• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@figurka1985 mhm drzim hnaty :slight_smile:
2. kvě 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova jej, super, drzim palce nech je vsetko ok, a urcite daj vediet co ste zamiesili :slight_smile: :wink: :grinning:
2. kvě 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi pssst to nemusi nik vediet :grinning: :grinning:
ved ale to nevies, ze tento tvoj cyklus bude neverending, lebo ms nepride? :grinning: budu dve palice moja.. jaaa to citim v krizoch :grinning: :grinning:
si len slubujeme a nic z toho :grinning:
@tanickaskorokubikova jeej tani, tak dufam, ze male bude pekne otocene, nech viete.. a co by ste chceli? pindulaka? :grinning:
2. kvě 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12
@pa_mi dakujem kočky :grinning: :grinning: idem sa akurat už chystať píšem hned ked sa vrátim :wink:
2. kvě 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi no možno budeš prekvapená :wink: . Ja už to tiež beriem tak light. Možno je to fakt tým blížiacim sa letom...
2. kvě 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu držím palčeky moja :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čo myslíte dievčatá? Som 32DC a 11DPO, teploty pekne vysoko, občas nejaký tlak v podbrušku. Beriem Inofolic od 16DC. I ked snažilkovanie nevyšlo úplne ideálne, kedže drahý nebol doma. No ved uvidíme.
2. kvě 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzika18 zatial je graf pekny, takze su sance vysoke :slight_smile: a v akom programe si zapisujes teploty? nejaky excelovsky harok?
2. kvě 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzika18 akoze snazilkovanie nebolo. ved vidim kriziky :wink: a drzis sa pekne!
2. kvě 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 skaces ale smerom hore takze super!
2. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som prave dostala VIP na FF :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
2. kvě 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 moja má prísť zajtra-pozajtra.....tak to možno v sobotu skúsim, ak ešte bude čo skúšať
2. kvě 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros až v sobotu, ak vôbec.....moje obľúbené Dr. Max testy zdraželi.....tssss, nechce sa mi za ne vyhadzovať veľa peňazí
2. kvě 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 @lauritka baby, dockala som sa:slight_smile: Zas som si pocvicila, dala teplucku sprchu, a teta ocakavana M dorazila:slight_smile:
christie12 drzim palceky- vyzera to nadejne :slight_smile:
2. kvě 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte môj graf:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/zora256/grafy?c=-8588355436854775808
čo myslíte kedy bude ovulka? Ovu test ešte nie je pozitívny,ale je silnejší než včera asi tak zajtra bude pozitívny.
2. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak dnes je grafík takýto, chcem sa spýtať či može sex nejako ovplyvniť ovu test, lebo sme snažilkovali doobedu a o 14. som robila test a stále negatívny, dokonca sa mi zdá že slabší ako včera takže fakt neviem
2. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no, skoda kua.. a ako si na tom zo spinenim? zlepsilo sa to tento cyklus?
ale ten moj onicom graf.. na 8dpo je skoro hovorit.. pockam zhruba 4dni a ked na 12dpo nebudem spinit, mozno ocuram.. to by mal mm k narodeninam darcek jak hovado! :grinning:
2. kvě 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut urcite nie :slight_smile: podl mna vrchol este len pride.
2. kvě 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mám si teda urobiť dnes večer ešte jeden test alebo to nechať na zajtra?
2. kvě 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Tak nejaké snažilkovanie bolo zase, ale mohlo byt aj viac :slight_smile:
2. kvě 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk Je to excelovská tabulka a je stiahnutá zo stránky: http://www.fertility.sk/
2. kvě 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočeny, potrebujem rýchlu radu, bo zrovna dnes nie som s "potenciálnym" otcom a neviem, či ho volať na "akciu" či nie. Dnes je 12 DC a môj grafík je tu http://www.fertilityfriend.com/home/43b7d5 . Ovu testík v porovnaní zo včera riadne stmavol, ešte nikdy som ho nemala taký silný, tak neviem, či dnes na to vhupnúť, či stačí až zajtra večer . Nerada by som prešvihla správny čas :angry:
2. kvě 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12
spinenie? mam pocit, ze oproti inym cyklom mi trosku ustalo... predtym som brala vselijake zarucene bylinky, kvapky. atd.. a spinila som aj 5-6 dni... teraz spinim max. tak 2 dni... (3 cykly som nic nebrala, ani nepila cajiky...)... tak asi v mojom pripade to velmi nepomahalo... :slight_smile: a tym, ze nic neberiem si nicim neskodim... momentalne som seba dala na vedlajsiu kolaj, kedze mm ma teratozoospermiu- 100% patologia. ma za sebou ATB, a druhy mesiac berie zinkosel a L-karnitin... viac do neho nedostanem... :slight_smile: mal zvysene leukocyty, zrejme prechodena infekcia... preto zly tvar rybiciek.... za mesiac ho objednam na kontrolny spg.
eeeeeejha- to by si mala vybavene, co mu darovat na narodky:slight_smile: siiiilno drzim palciska, zuby aj nechty... aby to vyslo :slight_smile:
2. kvě 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut no ak mas dost slaby dnes tak podla mna pozitivny tak zrazu nebude. radsej zajtra potom okolo obeda.
2. kvě 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tahivka mozes aj dnes a potom este zajtra, aj pozajtra :slight_smile:
2. kvě 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka veľmi pekne Ti ďakujem za radu, dúfam, že je už "tatko" na ceste ... fakt sa bojím, aby sme niečo pri tom všetkom snažení, meraní a pchaní do seba všelijakých farmaceutík neprepásli :unamused: to by ma fakt škrelo, keby prebehla ovu a my ju prešvihli :rolling_eyes:
2. kvě 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 , jej, tak tebe to pekne zabralo :wink:
brala si 2krát denne alebo iba 1 sáčok?

ja som brala teraz prvý mesiac totálne podctivo, predtým som stále niečo mala (chrípka, žaludnočné veci a pod.).
pre mna je to už fakt jediná nádej.. už sa nemám čoho "chytiť"
tak nech nám to vyjde UŽ KONEČNE... :dizzy_face:
2. kvě 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no robila som aj o 18.00 a bol silnejší, takže zajtra asi až poobede budem testovať pre istotu
2. kvě 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka takže takto vyzerajú moje testy a druhá foto je porovnanie aký bol na obed a večer...som zvedavá na ten zajtrajší...stačí ak budem testovať okolo 16.?
2. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek