• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@julka82 , blood pozitívna - čiže hcg v krvi pozitívne
19. kvě 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa
Ahoj. Ako vyzeras tento cyklus? Pytam sa hlavne kvoli tomu spineniu.... co ti na to povedala dokyna? Kuk na mna- http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
same spinenie... par dni z cyklu cisto... ja uz neviem co s tym... beries na to nieco? nechce sa mi stale do seba cpat ascorutin.. ved z niecoho to proste musi byt... Dokyna mi povedala, ze to je normalne.. ale pojdem k nej zas....
19. kvě 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jaj taak, cize potvrdenie od dr, to ma nenapadlo :sweat_smile: ...aj mi bolo divne, ze v tolkych vitaznych grafoch bt, to kocky maju :grinning: ... dakujem za ujasnenie :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 veď jej nejako dohovor, hore a basta, bez diskusie :grinning:
19. kvě 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby!
takže ja končím z meraním bt na nejaký čas došla ms aj napriek tomu,že som mala bt 36,5 dnes a utorok som amla testy z duchom.čo už zrejme došlo k samovoľnému mini potratu :cry: .Ale čo už sná´d sa zadarí ke´d sa nebudem toľko sledovať.Každej tu prajme krásne // na testoch a úspešné ukončenie tehu pôrodom zdravého bábätka :wink:
19. kvě 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zora256 juj moja to ma veľmi mrzí, aj mne dnes ráno došla ms, takže nič z toho :unamused: som veľmi smutná, ale čo narobíme takto to asi malo byť :unamused:
20. kvě 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zora256 @huncut kočky, len žiadna ľútosť, hlavu hore, ide sa ďalej!!! Zorka, ak sa niečo pokazilo v začiatku, vždy je lepšie, keď si príroda poradí takto sama, a bez kyretu. Nezabúdajte, koniec vždy ohlasuje nový začiatok, myslite pozitívne, veď čo iné nám aj zostáva, však? Ja tiež dnes riadny bum dolu http://www.fertilityfriend.com/home/43b7d5 ... no snažím sa nevzdávať sa :confounded: RAZ SA TO PREDSA MUSÍ PODARIŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a aj my budeme držať v náručí ukričaného červeného červíčka :D
20. kvě 2013 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tahivka moja, ten pokles je ešte v pohode podľa mňa...ved testíky ti silnejú že... ja sa nevzdávam, len som z toho smutná :unamused:
20. kvě 2013 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 moja doktorka ma nebrala, zobral la druhý dr. a nic poriadne na vysvetlenie mi nepovedal. vraj ak chcem, píchne mi injekciu s velkou dávkou progesteronu a po něj mi pride ms. to som odmietla a stále sa z něho snažila vymacknut nejake vysvetlenie prečo spinim. putam sa ho, že či to nemoze být nejaka porucha, že mám málo nějakého hormonu - progesteronu - a on že samozrejme, že je to nějaké hormonalna nerovnováha progesteronu, ale prečo sa to děje mi už nevedel vysvetlit. nastastie sa mi potom spustila ms v normalnom termine a cakala som, ze bude silná a bola len prvy den. zvysne 2 dní úplně slabá, ze by mi snad stacila aj intimka. doteraz sa cudujem. zajtra si len tak pre kontrolu odmeriam bt či není moc vysoká a potom už nemeriam.
20. kvě 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisruska :grinning: asi sa zlakla a nenabrala este dnes odvahu ist dolu....vyhrazky zabrali aspon pre dnesok :sunglasses:
20. kvě 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby mam otazku moze ibuprofen ovplyvnit BT teplotu?dakujem za odpovede
20. kvě 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka
@ennynka sú to krvné testy ktoré sa robia okolo 12-15tt......toto som našla :slight_smile:
Krvné testy
→ Robia sa hneď po potvrdení tehotenstva. Vtedy sa zisťuje krvná skupina ženy, často aj otca. Urobí sa krvný obraz na zistenie pomeru bielych a červených krviniek, krvných doštičiek a hemoglobínu. Znížený počet červených krviniek signalizuje chudokrvnosť, čo sa dá upraviť stravou doplnenou o železo. Väčší počet bielych krviniek naznačuje prítomnosť infekcie a nedostatok krvných doštičiek upozorňuje na riziko krvácania.
→ Neskôr sa robí tripltest - skríning na vývojovú, genetickú anomáliu (mongolizmus, Downov syndróm...). V 20. - 24. týždni tehotenstva sa mamička zúčastňuje glukózovo-tolerančného testu. Ten je zameraný na zisťovanie prípadného vzniku cukrovky.
→ Keď sa potvrdí, že dieťa zdedilo krvnú skupinu a Rh faktor po otcovi, nie po matke, hovoríme o izoimunizácii - matka je Rh negatívna, plod Rh pozitívny. Vtedy žena plod nechtiac ohrozuje, protilátky z nej na dieťa prechádzajú cez placentu. Preto sa tieto protilátky musia vyšetriť trikrát počas tehotenstva a ak sa zistí, že sú pozitívne, gravidita sa ukončí skôr.
Existuje aj špeciálna metóda - kordocentéza, invazívny zákrok, pri ktorom sa pod ultrazvukom odoberá krv dieťaťa a zisťuje sa, či už nie je napadnutá a plod netrpí hemolytickou chorobou. Charakterizuje ju zvýšený rozpad červených krviniek. Chorobu spôsobujú práve protilátky proti červeným krvninkám plodu, ktoré vznikajú v tele matky v prípade nezhody krvných skupín a Rh faktora.
20. kvě 2013 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut
@zora256 och baby, je mi to ľúto :frowning2: ale netreba sa vzdávať. Treba bojovať ďalej a raz to vyjde. :wink:
Aj ja bojujem, stále a aj budem :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
Ja krásne klesám a klesám....a už by som chcela ovulku :confounded: ale tak snáď o pár dní už BT vyskočí :wink:
20. kvě 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa bozinku- ti dnesni lekari..... este ze mame internet... drzim palceky, aby si tento mesiac nefarbila, a aby vam ivf vyslo a malicke sa krasne usalasilo v mamkinom brusku :wink:
20. kvě 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julka82 no ale počúvaj to vyzerá ozaj nádejne :wink: , veď sa jej ešte povyhrážaj a uvidíš. Ak sa to osvedčí, skúsim túto Tvoju metódu i ja, nikdy nevieš :grinning:
20. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ahoj, ta kratka, slaba MS moze byt iba dosledkom dlheho spinenia... sliznica odkrvacala skor, ako zacala normalna MS, potom uz nemalo co dalej odkrvacat...
20. kvě 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 dakujem moja.
@mariankamk no asi. hoci na 8dpo to tuším bolo, som mala sliznicu 9mm.
20. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa bez spinenia by si ju podla mna mala isto vyssiu, lutealku si celkom peknu, ze?
20. kvě 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk hej. LF bola netradicne dlhsia.
20. kvě 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mne FF ovu potvrdil, BT fajn :dizzy_face: akurat ma kazdy den riadne boli podbrusko od soboty... takto ma bud bolievalo, ked som brala este v zime fytosoju, potom ma tak bolieva tesne pred ovu a potom ked sa spusta MS... :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/mariankamk
20. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ďakujeme, jasné že budem ďalej bojovať a snažiť sa... len som smutná trošku... no grafík máš super o chviľu máš ovu uvidíš, robíš aj testy&?
20. kvě 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut nerobím. :slight_smile: mám už iba jeden jediný a ten si nechám na inokedy. ja som tých testov už minula za majland....a už v podstate viem kedy mám ovu. A nepridáva mi to ani na psychike. Okrem toho mi keksík mávame pravidelne. :slight_smile: Tak ke´d sa má zadariť tak sa i tak zadarí a keď nie tak nie :unamused:
20. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krisruska :grinning: aaale uz zacinam spinit, to len od strachu stupla ta teplota :grinning:
20. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
akože už ma to fakt nebaví :( http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e nech sa tá mrcha už spustí..lebo tie bolesti sú neznesiteľné....už ma tak bolia 4 dni kríže :frowning2: :frowning2: čo som nikdy nemala... takéto stavy nanič :cry:
20. kvě 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ale ved to moze byt tehu tie? Tie teploty su stale vysoke :slight_smile:
20. kvě 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no tak to je potom dobré ked vieš kedy je ovu, ja som teraz testovala len prvý mesiac ale minula som tiež toľko že až strach :unamused: neboj, zadarí sa nám veštkým, pevne verííííííím
20. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa je tu to co sme nechceli 1 DC http://www.fertilityfriend.com/home/susu
20. kvě 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 nie nie...to bude mrcha len akosi sa jej nechce...tak musim cakat..len keby tie bolesti neboli..
20. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja, uff to ťa riadne teda naťahuje mrchaňa sprostá :frowning2: ale tak sa snáď čoskoro spustí.
20. kvě 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu fuha, to bola krátka luteálka. Vždy ju máš takú krátku? Lebo to nie je dobre :unamused:
20. kvě 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek