• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
riamim...nooo super, kedy testujes?

cukrus, drzim silno palceky, aby mimcu bilo siiilno srdiecko :dizzy_face:

a ostatnym posielam T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
nech to vsetkym snazilkam coskoro vyjde!!!!
9. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
riamim to vyzera na uspech...no som zvedava zajtra sa tu ukazem aby som ti zagratulovala :wink:
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
riamim, tak nech zajtra teplota neklesne :wink: :slight_smile:
bodik ahoj, ako sa mate?
9. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria to vyzera slubne :dizzy_face:
micha este neviem ci vydrzim ale mam plan netestovat pred 15dpo
9. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mam aj ja ze skor ako 14DPO netestujem a samozrejme podla teploty, ale dolezite je aby som vydrzala :wink: :zipper_mouth:
9. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdeze ste,uz to tu nenormalne viazne :unamused: :frowning2:
9. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik ake mas uz brusenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

riamim ty mas typikos trojfazovy tehu graf :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
drzim silno palce aby si vycikala // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vladi ahojky :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja som nevydržala a testla...
Mám dve čiarky, ale na Rapi Cleare, na ten som tu už počítala veľa reklamácií, bohužiaľ, iný nemali.
Zajtra si v BA skúsim zohnať mamatest, zatiaľ to beriem s rezervou... :dizzy_face:
9. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
riuškaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je taka nadherna spravička, som rada že som prva co ti - teda zatial potichučky môze zagratulovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra ich isto vycikas aj na inej značke testiku ved ten tvoj graf hovori za vsetko :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, ja sa tak bojím, že to nie je pravda! Furt sa chodím pozerať na ten test, sú tam stále //.
9. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
riamim ja ti verim a musi to byt nadherny pocit konecne sa dockat // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja by som ich tak chodila stale kontrolovat :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nelie,jaaaaj aj ja by som sa chodila stale divat na taky test :sweat_smile:

ria potichucky gratulacie :zipper_mouth: ked tam jasne su,tak zajtra budu tiez,uvidis
9. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem, babenky. Však uvidím. Idem teraz spraviť mužíkovi večeru, majte sa pekne!
9. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chci se zeptat bere tu některá z vás clostilbegyt? začala jsem zase měřit BT, ale nejsem z toho moc moudrá....
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=59775/nummer=11
hlavně z toho zpoždění :confounded:
9. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevite nektera ovlivni mi utros bazalni teplotu asi ano co?
9. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím - eleona - dle mého názoru ano - utros je progesteron - a ten teploty zvyšuje - ale je to jen můj názor třeba je to jinak
9. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/1aff86

kuk :slight_smile: můj grafík dva měsíce po potratu v 5. týdnu ...
myslíte, že byla ovu 16 nebo 11. DC ? :confused:
9. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... tak som doma.. je to na dobrej ceste povedal doktor... uz je zltkovy vak a o dva tyzdne idem na kontrolu a uz by malo byt konecne srdiecko...som sa ho pytala ze jak to ze este neni a povedal mi ze som mala neskoro ovulaciu a skoro pozitivny test...ale ze ono sa to dozenie...a od zajtra som PN :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.No Cukruška super že to je OK.Teším sa.Ria paráda ďalšia tehula,konečne to tu začína mať šťavu. :grinning:
9. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..no cukrus, vidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super, tesim sa ..a nabuduce uz bude srdiecko :wink:
9. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kuku.Ako sa máš?
9. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sa tu so mnou fakt v poslednej dobe nikto nebaví,zato že sem tak často nechodím? :cry:
9. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
riamim, potichucku blahozelaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cukrus, o 2 tyzdne uz urcite bude aj srdiecko :wink: , tesim sa :wink: :slight_smile:
kukulik, ako sa mas???
9. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa tesim len sa to stale vlecie.. ale neva...hlavne ze to je v poriadku
9. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak sa majte pekne,keď to tu viazne. :cry:
9. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib :wink:
9. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dimib, michala..dakujem za opytanie, celkom to ujde, cakam na vysledok po Et, tak som troska nervozna...ale len troska :grinning: ono sa to bude stupnovat :grinning:
9. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups simib..oprava..ach tie preklepy :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ja ma otazocku - na dovolenku by tehotne nemali ist v prvych 3 mesiacoch,vsak? lebo ideme do chorvatska zaciatkom augusta a to by nebolo asi dobre,ze?

inak moj grafik

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
9. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek