinning:
19. dub 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak, dnes som s teplotou už spokojná, snáď už vymýšľať nebude http://www.fertilityfriend.com/home/mariankamk
20. dub 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
20. dub 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, kočky, tak sa k šialencom BT pridávam aj ja :slight_smile: Môj grafík je tu, princípu merania rozumiem, ale tie moje teploty akosi nezapadajú do žiadneho "rozumného" vysvetlenia...dokonca ani samotná aplikácia sa z mojich hodnôt nevie vysomáriť :fearful:
http://www.fertilityfriend.com/home/43b7d5
20. dub 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som mala ovu na 29 dc aj podla priznakov a dnes aj vcera velmiiii bolai prsiaaaa dnes mi bt klesla nevadi to??
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/BIANCA27/grafy?c=-
20. dub 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka ovu test bol určite pozitívny?
je možnosť, že ovu bola, no mala si nižšiu hladinu progesteronu, preto klesala... alebo nebola hladina LH dostatočná a výstupu bol len falošný... uvidíš budúci cyklus, ako sa bude graf opäť vyvíjať...
20. dub 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 dáš grafik ešte raz?
20. dub 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 takto pokračujem ... http://www.fertilityfriend.com/home/anait
Ak by sa vám náhodou zdalo - ako mne - že graf je pekný, tak sú to len plané nádeje, lebo test je biely, biely, biely...
20. dub 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 podľa mňa ovu až 30dc, to si ešte stále bola na predovulacnej bt
20. dub 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no ale 29 dc som mala najnizsiu bt aku som pred ovu nemala....tak neviem
20. dub 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no neviem praveye ta bt isla potom pekne pomalz hore..no neviem pisem este s dalsou co sa otmu venuje a tiey ye 29 ..nejdem sa hadat ..
20. dub 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ovu bola isto, aj keď i tie moje ovulačné testy vychádzajú všelijako divne :( test vyšiel vtedy tak ako mal, čiže pozitívne, len bez vedľajších príznakov ... no tiež si hovorím, že budúci cyklus ukáže viac :angry:
20. dub 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 ovu podľa pravidiel nie je v deň najnižšej bt, ale v posledný deň s nízkou bt, sú to dva odlišné pojmy
21. dub 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka tak potom skôr tá nižšia hladina progesteróni, preto si začala klesať...
21. dub 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk druhý cyklus viac napovie, no tiež mám rovnaký názor ako Ty. Vyzerá to, že progesterónu budem musieť dopomôcť liekmi :unamused: Na začiatok asi postačí Inofolic, možno neskôr Duphaston...Ten druhý je však len na predpis, však?
21. dub 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk aha tak moye byt lebo mi ju teraz aj vyznacilo...hmm no dobre tak ja potom neviem ja som bola v tom ye ked som mala 36,3 tak je ovu a 36,5 ye stupa uz hore a priynaky som mala presne na 29 den je to tazko presne urcit si myslimm :wink:
21. dub 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka áno, duphaston len na predpis... no ešte môžeš skúsiť B 6, od 10dc do MS, v dennej dávke 50-100mg, niekomu to vie krásne pomôcť, no je to na dlhodobejšie užívanie, niekoľko cyklov...
21. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem, chtěla bych Vás poprosit o radu. Na konci minulého cyklu mi teplota klesla "jen" na 36,8. Druhý den se stejnou teplotou jsem začala v celku normálně krvácet. Dnes 6. DC jsem s překvapením zjistila (začala jsem měřit nový cyklus), že mám teplotu 36,9, což je pro mě na začátek moc. Ze začátku mám 36,6. Necítím se nějak nemocná, alkohol nebyl, spala jsem v pohodě celou noc.... Udělala jsem si ráno test a je tam polimitový duch. Mám obavy, co to je. Že by to bylo těhotenství si moc nefandím.... Nemáte prosím některá zkušenosti s něčím podobným? Děkuji
Zkusím přidat obrázek.
21. dub 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ďakujem za radu, určite vyskúšam...aj keď, vraj od B-čiek rastie chuť do jedla :dizzy_face:
21. dub 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka to rastie od B 12, nie B 6, aspoň takto viem ja :slight_smile:
21. dub 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz zmeraj zajtra a skus prípadne test znova...
21. dub 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem vyzerat za blbu,ale kde na FF si viem zaznacit bolesti podbruska? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: neviem po anglicky :angry:
21. dub 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa87 no, ja v hlavnej ponuke presne to, čo chceš, nemám...no po anglicky je to niečo ako "pain under belly" alebo "abdominal pain". Klikni na "Specific Situations" , dolu je " +Add/Remove Signs" - tam si to môžeš nájsť.
21. dub 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajkaz neskusis hodit foto toho testu ? . . . mozne to moze byt,ze si tehu :slight_smile:
21. dub 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait , ahoj, zistili ti niečo na laparke?
neboj, vydrž... o chvíľu budú // :wink:
21. dub 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@sarafortuna
zistili...endometrióza a cysta bola...vraj 80% podľa štatistík otehotnie prirodzene... mne sa už každá chvíľa zdá dlhá a nekonečná...zúfalo ma to nebaví ...aspoň keby ma tak netlačil čas a vek... :frowning2: :unamused:
21. dub 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait , tak aspon že niečo našli... ja nejako váham - nie som s tým "stotožnená".
vieš, že po laparke sú šance lepšie.
a IUI nezvažujete?
21. dub 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek