• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahojte,
tak toto je už čo za cyklus?????
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@kikaneu wow pekný graf!!! len tak dalej!!! ja budem testovať budúcu sobotu ak dovtedy nezačne mrcha :grinning:
2. kvě 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@trish22 ďakujem moja....až budúcu?? a riadne ti to skacká teda :unamused:
2. kvě 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 mrk moj graf, tiuez mi to tak skakalo :grinning: :sweat_smile:
2. kvě 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 hihi, silne mi pripomína moju sialenost.... http://www.fertilityfriend.com/home/4213ad
2. kvě 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 no, vyzerá to že mohla byť. len nevieme kedy presne. som zvedava ake budu teploty dalej :slight_smile:
2. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby dlho som sa tu neukazala :slight_smile: ... zatial vyzeram takto @lauritka, @mariankamk www.fertilityfriend.com/home/sarin
2. kvě 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 jeeee vsak to vypada nadejne :slight_smile: ty sa mas ze mas tak skoro ovulu... ja si musim kus pockat vzdy :angry:
2. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj @lauritka tak vyzera to takto, vobec nechapem, takyto sprosty graf som este nemala :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/42850e
2. kvě 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina85 hmm, no su take hranicne teploty.. :unamused:
2. kvě 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi hm to aj ja som zvedavá. Tiež mám pocit, že bola aj vzhľadom k tej bolesti. Už len podľa dĺžky LF sa budem orientovať. Ja mám pekne 14 dní, tak podľa toho budem vedieť :slight_smile:
2. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka, @christie12, @mata_ba
ahojte zienky... Slubila som, ze vam dam vediet, ako to dopadlo...
Odpoved: NIJAKO.... mrcha mala dojst na 26.dc... dnes mame 28.dc a opica mrchata stale neprisla. Na noc som si dala tampon, reku- citim uz tlak v brusku, tak urcite pride... rano natesena, ze citim vlhko... vyberiem tampon, a tam nicovate nic... uz ani nespinim.... prsia stale vooobec, ale vooobec nebolia, su makkucke. Vcera poobede som skusila test, biely ako panensky test....
Co to ma znamenat?? :astonished:
http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
2. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 no ja doteraz stale 10 - na 10DPO, resp. uz na 9DPO teplota stale ide na 36,8 a 10DPO menzes. som zvedava ci mi ju Inofolic predlzi
2. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk veru škoda, že som nemerala. Ale som ani nemyslela, že by v jednom cykle mohli narásť dva... :unamused:
2. kvě 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi no to som aj ja zvedavá, už minule som čítala, že čakáš aká bude, tak som zvedavá. A koľký dpo si dnes?
2. kvě 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hej až budúcu. už ma nebaví v kuse duchov okukávať. a ja vždy duchujem a potom ma to stresuje. takže mrcha by mala prisť buduci týždeň streda-štvrtok a sobota je tak akurát. :slight_smile:
@mariankamk
@kalianka baby neviem čo sa to deje tento mesiac!!! je to zaujímavé. No u mňa určite nič :wink:

@sarin nooo ja som mávala ovu až na 20-21DC a po novom mám skoro. Posledné cykly na 11-15DC :slight_smile: brala som Nosifol a odvtedy. teraz mám pauzu
2. kvě 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ved ani u mna nic :grinning: :cry:
2. kvě 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no neviem, uz len cakat na koniec.. :confused:
2. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - no dufam, ze dnes uz mrcha pride... nemoze to byt nejakou cystou? ze to, co ma vyjst vonku vo mne ostane- vo forme cysty? cisto teoreticky...?
2. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja prvy krat som nemala pokles na 2DPO :grinning: ale mala som takyyyyy ovutest silny, ze neviem ci aj dve vajka nepraskli...
2. kvě 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi jej takze predsa prisla ? opat sme spolu ovulovali? :grinning: ja som 8DPO :grinning:
www.fertilityfriend.com/home/christie12
2. kvě 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu testuuj
2. kvě 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 hmm.. ale teplota uz klesla.. a nemala si ovu neskor , ze by sa ti predlzil cyklus?
2. kvě 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12
moja... netusiiim. vacsinou mavam ovu na 11-13 dc... moze byt, ze tentoraz bola neskor... kedze som sa vykakala na meranie, vsetko je vo hviezdach... nic to... pockame si na verdikt :slight_smile: idem menit satnik za letny :slight_smile: pekny dnik babulky :-*
2. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi tak to máš ešte čas na testovanie. Ako ti to zlato po krôčikoch stúpa :grinning:
2. kvě 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 jasne, len ty si ma trhla uz s dalsim cyklom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: kym ja skoncim s tymto neverending :grinning: si ma predbehla o 1 den, ja som ovulovala stvrtok :slight_smile: no, tak uz len pekne svorne cakat, co sa ide diat :grinning: :grinning: :grinning: zase raz. ale pocuj toto su uz tie cykly co sme si slubili ze si najdeme dve // nie? ...tak dufam, ze dodrzis dohodu :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: aby nam @tanickaskorokubikova velmi neusla :grinning: :sunglasses:
2. kvě 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 no stupa, a najvacsia bude zajtra, a potom na 9DPO bude 36,8 a na 10 DPO menzes - takyto priebeh to malo doteraz :sunglasses: ale je mi to teraz nejako sumafuk, ved je leto, uzivajme si aj ine radosti zivota :slight_smile:
2. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no to neviem naoozaj. po ms by trebalo skocit k lekarovi, ci odisla. :fearful:
2. kvě 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin noo ;) mozno ano:slight_smile:
2. kvě 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12
@pa_mi veru veru baby :grinning: :grinning: :grinning: ja už sa pomaličky chystám do druhého trimestra tak šup šup ma následovať :wink: inak akurát dnes ideme na 3Dsono a už budeme vedieť čo to bude :wink:
2. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek