• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
andzi daj si clomyd do grafu.
7. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
titulienka: :wink: :wink: tak se snad podaří ten chlapeček... :slight_smile: ale teda nezávidím mu do budoucna :grinning: bude brblat...že je mezi babama jenom :grinning: :wink: já jsem se narodila po třech klukách..a brblala jsem :grinning: ale jen v pubertě,protože mě moc hlídali :grinning: ted jsem ráda že je mám...no mám nemám teda :slight_smile: :frowning2: se mi odstěhovali do anglie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ti dva nejstarší...
7. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritko ahojky, pamatuješ jak jsme tu nedávno rozebírali ten můj grafik na womenzone? No dnes jsem 15DPO a stále se držím. Testovat zatim ještě asi nebudu. Mysliš že je šance, když se mi teploty drží pořád v 5ráno 36,9 a 36,8? :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat ..jeeeeeeeeej tak naozaj snad sa nam po 3 babach podari nas vytuzeny chlapcek... :wink: ..
7. lis 2009 v 10:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :slight_smile:

tak ja dufam ze fakt bola ovu... :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
7. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie myslim ze ano :wink: ...
7. lis 2009 v 10:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, máš posunutú ovulku, ale podľa vzostupu teploty a výtoku určite bola! Držím palce. Snaženie bolo?
7. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
syll testuuujjj!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzim palce, pamatujem si. priznaky nemas ? :wink:
7. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za nazor baby... lebo vacsinou mavam pred ovu pokles aj na 36,4 a teraz som mala stale nejake vysoke teploty... :sweat_smile:
uz som dala zobrazit aj snazenie ale neviem ci sme to nepresvihli - snazili sme sa v stredu poobede a drahy sa vratil dnes v noci takze az dnes rano sme sa... :sweat_smile: ale asi to uz bolo prd platne... :unamused:

titu aj ty mas peknu ovu za sebou :wink: :slight_smile:

andzi takze ides clostilovat pred IUI.. prvy krat budes brat clostil??
7. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda,chci se zeptat myslíte že už byla ovu nebo teprve bude?ted mám prvně teploty s clostilem tak by mě i zajímalo jestli jsou takhle nižšší nebo i vyšší.díky.
7. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dievcata, neviete prosim o niekom kto otehotnel den po ovulacii? resp ako je to ked ovulka prebehla v noci cca o 2 sa to spustilo dokedy je mozne mat sexik aby sa vajko oplodnilo? lebo vsetci pisu, ze len nejak 12 hodin. je to fakt tak? :unamused:
meruska ten pokles je uplne v pohode, nemusis byt smutna.. :wink: si len 7DPO a mas pekny graf :wink:
nellie..tak dufam ze bola :grinning:
7. lis 2009 v 10:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelly no a na usg by ti urcite nejaky lekar povedal, ze nebola :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcika ..tak to ti poviem o par dni my sme mali keksik den po ovu :sweat_smile: ...tak dufam ze sme to stihli...vajko je schopne oplodnenia do 24 hodin tak uvidime :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 10:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu no ved, som z toho natesena aj ja na cakanie kedy budes vediet vysledok ?
7. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri hej, to poznam.. :grinning: :grinning: uz raz mi to tvrdila a ja som bola skaloprevne presvedcena ze bola... :grinning:

titu a nie iba 12 hodin??? bolo by super keby bolo 24 tym padom by sme ho dnes rano este teoreticky mohli stihnut :grinning:
no a ked nie co uz - mozna nekdy priste... :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ak bola ovu vcera alebo predvcerom tak o 10 dni snad ...ale ja pevne verim ze bola vcera :sweat_smile: :sweat_smile: alebo chcem aby bola vcera..ale mohla byt aj kludne v noci alebo nad ranom xiixiixixi a to sme sa potom trafili urcite ..ach jaj uz len cakat :grinning:
7. lis 2009 v 10:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda urcite este nebola.
7. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ty mas tu ovu uplne ukazkovu :sunglasses: :sunglasses:
aj mne by sa uz mohol skratit cyklus lebo to je strasne tak dlho cakat kym sa dostavi... :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellienka 24 hodin urcite :slight_smile:
A ak by bola ovu aj skor, ak to ma vyjst, tak spermose isto vydrzali od stredy...
7. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie vaaaaaaaaaaazne ...wau a co myslis na ktory den ju typujes :sweat_smile:
7. lis 2009 v 10:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prcic, aj ta priroda to mohla inac zariasdit a nechat vajko zit aspon tri dni :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko, no já ti nevím, trochu mě píchá v podbřišku, ale to může být i na MS..ale snad né, no uvidím, ale moc těhu nevěřím, spíš si myslím, že dojde mrcha :unamused: Ale už je to dnes vlastně 16.den po Ovulaci, jsem se přehlédla. No kdybych byla těhu tak den před ovu, v den ovu nic nebylo :grinning: já se spíš bojím zklamání tak raděj ještě čekám co ta mrcha, minule jsem měla cyklus 33dní. A to by bylo v pondělí. tak proto nevěřím zatím. :grinning:
7. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ja som rozmyslala, ze preco to my nemame tak ako zvieratka, ze by sme mohli otehu len pocas MS a inak by to boli neplodne dni :grinning:
7. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ...presne zase len muzi :angry: :angry: :angry: ...bez mrchy, rybycky si ziju aj par dni a my sme opet ukrateneeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 10:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titul podla mna bola ten 20DC, mozno 21 :wink:

lauritka inak fakt.. to je take svinstvo ze iba tak malo je oplodnenia schopne... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
inak mna rano ta moja teplota fakt šokla, lebo ja som si este vravela ze hadam az v nedelu-pondelok dorazi ked sa mi vcera eggac zjavil a teplota tak vysoko a dnes rano ze 37 tak som hned o 6 budila draheho ze davaj, vajco je uz na ceste :grinning: :grinning: :grinning: chudak ani nevedel ako sa vola... :grinning: :grinning: :grinning: a ze to mu viac nemam robit take prepadovky... :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 10:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek