• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@denka01 no mozno to este nie je poovulacny vyskok a ovu este len bude des-zajtra.. nevadi , hlinik sa moze kazit, tak sa pre istotu este snazte. ale v podtate mozes ma Lh hladinu vyssiu a uz je na ustupe.. ale este ju mas vysoku.
6. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok uz nebudem riesit uz len cakat na vysledok ale uz sa objavil aj kremovy hlien tak uz asi zbytocne sa snazit
6. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 nevadi.. mozno sa este nieco dostane ;)
6. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka prehovorila si ma vecer poistime :slight_smile:
6. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku jeeej sme rovnaky dpo :slight_smile:
6. zář 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a mohli by sme skoncit obe zelenou :slight_smile:
6. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nic mi nie je, len citim, ze mam horúčku a som straaasne unavena :-P
6. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku to moze byt aj priznak tehu na zaciatku :wink:
6. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka take mi ani nehovor, lebo zase budem verit a padnem poriadne na hubu :grinning:
6. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no mohli :wink: ja som dnes skoncila tiez bielo :frowning2: ale zajtra cikam zase :grinning:
6. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ja pockam do nedele, ak sa nic nezmeni, tak cikam aj ja :slight_smile: Drzim palce na zajtra :wink:
6. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka citaam ze choroba moze byt priznak tahu??mna hrdlo boli uz tyzden v pondelok sa zastavim u obvodaka cestou zo stitky lebo uz neviem co na tu bolest :frowning2:
6. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu samozrejem.. oslabena imunita. :slight_smile:
6. zář 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte .. prosim vas co znamena na fertility ako su datumy to cislo v bielom ramceku? Dik
7. zář 2013 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Tak sněhobílo, po // ani památky, ale teplota pořád nahoře - 36,94!!! :frowning2: Citím se dobře, takže mi nepřijde, že by to byla nějaká viróza, dokonce jsem si změřila u snídaně normální teplotu rtuťovým teploměrem a měla jsem 36,9...bojím se, jestli mi to pití kontryhelového čaje neposunulo ovulaci do menstruačních dnů? Ale pila jsem ho asi jen 4 dny, to by přece nemohlo mít takový rychlý vliv? Mám ho pít dál? (http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40)
7. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko Cikala si? :wink: Som zvedava na vysledok :slight_smile:
7. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu ahojky, to ta zenska poslala na stitku?
7. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku juj dievča držím ti palce, ja som tiež dnes 12 a včera bielučko ako sneh.:( . Tak nervózne čakám do zajtrajška. Dnes sa moja teplota stále nespráva ako keby mala prísť mrška. http://www.fertilityfriend.com/home/3aa4f7 keby to vyšlooooooooooo
7. zář 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya ani ja sa neviem dockat zajtrajska, ked zostanem hore, urcite testujem :slight_smile: Drzim ti palce :wink:
7. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby tak ja to mam stale ustalene hore neviem co si mysliet o tom ale necitim podbrusko a testik stale biely :(
www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/
7. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 moj nazor je taky, ze treba este pockat, nic nie stratene
7. zář 2013 v 15:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 no kedze tento cyklus nemerias stale tak nevies kedy presne bola ovulacia takze naozaj treba pockat.
8. zář 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, ja dnes takto : www.fertilityfriend.com/home/kukku Posunula som ovulku o den, neviem preco mi FF vyznacil na den pozitivneho testu, takto je to asi presnejsie :slight_smile:
8. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ahoj,cikla som včera ale bielo a dnes pán ff potvrdzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
@lauritka vidíš,ani dva dni netrebslo :sweat_smile: snáď nabudúce...
8. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ahoj, vyznacil v den testu, lebo potom ti chybala teplota, chytil sa prvej moznej teploty...
8. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to mi je luto, nabuduce sa to podari :wink:
@mariankamk a teraz je to dobre vyznacene? Takto sa mi posunul o den aj termin ms, som strasne zvedava na zajtrajsiu teplotu :-P
8. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku bez teploty si mozme len domysliet :slight_smile: ale myslim, ze takto je to ok
8. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julka82 nie idem normal na kontrolu,..,pred 3 tyzdnami som bola na krv teraz si idem po vysledy a na sono krku,.,.beriem taku davku liekov ako ked som bola tehu kedze som dr povedala ze sa snazime tak by malo byt vsetko ok..., :wink:
8. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek