• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@marosusu ahoj, urcite nie, skor budes mat ovulku :slight_smile: inac si s nim mohla pockat az po ovu. :slight_smile:
27. črc 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka beriem tak ako mi kazala dr.,.beriem prvy krat a vobec nemam sajnu ze ako sa maju brat,.,. a spominala som dr ze ovulku mavam neskor a nic na to nepovedala :unamused: :unamused: nabuduce mam brat po ovu ci ako?? teraz citam nejake diskusie hm
27. črc 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
@huncut taak baby aj ja sa k vam pridavam 1 DC :angry: :angry:
27. črc 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka citam ze moze stopnut ovu?? a teraz ked som ho zobrala pred ovu?? :unamused: :unamused:
27. črc 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu moze a nemusi.. lekari neradi pocuvaju, ze niekto nema ovu na 14 dc.. klasika :slight_smile:
ako teraz uz kasli na to, ale nabuduce mas cas si ho nasadit az po ovu.. naco pred ?
xoxo. este testni zajtra aky bude testik ;)
27. črc 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu aspon budes nas dokaz ci duphaston naozaj stopne ovulku. Ja som ho brala pol roka a mala som pocit, ze ovu vzdy prebehla. Zial bt som si zacala merat az po jeho vysadeni :slight_smile:
27. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este mam tvoje 2 testiky ak tento mesiac nic objednavam xi,.,.tak testnem este zajtra a uvidime aj podla teplot :wink: a keby som vedela ze sa berie po tak urcite beriem az potom
27. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojtle dievcata, chcem sa iba spyat, tie male vykyvy teplot, je to normalne....ake by mali byt vlastne teploty po menstruacii? dakujem

http://www.fertilityfriend.com/home/45cdee
28. črc 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 dakujem, no hádam sa zadarí, idem vyskúšať Inofolic brať
28. črc 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 hm, no škoda... hádam tento cyklus to zakončíme //
28. črc 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut moja som zvedava ako buduci cyklus..uz mas ms? a neopováž sa nebyť tehu bud. cyklus!!! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab no včera sa mi spustila...nooo budem sa snažiť, skusim Inofolic a uvidíme či sa zadarí a ty sa ako cítiš?
28. črc 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut držíme ti všetky palce aj tie čo ešte nemáme.... :slight_smile: ja zvláštne ani si to ešte neuvedomujeme....ale aspoň viem prečo som bola stále unavená....len dúfam, že bude všetko ok a keď pojdeme k Dr už ho s mm uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: posledné 4dni som sa budila o polnoci ze mi je tazko na zaludku....ale aspon viem ze pokom to malé bude....ponocuje ako mm a nedá mi spať :wink:
28. črc 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab dakujeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: aj ja Vám držím palce nech ste obaja zdravučkí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nech je všetko v poriadku, kedy sa chystáš k lekárovi? ozaj ako zareagoval manžel? no vstávanie v noci je v tehu normálne aj tá unava, to prejde časom
28. črc 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut nno priatel je hrdy "tato"....a vraj to bude chlapček :grinning: :grinning: :grinning: idem mu zajtra volať ak sa dovlám nech nás objedná na kontrolu ...
28. črc 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže si je istý že chlapec...len aby nebol prekvapený :wink:
28. črc 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeby sa historia z pred dvoch mesiacov znova opakovala? http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa ja uz nechcem spinit!!!!!
28. črc 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut nuz ja ani nie nakolko idem na laparku a ked bude mat byt ovu tak bude 2 dni po nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vam baby drzim palce aby sa vam to tento cyklus podarilo
28. črc 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab tak si nakoniec tehotna?no do tvojho fora ani nenapises ako sa to vyvinulo...robila si test?
28. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab vaam sa zadarilooo super :wink: :wink: :wink:
28. črc 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka testla som pred chvilou ,.,.ciarka o polku slabsia ako vcera a teplota takto http://www.fertilityfriend.com/home/susu ,.,.ci ma porazi ked sa nieco dokaslalo s dufikom lebo mm doma na ovu a neviem ci dalsi mesiac bude,.,.wrrrr
28. črc 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu o tak to vyzera tak, ze si mohla mat vrchol uz skor. 15 dc si netestovala ???
28. črc 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu teoreticky by si uz mohla byt 2 dpo
28. črc 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka ano je to normalne, aj ja mavam take vykivky po ms - a potom sa to ustali na priblizene rovnaku teplotu.
28. črc 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nee bo furt ovu az ten 18DC a mala som iba 4 testy ,.,.hmm ale podla mojich skusenosti s ovu testami som mala vcera o 16stej najsilnejsi ten rano o 10tej bol kustilinko slabsi,.,.tak neviem teraz,,.uvidim ako mi vyznaci ovu ff len dufam ze bola :wink:
28. črc 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ak držím palce nech laparka dobre dopadne a čo ti budú robiť?
28. črc 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu :wink: no mohlaa si ho mat uplne silny aj 15 alebo14 dc.. ale to uz je teraz jedno, hlavne nech sa drzis hore a potom a potvrdi, ze ovu bola.. a mate tam aj sexik.. takze ok ;)
28. črc 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak nic len cakame x ixi :slight_smile:
28. črc 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby tak dnes takto ale nechapem preco stale mi to nevyznacilo www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/ skusila som iny prgram a ten to vyznacil
28. črc 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek