• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@mijadave a BT je aká? Ak teda merias.trosku sa mi zdá bledsi ten spodny test ale niekedy to takto vraj zvykne blednut- tmavnut na zaciatku.drzim prsty aby to bolo ok
27. čer 2013 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@activia BT stupla... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave lenze beriem duphik, tak sa neviem, ci sa da brat do uvahy.... :unamused:
27. čer 2013 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave skus spravit test zajtra,mozno to dnes len nejako hlupo vyslo....myslim na teba,bude to dobre len sa pokus byt v klude aby sa drobcovi od teba nechcelo :wink:
27. čer 2013 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave na špinenie si daj čím skôr ascorutin a vit. C, raz som tu dávala linku, kde vysvetľovali, že aj v tehu môže byť krcok mäkký, kratší, že je to tiež priznak tehu, vyslovene nízko a tvrdo nebyva...
27. čer 2013 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brisalek na 10dpo maloktorej zene ukaze tehu test pozitivny vysledok pockaj par dni a uvidis grf vypada nadejne :wink:

@mijadave a keby si skusila st k dr? mne sa zda ze testik trosilinku ti zosilnel.
27. čer 2013 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ránko, http://www.fertilityfriend.com/home/jandula
moja BT si snád robí srandu, keby som nemala 0,00 teplomer tak som na tom istom stále :confused:
27. čer 2013 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
27. čer 2013 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mijadave moja testik je ok,nesleduj sa tak zbytocne si privolas zlé,hovor si ze to je o.k a aj bude..drzim palceky
27. čer 2013 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave skus testnut este vecer aky bude,velakrat byva vecer silnejsi,vyskusaj
27. čer 2013 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave moja ale to nejsu testy rovnakej znacky tam si to neporovnavaj :slight_smile: ... alebo suu ahaa to mas z dvoch fotiek? ... no ale vsak nic dramaticke :slight_smile:) neboj bude ok
27. čer 2013 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@activia fiha, to si dobre stupla.. no neviem, toje asi individualne.. asi az ked sa budes citit lepsie.. ja ked som chora ani nemeriam.
27. čer 2013 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarin no vidis ;) :sweat_smile:
27. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave drzim palce. nech to zosilnie. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: na zaciatku to moze byt este vselijake. neboj.
27. čer 2013 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucka2405 jj to je ještě čas :slight_smile: já šla ten minulej cyklus k dr a vzal mi krev na HP,ale asi to k ničemu moc nebude,páč se mi to celý posunulo,dneska se jdu dozvědět výsledek.V pondělí po 4 týdnech tam ještě výsledky nebyly tak doufám,že dneska už se něco dozvím :unamused:
27. čer 2013 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak potom daj vediet ako si dopadla budem cakat.
27. čer 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka2405 objevím se tu zase až zítra,mám odpolední v práci :unamused: ale určo dám vědět :wink: jinak už sem můžu dát i grafík :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 nic tam ještě není ale vypadá to normálně i ms byla klasická a né slaboučká,tak uvidíme kdy se dostaví nebo nedostaví dál :slight_smile:
27. čer 2013 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@activia snad mas pravdu, ja som relativne v pohode, az sa sama sebe cudujem.... snazim sa mysliet pozitivne, aj ked je to velmi tazke...
@mariankamk zbehne do lekarne, takze nemusi ostat tvrdy a dlhsi? tak ak je to tak, tak som kludnejsia... hadam je to len falosny poplach...
@janeita prave som od neho prisla, dal mi duphaston 3x1tbl. a mam prist na krv a sono v utorok
@mattuliatko30 dakujem moja, ja sa nesnazim privolat zle, len ked som mala hnedy vytok, tak som sa zlakla a teda testla a ciarke sa tak rychlo uz nechcelo ukazat.... ale hadam to bude ok... pojdem do lekarne a skusim kupit dalsi testik, lebo uz doma nemam....
@sarin su to rovnakej znacky testiky, len z dvoch fotiek, ale pridam vam Ich oba vyfotene na jednej fotke...
@lauritka dakujem, snad mas pravdu... :hearts::hearts::hearts:

pridavam foto po zaschnuti... spodny je dnesny...
27. čer 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave testujes stale rovnakym testikom ?? no zajtra, pozajtra to bude rozhodujuce, ci zosilnie
27. čer 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka ano, stale rovnaky shit - rapiclear, iny tu nemaju....
27. čer 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave nemusi, ked sa mi podari, najdem ti ten clanok (v anglictine) a napisem ti
27. čer 2013 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave drzim palce nech je vsetko ok :slight_smile: a rapiclear su vraj najhorsie testy tak mozno preto i tie ciarky nesilnujú, alebo rastie hcg trosku pomalsie
27. čer 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijadave podla mna su rovnake.... co je ok bo hcg narasta kazdy druhy den ci ... a aj cikanicu mozes mat viac menej koncentrovanu
27. čer 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariankamk dakujem, si zlata, anglina mi problem nerobi.... :wink: inak spinenie ustalo, vlozka cista a uz ani na papieri...
27. čer 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janeita dakujem, ja viem, ale co narobim, ked ine nemaju.... :unamused:
@sarin lenze ten testik prvy je z utorka a druhy dnes, co je obden, teda mal by zosilniet....
27. čer 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave kliiidek :slight_smile: dobre bude!!!! zo zaciatku vela babam tie testy skacu tmavsie slabsie,... nijak to neovplyvnis, len kliiidek (neboj viem, ze sa to lahko hovori ja som panika sama o sebe,...)
27. čer 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarin dakujem moja, no ja nepanikarim velmi, niekedy, no priznam sa, ze mam v cerstvej pamati januar, a preto je to tazke nepanikarit... u dr som bola v poho a teraz, no asi mi treba dat jednu po hlave....
27. čer 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Babučky, u mna zle. ALe už som sa pozviechala....
27. čer 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kalianka prisla ms? :pensive:
27. čer 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mijadave tuto je jeden, je trochu inak pisany, ale v podstate je to tiez to iste http://www.babymed.com/pregnant-cervix-and-pregnancy
27. čer 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kalianka co sa stalooo
27. čer 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek