• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@sofi88 uplne tomu rozumiem. a prajem ti skore rozuzlenie, ale aj tak bude pre man azujimave. a ak nic, tak ta oplujem a buduci mesiac si kupis test s dvoma ciarkami :dizzy_face:
29. čer 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ahoj moja, ty len pekne oddychuj a nič nerob....pre deti si vymysli nejakú výhovorku.....ja od začiatku nič nerobím a ktovie dokedy ešte ani nebudem môcť, ale stojí to za to.....máme tu bordel, prach, smeti, ale hlavne, že bábo je ok :wink: drž sa :wink:
29. čer 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vavrenka dobre... ale opluj poriadne, nech sa to vazne skonci doma ciarkami :wink:
29. čer 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu moja, neboj, co som povysavala, tak uz nic nerobim :wink: boli sme u nasich, nasi grilovali, bola torta, brasko mal narodky a tak... takze teraz sedim, najedena a nohy vylozene :grinning: uz len pradlo do susicky supnem :wink: to je pohoda :wink:
29. čer 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka je mi to luto :pensive: , ale vyzera to tak, ze maternica je pripravena, tkaze by ma vobec neprekvapio, keby si vam v najblizsej dobe uspesne zadarilo. drzkaj sa a nech ms pride, co najskor, aby to natahovanie skoncilo a ty si mohla uspesne otehotniet...
29. čer 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no ved to, uz tri dni mam take akoby sa rozbiehala mrcha ale teda, uz nech to pride. vdaka za podporu, i ja dufam, ze to bude mozno teraz rychlejsie...
29. čer 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka moja, to ma mrzi... posielam velke objatie... :hearts::hearts::hearts:
29. čer 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka oh, co to citam.. takze sa malicke neudrzalo ? :/ :frowning2:
29. čer 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja...no pozrime sa ako krasne sa drzis....to je super. Tesim sa s tebou. Bodaj by to takto zostalo,ze?
29. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka :frowning2: to akoze uz ziadna sanca nie je? Ako to citis ty?
29. čer 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna @mijadave no veru asi na kazdu zenu to inak posobi,vtedy som mala 17 rokov,takze som tí nejako neriesila,vysadila som ho a ms do dvoch dni prisla.......nepamatam si presne ale sa mi zdá ze som az 3 za den jedla,mozno sa mýlim ale tak sa mi mari
29. čer 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia tak ja som ho brala aj cca v 17tich, ale aj ked som uz mala maleho... s ms som mala prave problem, ze som ju mala az 10 dni a silnu, ze som mala pocit, ze prve dva dni z wc nevyleziem... ale upravilo sa to pekne... a potom som ho tiez bravala, ked mi hrozil potrat a ked som v tehu krvacala... ale asi ako pises, zalezi aj na davkovani... ja si uz davkovanie nepamatam :unamused:
29. čer 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky v tejto teme sme zacinali a vela vasich rad a skusenosti nam prinieslo nas pokladik: Simon 27.6.2013 2770g 51cm je nadherny
aj vam zelam aby ste coskoro pridali taketo radostne spravy sem do temy
30. čer 2013 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
30. čer 2013 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@michaelamia1902 jeeej, ten je nadherny, gratulujeeeem a prajem vela zdravicka a lasky a maminke aj dost mliecka :hearts: :hearts: :hearts:
30. čer 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia , ale inač vitam. C je na "oddialenie MS" - takže asi účinkoval v tvojom prípade.
30. čer 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 krásny chlapček, srdečne blahoželám, hlavne veľa zdravíčka
30. čer 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave no veď preto....šetri sa najviac ako sa dá....mne doma nedovolia nič...a už mi to lezie na nervy :D
@michaelamia1902 gratulujem :slight_smile: kráááásny chlapček.....veľa zdravíčka prajem
30. čer 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu :wink: to je super, ze maju taku starost :wink: kedze u nas to vie len mm a nasi, tak az taku starostlivost nemam... mm sa zatial boji akceptovat fakt a tesit sa, ze cakame babo, tak sa zatial sprava dost cudne, ale kedze je tetaz skoro stale prec, tak to nejak neriesim.... :wink:
30. čer 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave tak ja by som to neutajila, keďže som skončila v nemocnici, tým pádom to vedia všetci takmer od úplného začiatku a je mi to jedno......ani sa mu nečudujem :unamused:
30. čer 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ved jasne, to sa vtedy neda utajit... ja som doma, takze sa to da.... :wink: ale snaz si to uzivat, kym sa da :wink:
30. čer 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave užívam si, každý jeden deň :slight_smile: neboj, v tom som si urobila jasno hneď na začiatku, že sa nejdem stresovať, ale tešiť....z každučkej chvíľky, z každého dňa :wink:
30. čer 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu to je super a spravne rozhodnutie :wink: ja sa snazim tesit :wink: ale dnes z toho setrenia sa musim trosku upustit, mlada mi v noci hodila tycku cez celu detsku, tak musim vycistit koberec...v noci som nemohla, len som pocistila, co sa dalo :wink: tak musim ist kupit nieco na koberce...
30. čer 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave och, no pekne :unamused:
30. čer 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli, jsem hrozná a dnes si udělala test, samozřejmě negativní....
Je možné, že by zítra něco bylo? a kdyby ne, znamená to, že se nezadařilo? bojím se si ten test udělat, ale obávám se, že to nevydržím :frowning2:
30. čer 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to mi hovor, zaludok mi plava uz dva dni, mala som v noci co robit, aby som sa nepridala... :confounded: ale tak stipec na nos a pojde sa, co ine ostava... :wink:
30. čer 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 @lauritka ahoj, tak dnes som to dostala... citila som to tak, ze z toho nic nebude, este v pondelok, ked test silnel, to bolo pekne ale potom len slabol a slabol... a naozaj, aj to HCG v krvi bolo nijaké... a kedze ten test nesilnel, tak som si potom nedavala uz ani ten duphaston... telo si asi rozumie najlepšie... no a včera mi už aj teplota klesla rapídne a test čistý a dnes mi to prišlo. Hm. Ale bolo pekné si pár dní mysliet, ze som tehotná, ze budeme mať marcovčiatko a stihnúť to povedať synátorovi... kvoli nemu ma to asi najviac mrzí, lebo po súrodencovi túži.... uvidím, čo bude ďalej. Je mi to ľúto. Držím nám palčeky. A prikladám "tehu netehu graf...."http://www.fertilityfriend.com/home/4213ad
30. čer 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka mrzí mě to :(
30. čer 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e stále to držím bez liekov... :wink: :wink: ale tlaky na vaječníkoch mám riadne..tak rátam zajtra..pozajtra...to by bolo super..výkon :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka och moja to mi je luto...drž sa... :frowning2:
30. čer 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek