• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@julka82 ukaz grafik
30. srp 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 mam to tam aj zaznacene 11dc
30. srp 2013 v 08:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin ale ved si len 8 DPO, to este nemozes vediet. Najlepsie je skutocne kamsi vypadnut, na nejaku dofcu a nesledovat sa. Ja som 2 tyzdne ledva stihala teplotu merat a takto to dopadlo - aj ked s otaznikom. Moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/julka82
30. srp 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@virihe vies co spytame sa @lauritka ona to zhodnoti najlepsie lebo mne tam nepasuje jedine ta teplota na 11DC a potom by mohla byt ovu na 13DC
30. srp 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 dakujem :slight_smile:
30. srp 2013 v 08:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa děkuju, podle teploty bych taky řekla, ale pořád nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak este raz , nech sa na to da aj pozriet.. hadam to uz bude lepsie:slight_smile:
30. srp 2013 v 08:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@virihe tento graf vyzera ovulacne, mas ho dvojfazovy, takze by som sa anovulaku neobavala... take poklesy, aky si mala teraz, maju zeny aj v tehu, aj v netehu... je to kvoli hormonalnym zmenam... v rovnakom case moze dojst k poklesu estrogenu (to zapricini pokles BT) a potom pride k vzostupu progesteronu (preto ten nasledny vzostup)... a kedze sa to deje rovnako v obcoh skupinach zien, tak sa nikdy neda naisto urcit, ci to tehotenstvo resp. implantacny pokles znamena...
30. srp 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 my uz sme boli na dovci a nemerala som vtedy,... ani nic nesledovala...a dopadlo to rovnako ako to dopada stale...
30. srp 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 fuha to ti pekne zosilnelo ;) sranda, ze lekar vyluci tehu podla sliznice, to len dokazuje, ako sa vedia mylit na tych svojich ultrazvukoch.. :wink: myslim, ze dufik mozes nasadit, nic tym neskazis, len podporis.. ale chod k lekarovi v pondelok.
30. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka mam ist k dr? Ja som myslela ze tak o tyzden a pol, kedze na sone aj tak nic neuvidi. Kvoli krvi sa to asi neoplati ci ano? Lebo neviem ci bude chciet robit sono :confused: Inak dnes som testovala kvoli tomu poklesu teploty.
30. srp 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 na krv. :slight_smile: ale tak ak nebude mat problem pockaj este tyzden, potom uz by mal nieco vidiet aj v maternici
30. srp 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 jej potisku blahozelam a verim, ze bude ciarka silniet :slight_smile: to by bola sranda, keby sa aj nam zadarilo po vysadeni Inofolicu :slight_smile:
30. srp 2013 v 09:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@virihe vyzera to nadejne ako IP pokles, mala by si zajtra stupnut a o tri dni mozes testovat ;)
30. srp 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xena007 mozno tie tri mesiace boli dobre na nejake to preliecenie aj ked neviem, kedze cystu nejaku tam stale mam. Kazdopadne ako som pisala 8 dni spinit pred ms sa mi uz normalne vobec nezdalo, tak nakoniec dobre ze som ho vysadila. Budem drzat palceky nech to dopadne s // :dizzy_face:
30. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka oki tak dufik 2 x denne a uvidim ako dopadne vikend. Podla toho sa asi zariadim :slight_smile: dakujem
30. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julka82 ja idem teraz v pondelok k doktorovi, tak som zvedava co povie a uvidi, lebo vajecniky celkom citim...tiez ma napadlo, ze ci nepomoze dozvuk Inofolicu :slight_smile: pekny vikend Ti prajem :slight_smile:
30. srp 2013 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xena007 podobne, držím palce :slight_smile:
30. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazilky co myslite?? bude ta ovulka ci nie?? lebo ja uz neviem, ta teplota sa teraz drzi stale dole... :-/ a uz som z toho zmätena http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae
30. srp 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa fiiiha a este aj spinenie?? no moja tfu tfuj tfuj drzim vsetky pasticky :dizzy_face:
30. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko Jaj, bodaj by!
30. srp 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no tak tesim sa na cikanie :slight_smile:
30. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 no podla tvojho minuleho grafu to vyzera skor na anovulak :pensive: :zipper_mouth: ale ja som mala ovu uz aj na 32dc :wink: takze nic nieje stratene
30. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofi88 este vydrz, stale mas sancu na poovulacny vyskok... uvidis zajtra, najneskor v nedelu...
30. srp 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko este nepredbiehaj. to musi teplota zajtra najskor vyskocit.
30. srp 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes zase trosku dole... asi uz nebudem merat, ovu potvrdenu mam, v tehu nejak nedufam a aj tak by mi v tom BT nepomohla...
ale uz som si pozerala, co mi predpoveda FF na oktober, ak sa dovtedy nezadari a nezblbne mi ten dalsi cyklus v septembri... to srdiecko, to je svadba... som velky trufalec, ak dufam, ze sa zadari hned po svadbe? plodne vychadzaju hned po nej :confused: :sweat_smile:
30. srp 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka můžu tě poprosit o radu? Jsem 15 DPO, takhle dlouhou lut. fázi jsem nikdy neměla, těh. test jasně negativní, MS nikde, ovulace podle mě proběhla, podle testů i teploty. Nevíš, co by mohlo být příčinou? Už jsem na nervy, bojím se, abych nebyla třeba mimoděložně těhotná.
30. srp 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik a mas grafik ??? no este to nemas az take zle, kludne sa moze LF natiahnut o den-dva.. ovulaciu si vyhodnotila presne ?
30. srp 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no mozno to pride az ked sa vydas ;)
30. srp 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek