Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

snazilka1983
24. kvě 2013

@figurka1985 heh dakujem aj ja tebe drziim mooc. 😉

snazilka1983
24. kvě 2013

@sarriku noo som zvedava aj ja. potom nam sem supni ovu testik ako vypada 🙂

krisruska
24. kvě 2013

@julka82 No tak to je super 😀 vravela som 😉 . Tie foliky sú asi teraz tak nadopované tým Inofolicom, že rastú a rastú a nevedia, kedy majú dosť, až nás tam tlačia 😀 Ten spermiogram nie je zlý nápad, radšej ísť na začiatku, než zistiť po roku snaženia, že by mohla byť chyba tam. 😉

tahivka
24. kvě 2013

@figurka1985 @trish22 tak konečne som doma a podávam najnovšie informácie...lekár zas v miernom šoku, vraj som rarita 😀 V prvom tehu mi HCG nerástlo, resp. si skákalo, ako sa mu chcelo - raz hore, raz dolu (potom to v 7tt skončilo ☹ ), no viac ako 300 jednotiek som vtedy nedosiahla. Pri tomto mám zas HCG privysoké - v 4tt+1 bolo 950 (norma pre daný tt je od 5 do 426), no gestačný váčok je však v "norme", čiže cca 7mm, takže určite bolo počaté tak, že týždeň tehotenstva sedí. Dostala som Utrogestan (vaginálne), aspoň nejaké to sexuálne vzrúšo 😀 , keďže v rámci "bezpečnosti" reálne keksíkovanie som polovičke zatrhla. Však mohol makať pre pár dňami, jeho chyba, že nevyužil vtedy všetky dni 😝 V pondelok idem zas na krv, aby sme videli, ako HCG stúpa (pevne dúfam, že porastie podľa "tabuliek") a v piatok zas na sono...Minulé tehu som chodila k dokymu ako na hodiny klavíra a vyzerá to, že i tento raz tomu tak bude, v robote budú mať zo mňa radosť 😠 Trošku ma vydesil, takže som doma potom študovala, čo to môže znamenať, ak je HCG vysoké a dopátrala som sa k 2 hlavným informáciám - prvá (pozitívna) - môžu to byť dvojičky, druhá (negatívna) - znamená to molu, nádor, Dawnov syndróm (aj keď, už takto skoro by to bolo zistiteľné???), vrodené vady...tak a zas budem robiť to, čo z celej svojej duše nenávidím...ČAKAŤ 😠

julka82
24. kvě 2013

@krisruska presne, už mi je jasné, že nabudúce píšem tebe, načo chodiť k dr 😀 😉 každopádne ďakujem 🙂 . Ale som rada, že som bola. Lebo ma fakt ukľudnila. Som opäť normálne naštartovaná 🙂

figurka1985
24. kvě 2013

@tahivka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm! ziadne negativne spravy. budu to dvojicky, ako kompenzacia za minule tehu, ktore predcasne skoncilo 😵 😵 😵 😵 tak sa tesiiiim!
ty si teda cislo- vzrusujuci zazitok s dokym 😀 😀 😀 Dufam, ze si si uzila 😀 rarita nasa 🙂
veeeeelmi sa tesiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 😉

krisruska
24. kvě 2013

Baby ja už som tento cyklus tak zblbnutá, že ja tú ovulku cítim asi stále 😀, normálne mám stres, že ju premeškám. Ale taká som nadšená z toho cyklu ani neviem, prečo. Ide mi to si na mozog, však 😀
Dnes mi už môj mrňús stihol v priebehu 5 minút (čo som vešala prádlo) pokrémovať celú stenu (nestačí, že už väčšinu máme popísanú), natrhať kopu toaletného do wécka, vyliezť na skoro meter vysokú linku dočiahnuť si nožničky a ja len behám za ňou skladám z linky a hasím, čo porobila, niekedy mám pocit, že sa pohybuje rýchlosťou svetla. A tak premýšľam, či budem mať nervy i na druhé 😀
@figurka1985 Ja si myslím, že budeš s výsledkom testu spokojná, pretože ovládaš túžbu netestovať, určite máš malé tušenie a si taká kľudná spokojná...no ako ja, keď som to zistila prvý krát. Držím palčeky 😉
@sarriku Ovu test Ti určite upresní ovulku, len zo skákavej teploty sa to zistí ťažko, tak dúfam, že čoskoro príde 😉

krisruska
24. kvě 2013

@tahivka Super, treba myslieť pozitívne a teš sa 😀

figurka1985
24. kvě 2013

@krisruska neviem, ale dakujem ... 🙂 kazdopadne sa potesim, aj ked bude tak, aj onak... chystame sa v lete na dovolenku, a trenujem brusko do plaviek... takze bud bude krasne ploche, alebo tucnucke🙂 Budem spokojna tak aj tak 🙂
predosle cykly som sem tam testla... ale nijak to neovplyvnilo prichod mrchy... takze viem, ze ked budem trpezliva, vcas sa vsetko dozviem 🙂

krisruska
24. kvě 2013

@julka82 Presne tak 😀 Ale treba sa ísť ukľudniť, lebo to by ťa stále nahlodávalo a či predsa...bla bla. Teraz si povzbudená, naštartovaná a môžeš sa sústrediť len najedno..plodiť plodiť a plodiť 😀 😀

krisruska
24. kvě 2013

@figurka1985 Tak toto sem napíš ešte raz, ale veľkými a tučnými písmenami, správny prístup!!!!! 😉

tahivka
24. kvě 2013

@figurka1985 no, s mojim dokym je vždy veselo...najmä keď na konci vyšetrenia zahlási sumu, ktorú tam nechám 😠 je trošku pesimisticky naladený, neviem, či je to dobre, či zle, každopádne, vždy mi nechá chrobáka v hlave (asi chce, aby som na neho myslela, keď mu zrovna neležím na koze 😉 ) však uvidíme, dve by som brala, len ten pôrod by mohol potom za mňa absolvovať niekto iný 😀 Jedno som ledva vytlačila, doslova ho zo mňa dostávali ako zubnú pastu z tuby 😝 Joj, kde sú tie vtáky, čo nosia tie deti??? Aj dve kilá cukru by som im na okno dala 😒 Pred Tebou však klobúk dolu, Tvoja výdrž je obdivuhodná...keď sa zatneš, aj kamión musí uhnúť 😀 Takže ideš na to v pondelok? Už naisto?

figurka1985
24. kvě 2013

@krisruska 😀 mate doma veselo 😀 vymyselnik maly 🙂

julka82
24. kvě 2013

@krisruska xixi presne tak 😀

trish22
24. kvě 2013

@tahivka ahoj moja, tak podľa mňa to nie že zlé. inak mňa hned napadlo že dvojičky. a žiadne negatívne scenáre. nič iné ti však nezostáva iba čakať. 😒 ale podľa mňa to bude dobre. Takže gratulujem!!! 🙂

figurka1985
24. kvě 2013

@tahivka ale- doktori stale musia nechat v cloveku nejakeho cervika, aby sme si nemysleli, ze sa bez nich 100% zaobideme🙂 Su nenahraditelni- a to je fakt 😀 a niektori si to musia dokazovat...🙂 alebo fakt chce, aby si na neho myslela v kuse😀 hnusak jeden.... druhy porod byva lahsi, aj tlacenie, aj priebeh tehotenstva. takze toto si urcite kraasne uzijes 😵
Mne sa nedavno pacil prispevok jednej konicky: syncek sa jej pyta- "mami, aj mna priniesol bocian?- mamka odpoveda- "nie"... syn: "to nevadi, tak ma priniesol iny vtak" 😀 😀 😀 😀
to je jedno, aky vtak, hlavne ze to je vtak, nie? na kazdeho nieco ine plati... na jedneho cukor, na ineho ine zrno... 😝
hlavne, ze kazda mame svojho "vtaka" 😀
som tvrdohlava, to je fakt 😉 ale chlap ma ukecal.. tak nasiel slabinu... 😀
v pondelok? ... uvidime- podla teploty 😵 😵 😵 mozno nebude treba... 😉

krisruska
24. kvě 2013

@figurka1985 Tak to je 😀 a potom, keď som to po nej upratovala, ma hladkala, neplač mami, neplač, kúpime Ti plakač (to má z jednej básničky...keď naplaček plný, kúpime Ti iný, len miesto mami je tam Ondrík 😀 )

tahivka
24. kvě 2013

@krisruska ďakujem, však teším, len tichúčko 😀 (v rámci možností)...no už viem, čo zaberá mne, aby som otehotnela (neviem, či je to náhoda, ale 2x mi to vyšlo, takže asi na tom niečo je):
1) Inofolic (brala som 1 vrecúško) - fakt úžasná vecička
2) sex s ORGAZMOM (neverila som, ale pomáha žubrienkam dostať sa rýchlejšie a presnejšie na miesto činu)
3) a mesiac predtým riadnu dávku antibiotík :P
+ vystihnúť plodné obdobie, no my sme nikdy nekeksíkovali v deň ovu, ale najmä pre ňou. Ak sú spermočky ako ich nositeľ, tak ja som tým našim musela dopriať viac času, aby stihli doraziť do cieľa....v deň ovu by skončili asi niekde pri krčku 😖

figurka1985
24. kvě 2013

@krisruska 😀 😀 😀 to je pekneeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

tahivka
24. kvě 2013

@trish22 klop, klop. klop....aj jedno by potešilo 😉 len nech je zdravé...A Ty ako? Stále čakáš na ovu?

tahivka
24. kvě 2013

@figurka1985 však toto, čo by sme si my počali bez tých vtákov? Ani by sme asi nepočali 😀
ale v pondelok bude treba, na uistenie sa, že je to TAM! Držím palčeky a dúfam, že už Ťa doma čaká "nepokazený" testík 😉 15 DPO už musia byť // klop, klop. klop

ennynka
24. kvě 2013

@tahivka blahozelam 🙂

lagunasa
24. kvě 2013

@mariankamk no já by som radsej nebola takouto raritou. 🙂

mariankamk
24. kvě 2013

@lagunasa ja len ma margo toho, či je tehu možné aj počas spinenia.... tuto to bolo krvácanie a aj tak v pohode 🙂

lagunasa
24. kvě 2013

@mariankamk ved já viem ako si to myslela. ale aj tak už také nechcem.

lenulikus
24. kvě 2013

čaute kočky..chcem sa opytat..mozem toto na fotke povazovat za ducha ovu 😀 alebo len akysi "konstrukcny" pasik testiku??
a graf mam takyto http://www.fertilityfriend.com/home/445570

trish22
24. kvě 2013

@tahivka podľa mňa bola ovulka včera, ale BT mám nejaké čudné. takže teraz sama neviem čo sa to deje. 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61

trish22
24. kvě 2013

@lenulikus toto na teste je vlastne nič, aj ked je to slabý duch. ja by som testovala dalej. kedy mávaš ovu?

lenulikus
24. kvě 2013

@trish22 🙂 🙂 🙂 nemam šajnu, teraz naposledy som bola na vyvolavacke..no take pichanie som mala dnes v praci,ze konec..preto ten test..