• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@julka82 , tak ta hrubka je v podstate asi výška :sweat_smile:
a dnes si netestovala? kebyže máš ducha, tak dufík si môžeš dať, ak si mala potvrdený nedostatok progesteronu PO OVULKE. ale ak nie si tehu, tak teraz už iba rozhadžeš hormony a oddiališ MS
29. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana
@sarafortuna
aale netestovala, veď ak by tam bol zas duch tak by som nebola o nič múdrejšia. Keď to môže byť aj z tej cysty. A hrúbka je výška? Ale to by sa potom snáď inak vyjadril nie? :confused: No asi ťažko polemizovať. Hlavne keď tomu moc nerozumiem. Tak asi to nechám tak. Akurát keď som mu povedala, že som 12 DPO tak sa pýtal či som si istá a že ako viem. A ja že áno, meriam si teplotu :grinning: . A viac k tomu nepovedal nič. A ja trdlo som sa neopýtala čo sa mu nezdá :sweat_smile: takže som zas múdra z toho :grinning:
29. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna Noo v podstate stálica :slight_smile: I ked sú tu baby o vela dlhšie ako ja. My sme sa snažili "len" v podstate dva roky. No prvé som potratila minulý rok v marci, o 3 mesiace na to som podstupila operáciu maternice, kde som skoro o nu prišla. Ale bojovali sme ako sme vedeli. A od januára tohto roku nám povolili snažilkovanie. Už sme to vzdávali. Dokonca som bola na začiatku augusta u lekárky, aký další postup zvolíme, kedže sa stále nedarí a ja už veru nie som najmladšia. No ona nám dala ešte dva mesiace, že má skusenosti že po cca 5 mesiacoch užívania Inofolicu väčšinou otehotneju. No a nám veru ten 5 mesiac vyšiel :slight_smile:
29. srp 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já tento měsíc nic: http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40...začala jsem špinit, BT jde dolů, v sobotu čekám MS :frowning2:
29. srp 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzika18 , super, takže Inofolic :dizzy_face: :dizzy_face: mne to iba predlžilo cykly. Ja mám teraz clostil a možno potom zase skúsim Inofolic, ak sa mi tie cykly znormalizujú.
držím palce, nech je vššetko OK.
29. srp 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzika18 ahoj.v prvom rade blahozelam k tehu a prajem nech to tentokrat dotiahnete do uspesneho konca.a ten Inofolic si brala denne 1 alebo 2sacky?
29. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ahoj.ako dlho si brala Inofolic?kolko cyklov?ja teraz beriem prvy a veru aj mne ho predlzilo,ovulka sa mi posunula o cca 4-6 dni...uvidim ako to bude dalsie cykly...
29. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennynka
@sarafortuna Ja som mala trochu dlhšie cykly...cca 31-40 dnové po operácii, dokonca jeden až na 60 den. Preto mi doporučila Inofolic, i ked sama moc tomu lieku neverila. Brala som len 1 sáčik denne. Prvý cyklus bol ešte rozhádzaný, ovulka asi na 24 DC, strašne ma boleli vaječníky prvé dva mesiace, chcela som s ním skončit. Ale ved čo neurobíte pre //. :slight_smile: Brala som ešte vit. E 200 mg. Od operácie som poctivo pila alchemilku. Tu som postupne nahrádzala femi kvapkami od valoviča. A od minulého cyklu som užívala Femibion 800, to mi zasa doporučila kamarátka, ktorá ho brala a bola spokojná. Takže čo všetko nakoniec zabralo sama neviem. :slight_smile:
Dievčatá moc Vám držím palce, aby ste sa aj vy dočkali takých krásnych // :slight_smile:
Ste mi tu velkou oporou, rady som čerpala tu na koníkovi a pomohli :slight_smile:
29. srp 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzika18 dakujeme :slight_smile: ja mavam väcsinou vyse 30 dnove cykly(cca 33,34) a tento budem mat tak 37,38 tak som zvedava na dalsie s Inofolicom,dufam ze nebudem mat take dlhe lebo to cakanie je hrozne dlhe potom...
29. srp 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, asi hlupa otazka, ale mozem mat den-dva po skonceni menstruacie mat uz plodne dni?
29. srp 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka, môžeš, stáva sa to niekedy
29. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka ano môzes ja som mala minuly cyklus ovulaciu na 5DC
29. srp 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes takto :slight_smile:
29. srp 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky..:slight_smile: poradi mi prosim niekto? ja meriam druhy mesiac a dnes mam pokles.. moze ist o IP? alebo to uz klesa?
30. srp 2013 v 07:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za kazdu radu :astonished:
30. srp 2013 v 07:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@virihe mne to pride ako anovulacny cyklus :frowning2:
30. srp 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@virihe aké dlhé mávaš cykly? aký graf si mala minulý cyklus?
trochu to napovie, čo viac očakávať, i keď tiež to nie 100%na pomôcka... niekedy tie poklesu prídu len tak...
30. srp 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Ahojte, jdu opět pro radu
http://www.fertilityfriend.com/home/261e8d/
Nevíte, co by mohlo způsobit prodloužení luteální fáze? Cyklus sleduju několik let. Vždy jsem měla luteální fázi 12 dní a ovulaci cca 17 DC. Těhotná jsem byla 4x, mám dvě děti a 2x jsem byla na revizi. Po lednové revizi mám luteální fázi 14 dní a ovulaci 14-15. DC. Vždycky jsem otěhotněla rychle, prakticky hned. Teď se snažíme od března a nic. Dneska jsem už 15 DPO a MS nikde, už se bojím, že snad ani nedojde. Prostě není to cyklus, který jsem znala a říkám si, jestli to může být důvod, proč to nejde. Jediné, co beru je femibion, může mít takový vliv na cyklus? A může se stát, že MS vůbec nedojde? Ovulace proběhla, podle hlenu, bolestí a i ovulační test byl pozitivní.
30. srp 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no mavam 28-30 dnove , minuly mesiac bol 29 dnovy.. zle som to napisala, meriam 6 mesiacov, len druhy mesiac uz snazime:slight_smile: , vzdy ked mi ukaze ovu test // , tak na dalsi den pocitam, ze je ovu a presne o 14 dni pride ms.. a minuly cyklus bol divoky, ale po // ovu , zasa o 14 dni prisla ms..
30. srp 2013 v 07:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2013 v 07:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 a moze byt anovulak, ked som mala // na ovu teste a k tomu tento mesiac bola ta testovacia krasne silna - silnejsia ako kontrolna???
30. srp 2013 v 08:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 dakujem za odpoved:slight_smile:
30. srp 2013 v 08:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk dakujem za odpoved :slight_smile:
30. srp 2013 v 08:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 vidis som ti hovorila ... :slight_smile: gratulka
30. srp 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nessik podla mna sa nemusis bat. podla teploty to vyzera ze ms pride kazdu chvilu.
30. srp 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@virihe a ktory dc si mala pozitivny ovu test?
30. srp 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin dakujem, len teplota trosku hapruje a zajtra mam dostat ms. Ale tiez si uz myslim, ze toto z cysty nebude :slight_smile:
30. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko. tak tato teplota ma rano troska sokla. mohla som pripravena na pokles.... ale na takyto??? daj boze aby to bolo uspesne IP!!!!!! http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
30. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@julka82 a ja zase klesam... :frowning2: zase nebude z toho tento mesiac nic... www.fertilityfriend.com/home/sarin
30. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek