• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko no ja som 1 dc dnes.. :rolling_eyes: tiez radost...
8. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa dakujem ano len cakat nic ine mi neostava.nemerala som preto lebo sme boli na dovolenke tak sa nedalo..
8. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/47df51 ja stále rovnako, nechápem........
8. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya , včera bielo a dnes už zelený chvostík? čo to? :dizzy_face:
8. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja do vecera budem zrejme tiez,uz mam bolesti :rolling_eyes: to je zivot toto :angry:
8. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby urobila som si ovu testik teraz lebo nemam tehu testiky a aha... a to som pila predtym co myslite?skoda ze nemam tehu testiky som zvedava ci nahodou..
8. zář 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ceresnicka10 ja som mala tiez najprv ovu pozitiv a z potom tehu...a asi aj nahodou budes :slight_smile:
8. zář 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 zaujimave ;) skus estee zajtra rano ci zosilnie.. ak ano, bude to tehu ;)
8. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu jaj to by som sa potesila no tak uvidim skusim aj zajtra ak teplotka sa bude drzat hore..
8. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka skusim teda aj zajtra ak teplotka neklesne...ale inac dost mam tento graf podobny s tym ked som bola tehu predtym.tak by som si to priala...ako kazda tu...
8. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarafortuna včera večer po nákupoch som to nezvládla a urobila :slight_smile:. Je slabučký ale ružovučký a ovulačný je silný. Tak som si urobila radosť a zaznačila. Dnes ráno sa mi zdal ale bledší. Uvidíme v utorok. Nechcem sa tešiť, ale aj tak aj toto je už úspech po 18 mesiacoch. :slight_smile:
8. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mawiya , držím palce :wink:
8. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya nehodis foto testikov aj ovu aj tehu,nech vidime...
8. zář 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dievčatá hore ovulačný robený včera večer, pod ním teho robený večer a dolu robený ráno :(((((. Takže jeden jediný krát sa ukázala pekná teda skoro pekná čiaročka včera večer a dnes už len také ružové fľaky. Asi je to v kýbli :(
8. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya drzim palce :wink:
8. zář 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya pockaj, kym posledny testik zaschne, potom porovnaj, btw- ja som mala v zasade tehu testiky silnejsie podvecer/vecer ako rano, skus ciknut vecer a porovnat so vcerajsim vecernym
8. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku a ty ako? :wink: ciknes zajtra, alebo uvidis podla teploty?
8. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya ja si myslim ze je to tam....skus ciknut teraz vecer...vecer byva silnejsia...drzim palceky ale vyzera to nadejne.:slight_smile:
8. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka podla teploty :wink: Dnes asi ani nezaspim, taka som nervozna :grinning: Este nikdy som nebola tak vysoko den, dva dni pred ms :slight_smile:
8. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 ďakujem srdienko ale.... nemám už testyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. sa zabijem asi :slight_smile:
8. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku držím palčeky veľmi veľmi veľmi
8. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya moja dakujem velmi pekne, podobne aj ja tebe :slight_smile:
8. zář 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ach jaj, tak sa tu uvidíme zajtra ráno :slight_smile:. a strašne chcem veriť, že s dobrými správičkami.
8. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku jaj, to poznam, normalne som bola aj kvoli tomu rada, ked som otehu, lebo sa mi ulavilo, ze nemusim merat. boli to nervy- cakanie na ovu a potom cakanie na vysledok...
8. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya
@kukku babulky drzim palceky,zajtra rano sem hned kukam...my sa trapime zase s virozami obe moje dcerky,grcaju,hnacky,vysoke horucky...aj mm to uz chyta uz len ja zbyvam :( dufam,ze ma to obíde...nech sa ma kto o nich starat...takze zajtra tfuj,tfuj...nech du krasne teplotky aj testiky
8. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ďakujem srdienko a vyliečte sa. viem ako to je, keď celá rodina vracia, hnačkuje a horúčkuje. Vtedy sa mamina musí starať a nikto rodiny (manžel :slight_smile:) nedokáže pochopiť, že už aj teba chytá vracavica a podobne. Dúfam, že ťa to obíde.
8. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya uz sme to tak raz mali,vsetci K.O. na posteliach,vedra pri sebe,ja horucky ze som sa ledva priplazila caj urobit pre nich...ach jo...u len vydrzat zo dva dni a bude lepsie...
8. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 tak nech ta to z daleka obide a nech sa cela rodinka co najskor z toho dostane :slight_smile:
8. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu ale ty si uz opat tehu nie? :sweat_smile: To beries aku davku? 75? Ja beriem 50tku predtym som mala len 25ku.
8. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek