• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Baby... toto je ovu dva dni do mrchy... zas asi svedci ze dorazi...
1. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ahoj Kati, hej, už 10 DPO.....nejak to zletelo....my sme to so snažením tiež nejak nepreháňali, bolo, ale myslím, že málo.....ale to je jedno, mám doma testy, tak ma mátajú :grinning: ďakujem, mne sa páčil tiež, ale dnes sa mi už prestal páčiť......ty robíš hory? hore-dole
ďakujem, tiež som zvedavá či sa zajtra teplota vráti alebo postupne poklesne a bude z toho mrcha.....
1. kvě 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seginiatko takže dnes ti vystupila? mne šla uplne dolu, takuto nízku som ešte nemala, uvidíme aký bude testík na obed :wink: a ty si už testovala?
@lauritka aha, tak si mala pravdu dnes teplota šla prudko dolu
1. kvě 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu vidíš, už mám gerlach a mám aj chopok, kriváň a zajtra bude štvrtý štít nejaký..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to strašné ako mi blbne BT tento cyklus....ale našťastie ma to netrápi a ani testovať ma neťahá ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 však aj tak by ti to nič nepomohlo.....ja som u seba zvedavá na dĺžku luteálky, dúfam, že už bude pekná aspoň tých 13 dní.....uvidíme....mňa ťahá, ale keďže dnes teplota klesla, tak som odolala a povedala si, že skôr ako v sobotu určite nie....a aj podľa teploty sa zariadim
1. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby prosim vas preco mi FF nevyznacil ovulu na 30DC?

http://www.fertilityfriend.com/home/422c19
1. kvě 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikola81 ahoj, asi preto, že pozitívne ovu testy máš od 15 do 19 DC.....a tehu test si neskúšala?
1. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu Aaaaaaaaaaaaaaa super...dakujem, ovu testy som vyhodila a teraz to preznacilo. Ja mam PCO a ovu testy su asi nespolahlive koli tomu ze mam stale zvyseny LH hormon
http://www.fertilityfriend.com/home/422c19
1. kvě 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikola81 no, to je potom dosť možné.... :wink: nie je začo ďakovať :wink:
1. kvě 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby tak tu je dnešný ovu testík aj moj grafík čo myslíte už je tu ovu???? @lauritka
1. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedna po uschnutí , môžem zaznačiť ako pozitívny alebo ešte nie?podľa mňa už tmavší asi nebude
@lauritka
1. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut je vidiet riadny rozdiel od vcera
1. kvě 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@seginiatko no tak uvidíme, som zvedavá na zajtrajšiu teplotu lebo dnes totálne klesla :wink:
1. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 , ahoj, berieš Nosifol?
zbadala si nejaké zmeny?
1. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka a neukazuje ovu test pred ms tehotenstvo ? ovu ukaze skor ako tehu, respektive, ciarka je silnejsia o trochu.
1. kvě 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut trpezlivost,- bude tmavsi ;) dnes si aj vyrazne klesla, to zvykne byt 2-3 dni pred ovu. cize som zvedava na zajtrajsi testik pozitivny nie je ani nahodou , to musia byt obidve rovnake. uvidis zajtra :slight_smile:
1. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no to som aj ja zvedavá že ako to bude zajtra :wink: inak som sa dočítala, že ked robíme ovu test treba moč nechať chvíľku vychladnuť anie hned testovať, robíte to tak?
1. kvě 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seginiatko uz minuly mesiac mi takto ukazoval... a bola z toho mrcha. Tehu test je prazdny
1. kvě 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka :unamused: :frowning2: aj si merias teplotu ? ak ano, co ukazuje?
1. kvě 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak ja dnes test uplne negativny, vyzera ako tie prve. a teplota vysla na 37.
1. kvě 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka tak to teda fakt divny . nie si prechladena alebo nieco take ? hm uz asi ostava iba pockat ci dorazi alebo nie. drzim palce aby nedorazila :wink:
1. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seginiatko
@sarafortuna Ahojte!Ja viem,že by bo Inofolic dobrý,ale proste nemám naň peniaze momentálne,mne leká kázal pol roka vkuse brať :-/.Ale nad HP veľmi rozmýšľam,chcela by som naň ísť,dávno mi nerobili,a už by bolo aj na čase.A čo je zvláštne dnes mi ráno o 5h ukázal teplotu len 36,0 a o 8h 36,7 tak teraz neviem ktoré si mám zapísať :-/ a test ovu silnie.Tak asi bude ovu....alebo aspoň folík rastie.
@lauritka Ahoj!prosím ťa čo myslíš,o 5h ráno mi ukázal Bt 36,0 a šla som dať malému mlieko a ahla späť neviem či do 8h bolo tých 3h alebo len 2h a 50min.vtedy mi vyšla teplota na 36,7 ktoré si mám zapísať do grafu?
1. kvě 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje ovu testa a dnešný tiež.Graf:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/zora256/grafy?c=-8588355436854775808 až na dnešok neviem či mám tých 36,0 alebo 36,7 tam napísať:-/
1. kvě 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zora256 podla mna teplotu zapis tu , kedy si aj inokedy zvyknes merat -snad som to napisala pochopitelne. aspon mne tak baby vraveli , ze by to malo byt vzdy aspon v priblizne rovnaku hodinu.
1. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seginiatko Ahoj!Díky za radu ja viem,že tka by sa malo :frowning2:,Ale problém je votm,že zvyknem ak sa malý zobudí na mlieko okolo 5h ale vposlednom čase sa nebudil,tak som merávala o 7:15h keď vstával ale teraz vstal o 5h na mlieko,a zmerala som si a zdalo sa mi 36,0 málo tak som potm zmerala keď sme vstali o 8h a to sa mi zdalo zas veľa 36,7 včera som mala 36,5.Tak sa vtom nevyznám.A neviem pred ovu aká by mala byť z tých dvoch správant eplota,keďže mi test silnie?
1. kvě 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut eee, to je jedno. ja nenechavam vobec :slight_smile:
1. kvě 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zora256 no skor asi tu prvu, lebo potom mohly byt uz vplyvnena vstavanim
1. kvě 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja som skusila urobiť hned a tiež počkať pár minút a ten druhý, ked som čakala bol silnejší...tak neviem teda... inak mám otázku, je vhodné mať sex každý deň ked chcem otehu, alebo radšej každý druhý?
1. kvě 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ďakujem,za radu :slight_smile:
@huncut Ahoj!Mne lekár odporúčal,mať 3-4dni medzi snažením,lebo spermie sa vyvíjajú 3dni čiže 72h.Nuž ale niektorý muži majú odolnejšie spermie a prežijú v tele ženy aj 5dní,iným len 48h
1. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek