• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@pellullinka jasně, že stejnýma:slight_smile:. Ale teda špatně je mi dost, to jsem při předchozích 2 těhu neměla.
2. srp 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co myslíte, jak to vypadá? :slight_smile: Včera test negativní, ale možná je jen brzy :confused:
2. srp 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@najtrou ked pozeram podla gafu tak si asi este len 10-11dpo to je skoro na testik malokomu ukaze ducha :wink: skus tak okolo 13-15dpo.
2. srp 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 tak to je zaujímavé, držím palce... :dizzy_face:
2. srp 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cafte baby, tak ja nic - poobede abo zajtra ocakam navstevu :( dneska sa este polutujem a od zajtra budem s usmevom odratavat dni do dalsej ovulky ;o)
2. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak u mna asi dnes ovu, obchadzaju ma uz take divne pocity v podbrusku...
2. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka draha co sa to dejeeee??? :slight_smile:
2. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ten pokles hrozny a znova mi ovu dalo na 15DC sibe mu?? :slight_smile:
2. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu no neviem. blbne.. :slight_smile: pockaj, ked zajtra stupnes ,mozno to zase prehodi
2. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ten pokles ma sere.,.,este skoro na IP nie hmm
2. srp 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu no vo vzacnych pripadoch by teoreticky mohlo byt ip aj na 5 dpo.. ale tak nie kazdy pokles nutne musi nieco znamenat. takze len meraj dalej a kasli na FF
2. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :slight_smile: sak jasne,.,.to najhorsie obdobie od ovu po FF to sa clovek taaak sleduje,.,.,.wrrr na seba :grinning: :grinning:
2. srp 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte baby tak sa zatial drzim dufam ze to tak aj ostane. No tak uvidime teda. www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/
2. srp 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@sarafortuna moc děkuju :slight_smile: jj je,ptala jsem se jakto,že dostávám tolik injekcí a on,že mě nechce rvát zbytečně moc hormonama jako clostík a dufík atd.,že to zkusíme ze začátku takhle a pokud to prostě nezabere tak za dva měsíce mi k tomu přidá ten clostík...na jednu stranu je to fajn,že to do mě cpát nechce,nejsem moc fanouškem hormonální léčby ale když to jinak nepůjde,tak bohužel.jen už se těším až se povede :slight_smile:
2. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jakpak se máte? já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 pořád stejně. Včera večer už mě začalo trošku popichovat na vaječníku a dneska v práci zase,ale teď už nic tak nevím co to :unamused: doufejme,že brzo ovu dorazí :slight_smile:
2. srp 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mňa je už rozhodnuté:
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
Len nech mám tú hnusnú mrchu čím skôr za sebou, aby sme mohli v klude na dovču :slight_smile:
2. srp 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 , no ale ved aj pregnyl je hormonálna liečba, takže trochu nechápem... hoci je pravda že pri clostile sú väčšie riziká. TOto čo pchá do teba je v podstate HCG- tehotenský hormon :wink: - nestimuluje nič, no môže pošahať hormony...
2. srp 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek nechávala sis dělat testy z krve? Já mám 49 jednotek a jsem asi 12 nebo 13DPO
2. srp 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka ahoj nechávala měla jsem včera 44 a byla jsem 31DC a 16DPO, v pondělí jdu znvova na odběr
2. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jj je ale ne až tak riziková :wink: pomáhá dozrát vajíčkům,je podobný jako LH
2. srp 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no já jsem dnes mluvila s dr. (volala jsem právě o ten výsledek, který mi už včera odpo řekli v laborce:slight_smile:) a ona říkala, že na tenhle den cyklu je to normální, že to rozpětí je velké a že až od těhle hodnot začíná růst rychle. No tak prostě uvidíme. A proč ty jsi byůa vlastěn na odběru?
2. srp 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek měla sem na testu fakt ducha a nesnáším nejistotu,tak sem si ho nechala udělat,abych měla klid
2. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka :slight_smile::slight_smile:
no já si íkm, že bych asi měla větší klid, když bych testovala až zítra tak jak to doporučuju jedna těhotenská kalkulačka:slight_smile:. Byla by tam čárka, která by třeba v pondělí už krásně zesílila a ušetřeli bych si tohle co je tenhle týden:slight_smile:
2. srp 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka koukám, že tam mám samý překlep .-(, omlouvám se:slight_smile:
2. srp 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek v pohodě :slight_smile:
já sem ráda, že to vím :slight_smile: jsem v pohodě, nechala sem si vzít krev a je to tam :slight_smile: tak držím pěsti
2. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka i já držím palce. Jak starého máš syna? Dceři byly 4 teď v červenci.
2. srp 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek Kubíkovi byli 4 v březnu :slight_smile:
2. srp 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek