• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@tahivka pockam ja do stredy rana a pred odchodom na letisko si rano urobim testik ,snad uz s viditelnym " duchom"
16. čer 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hadam zosilnie :slight_smile: ale napovedat bude aj teplota nasledujuce 3 dni :slight_smile:
16. čer 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab držkám siiiiiiiiiiilno palčeky, každopádne, dávaj na seba obrovský pozor :wink: Papučky kedy ideš kupovať? Stihneš to? :wink:
16. čer 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka ak v stredu rano uz bude pozitivnejsi odbehnem do obchodu oznamim to oteckovi a potom ranajocky ,pobalit posledne veci a hura do auta :slight_smile: snad to uz vyslo
16. čer 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno,chci se zeptat,měřila jsem o hodinu později než normálně (zapomněla sem nařídit budík),jakým způsobem to mohlo ovlivnit teplotu? Dekuji

@lucinkab dusika také vidím :slight_smile:
16. čer 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab počkaj, počkaj, nemala si v pláne oznámiť to až pri dezerte??? :fearful:
16. čer 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka áno, uvidime, ci vydrzím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musím sa premôcť , oznámim to aspoň Vám kočenám a tak ma možno oznamovacia chuť na pár hodín prejde :wink: :wink: :wink: len aby bolo čo oznámiť......
16. čer 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab neboj, bude čo :wink: Len ver a buď v pohode :slight_smile:
16. čer 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tahivka ako dam tu foto do negativu? vdaka :slight_smile:
16. čer 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka snazim sa byt v pohode aby drahy nic nezistil skor ako to bude potvrdene aspon testom :slight_smile: keby bolo negativne to by mi prislo cudnejsie, bo nikdy ma tak prsia neboleli a tie modre zilky okolo bradaviek..... :slight_smile:
16. čer 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kalianka drzim palceky nech len stúpa :slight_smile: :sunglasses:
16. čer 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab ja Tebe nech silnie dusik :slight_smile:
16. čer 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab aký program používaš na úpravu fotiek? Ja to robím v Picasa 3, ale myslím, že by to šlo aj v piZap (hoď si to slovo do googlu a dostaneš sa na tú stránku, načítaš si fotku a cez invert by to malo vyjsť)
16. čer 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poraďte prosím jak vložit odkaz na graf
16. čer 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tahivka kukni tu je ten negativ :confounded: som z toho jelen, asi to zase vidim iba ja :slight_smile:
16. čer 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kalianka dakujem,snad sa to konecne podarilo :slight_smile: zajtra rano budem mudrejsia bude to 10 DPO a vtedy mi vyzdy zacala klesat :slight_smile: tak teraz by nemusela
16. čer 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab no, ja tam pre zmenu vidím 2 dušíkov :grinning: ale to bude asi tým, že ešte nemám celkom oči rozlepené :wink: Však o 2 dni budeš múdrejšia, ak tam dúšik naozaj je, na ďalšom teste by už mal byť viditeľnejší a jasnejší :dizzy_face:
16. čer 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tahivka pockam do stredy rana cize 72 hodin,snad mu to postaci aby sa ukazal :slight_smile: a teplotku udrzal hore :slight_smile:
16. čer 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab niečo tam je :slight_smile:
16. čer 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab ja to tam vidim- ja osm mala este slabsie-nevyfotitelne na 10DPO a babatko tam je :wink: , podla mna mozes skusit ciknut aj :wink: zajtra a uz by mala byt silnejsia ciarka.
16. čer 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab ten duch vidím aj ja. len nech pekne silnie
@koira ďakujem pekne. ja som mu tiež naordinovala všetky možné vitamíny a dúfam, že sa to nakoniec podarí. okrem toho fakt nevieme aké sme mali spg pri prvom dieťati :unamused: možno tiež nebolo bohvie aké :unamused:
16. čer 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka Dakujem, ste mi pozdvihli náladu..ale počkam ja do stredy =) aspon to nebudem musiet dlho tajit :slight_smile:
16. čer 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok, tak som dala teplotu akú som namerala a takýto je graf...je tam riadny skok...ale nevadí, uvidíme ako dopadneme http://www.fertilityfriend.com/home/3fd9c4
16. čer 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucinkab ale nie, je tam dušík, na oboch foto je vidieť :dizzy_face: nech len pekne silnie
16. čer 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab a kolko sa snazite?
16. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka pekne pekne, len nech stúpa ďalej :wink:
16. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab a aký test si použila?
16. čer 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut jaj moja, vsak zatial je to take "vseobecne" uvidim, co sa stane zajtra, ak nic prevratne, zasa z toho nic nebude... mavam tu teplotu cca stale takto :-/ zajtra som 7DPO tak si nahovaram nejaky zazrak.... v podobe poklesu :grinning: a potom samozrejme tehotenské stupanie. :dizzy_face: manzel ide zajtra na spermiogram, tak som zvedava, ci este zajtra nebudem mat hlavu v smutku...
16. čer 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 toto je pravda, nam sa prve podarilo uplne v pohode a neriesili sme nijaky spg. Ale tiez som zvedava s cim pride zajtra a ak to bude zle, uz vidim tu moju depku :frowning2:
16. čer 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek