• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka u nás byla horka do středy (Střední Čechy), ale včera hlásily holky na Moravě až 39 stupňů. Dnes tu byly bouřky a ještě stále prší a je o poznání chladněji.
9. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 no ja uz sa modlim, nech to pride aj na vychod,, lebo je to neunosne :(
9. srp 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady od 17 hodin prší a v Praze pršelo už od 14
9. srp 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tady už bylo také nesnesitelné teplo
9. srp 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 jj. tak dobrou noc a nech sa zadari ;)
9. srp 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka děkujeme, nápodobně :slight_smile:
9. srp 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 teplotce se mocka nahoru nechce ale ovu podle bolestí byla určitě včera.Ve čtvrtek mě sice taky pobolívaly vaječníky ale ne tolik co včera :slight_smile:
10. srp 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuuuuu baby dockala som saa . foto trochu rozmazana ale da sa kukat nemam dobry mobil pri sebe juu ja odpadnem ciarka nabehla takato tmava do minuty :slight_smile:
10. srp 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@snazilka1983 no veru krásna... :wink:
10. srp 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 , ja by som takú chcela na tehu teste.. :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. srp 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ver moja ze aj ja by som sa viac tesila z takej na tehu testiku :frowning2:
10. srp 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 , neboj, budeš mať... možno už o 2 týždne. :dizzy_face: (kiežby som mala takú moc, že ťa začarujem...čáry-máry :slight_smile: )
10. srp 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna jeej dakujem mozno si ma zacarovala teraz :wink: isto sa kazda raz dockame len kedy bude ten spravny cas och. dlhe to cakanie
10. srp 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa ahoj...to co mas za pokles?...eeste je prisjoro na ms...fuu...uvidis zajtra co stupnes...drzim paceky
10. srp 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 , na laparo si nešla?
10. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna presunul mi termin na 3.9
10. srp 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 , a je tam indícia na laparo, či len tak...? ved si predtým otehu spontánne, nie?
10. srp 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 - ahojky.no nevím zda může být nidační nebo spíš už předzvěst ms. podle 3grafů jsem měla ovu 2*3.8. a 1* 2.8. byla posunutá ,protože 7.8. jsem měla mít termín ms,ten den jsem měla jen 2kapičky hnědé krve a zašpinění. dnes cítím břicho jako před ms. čípek je ale o proti normálu před ms šikmo vzadu kratší než posledních pár dní těžko nahmatatelný,sotva došáhnu.to jsem ještě neměla.
10. srp 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no vies co otehu som na lavy vajecnik a na pravy vobec, a castejsie mi pracuje pravy. A kede sa nan nezadarilo tak chcem vediet ci je priechodny.
10. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ,ja som na tom podobne... pri ľavom som mala asi aj rok anovu po MA, preto teraz uvazžujem priechodnosť... už mi vychádza iba teória, že pravý ovuluje, ale je problém s priechodnosťou a ľavý je v lepšov stave ale lenivý.... kebyže mi toto nenapadne, tak ani na priechodnosť nepomyslím (vzhľadom k mojej láske k nemocniciam).
teraz som mala prvý krárt clostil a pravý vaječník ovulova, dnes 10dpo test negat. ani pocity nie sú.
teraz neviem či dalsí cyklus zobudiť ľavý vaječník, alebo tu priechodnosť :rolling_eyes: . prekonzultujem s dr. ale pokiaľ viem je zbytočne stimulovať v cykle ked je hsg
10. srp 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa uvidis zajtra...mohla si mat aj Ip a stale mozed vystupit hore,,,videla som rozne grafy co uz boli pod ciarov a zase stupli...drzim palceky...
10. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no presne pre toto som sa ja rozhodla pre laparku. I ked dr mi povedal ze nevidi dovod aby bol nepriechodny. No uvidime.
10. srp 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už vážně nevím, co to moje tělo vyvádí. Včera ovu i těhu test negativní. Dnes bolest zad a podbřišku jako na ms, přitom ovu dle testu byla ve čtvrtek, takže by měla přijít až za cca 14 dní. Nebo je možné mít ovu těsně před ms?
10. srp 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @mariankamk a ostatne kocky poprosim o vas nazor som z toho na nervy. V utorok som dostala ms bola normalna ako vzdy. Vcera bolo uz iba spinenie. Vzdy ked dostanem ms prsia zmäknu to je aj môj priznak, ze ms pride v ten den. A teraz mam este stale od ovu bolestive naliate. V stredu som si pocas ms robila tehu test ale bol negativny. Neviem aka bola teplota kedze som nemerala. Dnes rano som zmerala a teplota 36.95 cize poovulacna. Som 6DC prsia stale bolia a namiesto tehu testu som dnes rano urobila ovu a je uplne pozitivny. Testovacia silnejsia ako kontrolna. Nechapem ak by som uz teraz mala ovu tak teplota by nebola tak hore. Ak by som bola tehu tak v stredu by mi test nieco ukazal to by som musela byt min 14DPO ale ani dusik nebol. Skusim neskor este testnut tehu http://www.fertilityfriend.com/home/4082e5
11. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak tehu test cisty biely len teraz nechapem preco ovu test pozitivny a teplota tak hore
11. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 kromě toho že neměřím BT, tak jsem na tom stejně
11. srp 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 cau moja, skus este raz ocikat tehotensky dnes. ja nechapem.. alebo budes mat skoru ovulku na 8 dc.?? :confused:
11. srp 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 aha, uz vidim, ze si robila... to je cudne. :confused:
11. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 to vazne? ok ak pripustim ze ovu bola pocas ms tak potom len nechapem preco je este stale tak ovu test pozitivny a teplota taka vysoka.
11. srp 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja ok beriem ze môzem mat ovu tak skoro ale uz aj teplota je vysoka 36.95 to je uz moja poovu. A to vsetko sa mi muselo stat teraz ked som uz spät v IRL
11. srp 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek