• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
tak pre poriadok :slight_smile:
23. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
ahojte, dnes by som mala byt 5DPO, no uz nemeriam, som chora, zvysena teplota, tak je to zbytocne... ale aj menej stresujuce...
23. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak trocha od veci, ale minule som tu spomínala moje tetovanie, tak tu je :slight_smile: 3 hodiny trápenia sa, ale oplatilo sa :slight_smile:

@mawiya
23. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@lina7 paráda:slight_smile:
23. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku wowowow ty vole, to je fakticky nádhera. Bolelo?????
23. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk www.fertilityfriend.com/home/sarin ja uz nemeram az do 15DPO zbytocne nadeje/sklamania .... 15DPO rano si zmeram ak bude nad 36,8 tak spravim test... tot moj plan :grinning:
23. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lina7 jasne ze ti silnie!!!!! neboj sa. ved ked si porovnas z 13dpo a 15 dpo tak je jasne silnejsia. a je silnejsia aj od 14.dpo.
23. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jooo tiez sa mi vidi, diki, uz mi ostava len cakat :slight_smile:
23. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku krasne! teraz sa to s tymi tetovaniami nejak rozbehlo. aj kamoska si dala na zapestie z vnutornej strany a ina kamoska tiez na to iste miesto ako ty na nohe ale iny motiv. mas to super!
23. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya Bolelo, ale keď sa pozriem na nohu, na bolesť úplne zabudnem :slight_smile: Asi tak, keď sa po hroznom pôrode pozrieš na bábo, tá bolesť je hneď preč :slight_smile: Išla by som do toho ešte raz :wink:
23. zář 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa Ďakujem :slight_smile:
23. zář 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ako to tetovanie sa mi páči jedine keby som si ho mohla večer umyť :D :D :D
23. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lina7 vidíš, že to bude dobre..............zvoľni tempo.........relaxuj......
23. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku oujeeeeeeeeeee. Ja mám iba piercing v nose a síce bolel a rok sa hojil, ale tiež sa vytešujem. Inak ako si na tom? Mne dnes označilo ovulku, že na piatok. Tak som zasa v kýbli, bo muž prišiel až v piatok :P, ani som tento mesiac testy neocikávala. Tak asi budeme naozaj až pod stromček. hhhh :slight_smile:. Ale to tetovanie. wowowow. Frajerka. A vidim, že tam maš miestečko na Ďalšie mená :slight_smile:))
23. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mawiya No jasné, jedno meno tam ešte pôjde určite :slight_smile:
Mne tiež vyznačilo na štvrtok - piatok, ale zatiaľ som testy nerobila. Ešte som tento cyklus ani nemerala, od zajtra začnem, tak som zvedavá.
23. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk moja a vy ste uz aj niekde boli na vysetreniach ci?
23. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin mame blby spg
23. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk :-/ a ty si oka? no vidis my mame zas dobry spg a ja som na nic,...
23. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin HP mam z aprila ok (len hodnoty neviem), ovu prebieha, len mam problemy s dlhsim spinenim ako kedy... v pondelok buduci sa chystsm ku gyn a vypytam si duphik alebo utros
23. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lina7 silnie, nestresuj sa :wink:
23. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
babuľky moje.....čaute :slight_smile: prišla som vás kuknúť, že ako sa máte? tak sa pochváľte, čo máte nové? hm? občas vás síce prídem pošpehovať, ale nejak nestíham aj písať :pensive:
23. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lina7 jasne,ze je silnejsia a o dost! :wink: uz si ta,,medzi tehulkami,gratulujem :dizzy_face:
23. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamusia vdaka, teraz musim len cakat, co je "velmi prijemne" :grinning:
23. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, viete prosim niekto, co to znamena, ked mam druhy den pozitivny ovulačny test, ale nemam ani hlien a aj BT je nizka?
23. zář 2013 v 10:33  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lina7 wow to je krása!!! :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa a spinis? lebo pozeram, ze spinenie nemas v grafe zaznacene ak nie tak to je velmi dobre znamenie. A pozerala som tvoje grafy a ak klesnes tak nezvyknes potom vyskocit. Drzim velmi palce na zajtra rano. A posielam aj srdiecko pre stastie :slight_smile:
23. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvett je to normalne... hlien sa moze vyskytovat iba dnu na krcku (to bohate staci, nemusis ho badat na nohavickach) a BT ti stupne, az ked prebehne ovu; po poslednom pozitivnom teste prebehne cca do 12-48 hodin
23. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvett to znamena, ze sa blizi ovu, hlien nema kazdy badatelny a teplota je pred ovulaciou nizka, az potom vyskoci :slight_smile:
23. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk A jak dlouho se snažíte? Nám teď taky vyšel špatný spg :( Ale četla jsem na diskuzích, že se přesto zadařilo...a že ho ovlivňuje opravdu všechno možné - stres, sport, nemoc atd...že stejný chlap může mít každý spg úplně jiný :slight_smile:
23. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek zacali sme 17. mesiac... mm uz uziva vitaminy, pomaly konci treti mesiac, este tomu dam jeden mesiac a nahovorim ho na kontrolny spg... zatial mame odporucanie priamo na IVF ICSI, ale ak sa nepodari teraz na jesen/zimu a zlepsil by sa nam spg, chcem ist na IUI (zatial nam ho nechcu spravit, nemame dostatocny pocet spermii)
23. zář 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek