• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@marosusu dakujemeeeeeee
10. kvě 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu no urob este zajtra, ak bude tiez slaby, tak vrchol mas dnes. takze sa treba pre istotu posnazit. dnes a zajtra
10. kvě 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kočky, čo používate FF, aj vám sa zobrazuje pod grafom, kde je Early Pregnancy Signs zelený pásik? Koľko tam máte bodíkov?
10. kvě 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 Ďakujem, kiežby to vyšlo,hoc neverím,nemám žiadne zvláštne pocity na 5deň od ovulky,že by sa uhniezďovalo... ale tak nedá sa vedieť :sweat_smile: ,mohla by si sem hodiť ten tvoj víťazný graf nechs a pokocháme?
10. kvě 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tod dnes ,.,.nemala ist teplota hore ?? a fotka testy vrchne vcerajsie spodny dnes rano :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/susu
11. kvě 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi @lauritka dobré ránko.. tak baby už som dotestovala.......... http://www.fertilityfriend.com/home/kristinka9 :frowning2: :pensive: :cry:
11. kvě 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu takze dnes mas pozitivny ovu test a do 48 hodin nastane ovulacia. takze urcite dnes este nemala ist teplota hore. az do tych 48 hodiny pojde. mozno zajtra a teda dnes je ovulacia a mozno az pozajtra a tak zajtra bude ovulacia.
11. kvě 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobre ranko kocky :slight_smile:
Mam otazku ci nema niektora z Vas na predaj INOFOLIC :slight_smile: ? :hearts:
11. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu tak ako pise
@lagunasa tam je tolerancia tie dva dni ;) a a z potom vacsinou stupne BT
11. kvě 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. kvě 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka ja to nemam.. ale to je asi aktualne len vtedy, ked aj zadavas nejake priznaky.. a to sa da tusim len pri VIP.
11. kvě 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha no este sa mi to nestalo pri nom. a mam tu teplotu tam nechat ci zmazat? aby mi potom vedel oznacit FF ovu :sweat_smile: neviem no
11. kvě 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neviem, či mám, či nemám VIP, určite som za nič tam neplatila, jedine, žeby mi to nabehlo ako novej užívateľke, no už FF používam druhý mesiac :confused: Toto je to, čo ma dnes prekvapilo, tak neviem, či byť optimistkou, či pesimistkou :unamused:
11. kvě 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka no mas VIP, lebo je to len pre clenov VIP :slight_smile: myslim, ze na zaciatku ti to dali zadarmo.
11. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no jupí :grinning: Čím viac funkcií, tým viac je človek dezorientovaný :grinning:
11. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 nechaj tak. myslim , ze to nebude brat neskor uz do uvahy. mas to na zaciatku cyklu.
11. kvě 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka prosím Ťa, a vedela by si mi vysvetliť tieto vyfarbené štvorčeky v STATS? Odpočítavaniu už rozumiem, ale prečo sú v ružovej farbe? To mi vyznačuje, kedy by asi mohla prísť ms? A zelené sú čo? Veď ovulka bola 14DC a STATS vyznačil 16-18 DC, takže to s ňou asi súvisieť nebude, či?
11. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha no tak uvidime
11. kvě 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka to je statisticky, kedy by si mala mat plodne dni, asi podla toho aky dlhy cyklus si na zaciatku zadavala.. a potom tie cervene kedy by mala prist mrcha.
11. kvě 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem za vysvetlenie...mňa len zarazili tie zelené, že napriek "jasnej" ovu v tento cyklus mi aj tak háďže zelené inde. Ale štatistika nepustí :slight_smile: I keď - urobiť štatistiku z dvoch cyklov, z ktorých má 35DC a druhý - pravdepodobne anovulák - má 26DC, to chce riadne zabrať :grinning:
11. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka no orientoval sa asi podla toho prveho cyklu.. 35 dnovy. :slight_smile:
11. kvě 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. kvě 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka ta tabulka co si dala, to je len statistika s tym spinenim a s tou pravdepodobnostou. len informacia. nemas dovod byt pesimista.
11. kvě 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa noooo, 16 bodov sa mi zdá málo :D Ty pekne stúpaš, páči sa mi ten stan, len je asi austrálsky, keď je špicom dolu :wink:
11. kvě 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zas otravujem, prepáč :confounded: ALE...to, že pred ovu bolia vaječníky, je v poriadku, ale môže bolieť vaječník aj po ovu??? Som 6DPO a sviňucha, stále sa ozýva. Keby sa náhodou z vajka stala cysta, vyskočili by vtedy teploty hore či nie? Bol by aj v prípade cysty dvojfázový grafík?
11. kvě 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka cysta sa vobec nemusi prejavit na grafe. a ani teplota.. a o pobolievanie je normalne, ja tiez niekedy citim po ovu aj vajecniky. aj podbrusko.. proste ma to svoj vlatsny zivot.:D
pokial to nie su nejake velke krce.. tak je to ok.
11. kvě 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ďakujem, už som sa normálne vystrašila, nezvykla som to mávať :frowning2: No možno je to Inofolicom, ktorý tento mesiac beriem pravidelne. Zvyčajne podbruško necítim, dokonca ani pri ovu, ale tento mesiac vnímam asi každú bunku, čo v tele mám. Navyše mám omnoho výraznejší výtok, toto mám úplne opačne ako iné kočky....ja mám "mokro" stále okrem obdobia ovulky :confounded:
11. kvě 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka moze byt od neho, ja som tiez ctila dost velke bolesti este pred ovu, odkedy som o zacala brat.
11. kvě 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka no tych 16 je asi preto, ze si este malo dpo. ved ukas aj graf. ja mam napriklad 25 a som 8dpo. a aj mna obcas pobolieva vajecnik. je to normalne. tiez beriem inofolic.
11. kvě 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktor mi povedal na 11 dc že mam anovulak...moj graf nebral do uvahy že som mala ovu na 29 dc a aj teplotu zvyšeu že to nie je ukazovatel ovulacie... foliky som mala 3-7 mm...sliznicu 3,8mm....mam 40 dnové cykly podotýkam...takže hned ma dopísal že tento mesiac ovu nebude.... a minulý graf pripajam...
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/BIANCA27/grafy?c=-8588379592854775808
čo poviete baby??je tu dáka ktoru doktor odpsíal že ovu nebdue a mala ju? mala osm aj hlien som citila...no ako som sa narevala predvčeroma j včera....
11. kvě 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek