• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@pellullinka no ovu testy sú pri určovaní tehu doťs nejané, tehu môžeš a nemusíš byť...ak si urobíš aj zajtra a čiarka bude silnieť je možné že si tehu, v zehu by mala byť na ovu teste čiarka rovnaká ako kontrolná aj silnešia
30. čer 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek noo ;) spatne moze byt aj vecer,nie len rano..
30. čer 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky mám nádej podľa vás? www.fertilityfriend.com/home/39bb03/ šialene mi to lieta :( ja osobne neverím, a nemám silu už na testovanie :(
30. čer 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut zítra zkusím z ranní moci tehu test,přece jen tohle bylo vecer
30. čer 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mala som cistu... isla som tam len na prehliadku a ked som jej povedala, ze mam mat na druhy den MS tak povedala, ze to na to vobec nevizera tak mi je pichla hned aby mi to zase nemeskalo tak strasne vela
30. čer 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avals no lenze teraz to skreslilo vlastne cely graf.. a vobec si netrefam po tomto povedat, ci ovulka prebehla.. skor asi nie :( mozno by MS dosla aj sama.. ale tak uz nic teraz, pravdepoobne uz budes klesat, ked prestane vyvolavacka posobit a pride ms.
merias stale rovnaky cas a hned po prebudeni ::??
30. čer 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy zlatko podla mna je to anovulak :unamused:
30. čer 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej meriam rano o 4 si davam budik :slight_smile:
30. čer 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Hej aj to ma napadlo. Len ked som bola na folikulometrii doky mi tvrdil že ovulku bude, nerozumiem tomu už vobec lebo už tretí mesiac mám akoby anovulačné podľa grafov. A to beriem inofolic 2x denne už cca dva mesiace ;(
Už som zúfalá...
30. čer 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy a predtym grafik mas ??
30. čer 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nie som si istá či sa mi to podarí : www.fertilityfriend.com/home/39bb03/
30. čer 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy no jo, aj minuly :(
a inofolic ti vobec nezabera ??? :confused:
30. čer 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Dala by som i apríl, ale nejde mi to neviem kde robím chybu :( ale bol obdobný
30. čer 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi nie :(
30. čer 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy clostyl ti uz skusil dat ?
30. čer 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale chodím každý mesiac ku dokymu na sono a vždy ma uisťoval, že ovulka bude, len teploty tomu nenasvedčujú a je mi divné, že by som mala ovulku stále iba na jednej strane, začínam si fakt myslieť či sa mi tam opäť nespravila cysta :(
30. čer 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy ze bude... hmm.. ale nepotvrdil to.. naslednym usg, pripadne odberom krvi ?? nech ti urobi hormonalny profil...
ty si zase opacny pripad,tebe lekar tvrdi, ze ovulujes.. a su tu kocky, ktorym tvrdili, ze nemaju ovulku a nic nevidia a este v tom cykle otehottneli... :slight_smile:
30. čer 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej brala som i ten, teraz som skúšala iba s inofolicom, ale asi o ničom. U mňa akoby nič nefungovalo :cry:
30. čer 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nepotvrdil...to je fakt
30. čer 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy a clostyl ti vobec nezabral ?? tiez sa ti nezvysili teploty ? ake davkovaie si mala?
30. čer 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka s clostylom som ovulku mala, podľa grafov,ale nikdy sa nezadarilo, to bolo pred rokom, potom som bola na laparke a zistili mi endometriozu IV.stupňa, pol roka som bola v umeloch prechode a od februára ako som vysadila Visanne skúšame,najprv s Clostylim a teraz s Inofolicom, ale neúspešne, a akoby som ovulku už ani vôbec nemala... Už som totálne zúfalá, všetko skúšam a nič na mňa neplatí, i od Valoviča FEMI kvapky u mňa nula bodov, asi som načisto pokazená :(((
30. čer 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy oh to je neprijemne s tou endo mrchou :( ale tak trebalo by ti urobit HP.. ze co je vlastne vo veci, preco neovulujes.. nevies ci ti na laparke robili aj driling vajecnikov ???
30. čer 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka PCO sa nepotvrdilo, nerobili istotne, povypaľovali endo a prefukli vajcovody
30. čer 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@custy tak to je zahada, preco sa tvojim vajenikom nechce ... este ma napadla fytosoja...berie sa to ako clostyl.
30. čer 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Zlatá si moc Ti ďakujem za strpenie a Tebe taktiež držím palce nech sa vám zadarí................
30. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@custy nemas za co, je tu tema o tych sojovych isoflavoidoch.. tak skus precitat...
30. čer 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Vďaka
30. čer 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zienky, takze dnes sa teplota drzi nadalej hore... http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae ...uvidime co prinesie zajtrajsok a kedy dorazi mrcha :-/
30. čer 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka tak veru, vyskúšaj a uvidíš, som zvedavá na výsledok
1. črc 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut testik negativní...jsem 10DPO,asi to nevyšlo.
1. črc 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek