• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@janeita tak sem zkusila zadat zítřejší teplotu a FF si stojí za svým. Co myslíte? Když se kouknete na graf,vyznacil ji správně?
23. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeita predtym ked som ti teplotu nemeravala tak som ho sem tam mala ale teraz ked som zacala (meriam este len 2 mesiac) tak ho jak naschval nemam :grinning:
23. črc 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby tak skusila som si spravit ovu test co myslite?
23. črc 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 mne sa to pozdava...podla mna je rovnaka ako ta druha :slight_smile:
23. črc 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofi88 hej teraz je o trolinku silnejsia:slight_smile:
23. črc 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 vyzera to na pozitivitu :wink:
23. črc 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zembla vyzera to, ze ovu uz prebehla, ale daj sem grafik, nech sa kocky na to pozru. viac halv , viac rozumu..
lebo ak si mala na 14DC folik 21mmm, tak to uz bola ovu uplne na spadnutie :wink:
23. črc 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zembla , ovu testy ti ukazujú nie deń ovulácie ale najvyššiu úroveń LH hormónu - čiže pozitívny test býva 1-3 dni pred ovuláciou. V deň ovu už môže byť test negatívny.
Na hlien je dobrá grepová šťava, alebo zjesť/vypiť lyžičku olivového oleja cca v strede cyklus (napr. 5 dní)... ťa aj prečistí :grinning: :grinning:
23. črc 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka podľa teploty si mohla mať ovu v troch dňoch, takže FF nie je veštica aby vedel, kedy bola... musíš to už vycítiť ty sama. :wink:
23. črc 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka niekedy ani ff nedokaze odhadnut ovu presne na den, takze ten jeden dva dni ti moze skakat hore dole a nebudeš to mat na stopercent presne nikdy, teda ak sa nespolahnes na vlastne pocity
23. črc 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 podla mna je tiez pozitivne :wink:
23. črc 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 Podľa ma je jasne pozitívny :wink: Ja som takýto pekný ovu test asi nikdy nemala.
23. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna
@janeita děkuju,jen se ptám,jsem začátečník v tomto :slight_smile: v pátek me šílené bolelo břicho hodně a v sobotu už ne,takže myslím,že ovu byla v tu sobotu :slight_smile:
23. črc 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby este taka otazka uz som ale 26dc to neni neskoro?no dufam ze sa nam dnes podari poistit pre istotu...
23. črc 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab ale ved som testovala a nic, pisala som, ze na 12 DPO uz je len 6% pravdepodobnost, ze test nezachyti tehotenstvo, takze z toho asi nic nebude, zrejme si to necitala, lebo tam som aj pisala kolko DPO som... kazdopadne dnes mi uz klesa teplota, takze to tak bude
23. črc 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky som 12DPO, graf tu: http://www.fertilityfriend.com/home/4213ad, robila som si test, ked strasne skulim, tak sa mi tam javi duch... ale asi by to uz dnes malo byt silnejsie, ak by... vsak? Mam test Woman secret baby...
23. črc 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka, musíš kombinovať pocity a teplotu.
womanzone aj FF je iba software, oni iba vyhodnocujú údaje, čo sa im zadajú a s tým pracujú :wink: ty vieš viac než oni. :wink:
23. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka , mne woman secret ukazoval lepšie ako mamatest - ale to už bolo dávno :grinning:
23. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 na ovu nikdy nie je neskoro :wink:
23. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka si si dnom ovu istá? mohla byť 2 dni neskôr :wink: musíš vydržať :wink:
23. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka nemusi byt silnejsi nez duch, onokazda zena ma inu hladinu hcg v kazdom tehotenstve rastie hcg inak, druha ciarocka sa niekedy objavi i neskor.
23. črc 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hm, dobra otazka... kedze ovu testy som "vysadila" tak len orientačne... ale vo všeobecnosti mavam pred OVU teploty velmi nizke, cize ja myslim, ze OVU bola vtedy ako je zaznačená. Ale ktovie... mozno ozaj bola o dva dni neskôr...
23. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeita No minuly mesiac sme boli tehu, ale babo sa neudrzalo... odislo to s tyzdnovym oneskorenim s mrchou... preto sa tak nadejam tento cyklus :frowning2: uvidim.
23. črc 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka to mi je luto ale tak aj lekari vravia ze po neuspesnom tehu ktore odislo samo stupaju nadeje na bezproblemove tehu. vyckaj par dni a uvidis
23. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janeita jaj, no bodajby... tieto dni pred MS su najhoršie. :frowning2:
23. črc 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka
@sarafortuna aha to som nevedela, ze v den ovu moze byt uz test negativny. Ja som si zatial iba merala BT, lebo s tymi ovutestami sa neviem nejak zosuladit (2 hodiny predtym nepit, nerobit rano atd. ). Ale dnes ked sa mi zvysila teplota a v piatok som mala 21,2mm folikul a mam 18DC, tak som si myslela ze uz by to mohla byt ovu a ze si ju aj testikom overim a akurat ma to zmiatlo :slight_smile:
tu je moj graf, ale hovorim iba dnes sa mi zvysila teplota :slight_smile:
23. črc 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka mala si pozitivny test ? ci ako si zistila ci si tehu? :frowning2: toto som uz dakde citala ale neviem ako sa to da
23. črc 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab no myslim, ze podla toho poklesu pride...
23. črc 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab ano mala som pozitivny test asi tyzden, len slabol... bola som aj u gynekologa, vzal mi krv na urcenie hladiny HCG, mala som nizku hodnotu... no a potom prisla silnejsia mrcha. Asi tak. S tyzdnovym meskanim.
23. črc 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek