• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@janeita ktory DPO si, ze si si urobila testik?? ja som 12DPO ale este sa bojim...
26. čer 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
26. čer 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte baby tak ako som vraveka toto kolo opat nevyslo teplota klesla na ciaru takze cakam ms zajtra.ach jo vzdy ma to tak zoberie.som smutna z toho ze opat nic.mam 33 a tak tuzim po babatku a kazdym cyklom si uvedomujem ako to vsetko leti a nam sa nedari babo niekedy je to nespravodlive.tesim sa z vas baby ktorim sa to splnilo a dufam ze aj mi sa dockame i ked teraz sa hnevam ze opat nic...pekny dnik prajem baby...
26. čer 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janeita nadherny graf :slight_smile: nie ako moj :frowning2: tak ti drzim silno palce :slight_smile: nech to dobre dopadne a aby si mal bezproblemove tehotenstvo
26. čer 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceresnicka10 je mi to luto, vsetci ti drzime palceky, nech sa vam to cim skor podari, nadych a vydych a s novou nadejou dalej :slight_smile:
26. čer 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 je to smutne ze sa vam nedari, snaz sa mysliet pozitivne i ked viem ze je to tazke a podari sa to :slight_smile:
26. čer 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sofi88 presne mo 25.graf to bol a nie vzdy boli taketo, a dakujem za prianie :slight_smile:
26. čer 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jsem 9 DPO, běžná délka luteální fáze je 12 dní. Myslíte že přijde ms dřív nebo by to mohlo být uhnizďování?
Asi nezbývá počkat než jak se zachovají teploty zítra... A testovat zítra ráno (10 DPO) asi nemá cenu že?
26. čer 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jednaholka teplota moze este stale stupnut, ja by som pockala este take 2 dni a podla toho uvidis... sleduj co urobi teplota, ako sa budes citit...
26. čer 2013 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednaholka uhniezdovanie moze byt kludne i 9dpo, zajtrajsia teplota ti napovie viac, a su zeny ktore maju na 10dpo slabeho ducha na teste niektore nie to je individualne. radsej pockaj asi par dni.
26. čer 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sofi88
@sofi88 Diky holky. Ted jsem vygooglila nejakou stranku, kde taky pisou, ze muze dojit k uhnizdeni pozdeji. Jen si rikam, jestli to neni moc pozde, kdyz ma ms prijit v nedeli... udrzelo by se zavrtane vajicko?
26. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednaholka to uz nechaj na prirodu...ak je vajicko dost silne a uhniezdene, MS ti nepride alebo aj ked, tak sa nic nestane.. musis par dni pockat a uvidis... neviem ti to presne povedat, lebo na zaciatku je to vzdy otazne...
26. čer 2013 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sofi88 Díky, tak já se vám za pár dní ozvu, jak jsem dopadla :grinning:
26. čer 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednaholka dobre, budem ti silno drzat palceky :slight_smile:
26. čer 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jednaholka držím palčeky..ale skôr sa prikláňam k uhniezďovaniu..uvidíš zajtra..a ak vystúpiť...skús testnúť...držím moc palčeky :slight_smile:
26. čer 2013 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzkazuzu88 ak sa nepodari do konca roka tak mm nazeniem na spermiogram a uvidime, teraz ho s tym nechcem otravovat lebo nechce ist vraj ked som mala ovulaciu doteraz len 3x naco tam hned pojde?? Tak mu este dam pokoj a uvidime.
26. čer 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babule,
som tu nová, poraďte mi. Mala som podozrenie, že by som mohla mať syndróm PCO. S manželom sa pokúšame o bábätko už štvrtý mesiac, zatiaľ bez úspechu. To PCO som si myslela kvôli tomu, že mám nadváhu a aj sem - tam akné.
Čiže som tento cyklus poctivo merala BT a testovala ovu testami. FF aj ovu testy mi síce ovu potvrdili, ale môžete sa na ten môj graf napriek tomu pozrieť? Ozaj, ovulka sa hlásila aj bolesťou vaječníka .
http://www.fertilityfriend.com/home/427e4e
26. čer 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@desdemona13 mas velmi pekny graf :slight_smile: co by som ja za taky dala... mne doktorka povedala, ze mam PCO... ale tvoj graf je pekny.. o akne mi ani nehovor :slight_smile: trapim sa s nim par mesiacov...skus zajst radsej za doktorou a ona ti to potvrdi alebo vyvrati, pripadne nasadi liecbu, ked sa vam nedari otehotniet
26. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sofi88 na konzultáciu do CAR sme objednaní 10. júla, takže sa uvidí.. aké máš ešte iné príznaky PCO? ak sa môžem spýtať
26. čer 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk @moni1007 baby, mame 1 embrijko!!!! drzte nam palce aby bolo to spravne!!!!! vo stvrtok o 10 hod idem na ET!!!
26. čer 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
26. čer 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lagunasa tak toto bude urcite velky bojovnicek, myslim na vas :hearts:
26. čer 2013 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariankamk tak tomu ver ze bude, po mamine! nevzdavat sa ani pri prekazkach!!!!!
26. čer 2013 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa jeeeej, tak silnooooooo drzim pasticky, zajtra teda na Teba myslim :wink: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
26. čer 2013 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave dakujem ti velmi pekne!!!! ja si budem hlavne drzat palce najblizsie dva tyzdne a potom zvysnych 8 mesiacov!!!!
26. čer 2013 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa no ved to je jasne, pasticky Ti budem drzat aj tie dva tyzdne a potom tych 8 mesiacikov :wink: budeme tehulkovat spolu :wink:
26. čer 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/45513a můj graf, bolí mě dost silně podbřišek a už i mám nalitá prsa, ale bodle "hlenu" a dlaších pocitů a negativních testů:slight_smile: těhu nejsem:frowning2:, tak už jsem obědnala kontryhel aspoň
@desdemona13 ahoj jenom z toho, že máš nadváhu aakné tak ususzuješ na PCO, já o tom teda moc nevím, ale proč???
27. čer 2013 v 05:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky, neviem, nechcem hadzat flintu do zita, ale zacala som spinit a testik nezosilnel a k tomu sa mi skratil a zmakol krcok ako na ms :,( bojim sa, ze je zas koniec :,(
27. čer 2013 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj ako to je prosim ta,so zvysenou BT pocas prechladnutia,od vcera mam nadchu a odrazilo sa to aj na BT,telesnu teplotu nemam,kedy sa to zvykne dať do normalu,ked uplne vyzdraviem?

http://www.fertilityfriend.com/home/activia
27. čer 2013 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek