• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lagunasa ty kokso, to je pristup... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jooooj, des... Ja som v centre nebola, ale kym sme stanka nemali, tiez sa nas tam snazil jeden "mily" pan doktor dostat. :frowning2: Drzim palce, nevne nervy.
25. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soi no to je pekný pravidelný grafík, držím palce
25. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka inak moja boli sme v tom CAR...a vypada to, ze ze este jeden dva cykly prirodzene zazijem kym sa nieco rozbehne.. Ale nemam doveru v IVF :zipper_mouth: je to na mna moc proti prirode, asi este malo chcem aby som prekonala tento predsudok... alebo toto presvedcenie... IUI akoze ok,.... ale IVF to je hardcore..
25. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin jasne.
25. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka sila. a ked som toto napisala na ceskom fore, tak sa cuduje, ze ake papiere k notarovi to musime davat podpisovat!!!! ze oni take nemavaju.
@effkaa uz sa tesim do Brna na IVF soft. a to mi este hovorila, ze som reagovala na IVF a tie silne davky velmi dobre na moj stav ( z 5 folikulov mi odobrali 2 vajka a 1 bolo len zrele, to druhe vraj uz prezrete ). pritom mne sa to ako dobra reakcia vobec nezdalo kedze velkostne dorastali kadejako.
25. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa neboj, dobre bude... Viacere sme museli co-to zabsolvovat, aby sa zadarilo, ale stalo to za to. Ked bude lepsie v Brne, chod tam. Byt v pohode je velmi dolezite :slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa inak, tak odveci... moj maly ked tu pri mne sedi tak len havka dookola, ked vidi tvojich psikov co mas v profilovke :slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin vie viem.. ni kazdy je s tym uplne vysporiadany..
25. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky, zasa po mesiaci sa ozyvam:slight_smile:
prosim vas , pozriete sa mi na grafik, ci mam este nadej? lebo mi to nejak lieta, nemoze to byt z prechladnutia? strasne ma boli uz dva dni hrdlo:slight_smile: dakujem za kazducku radu:slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zabudla som napisat, ze vcera test negativny:(
25. zář 2013 ve 14:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effkaa jasne, treba na to klud. aj som celkom rada ze som dostala vyhadzov a budem chvilu doma. dokonca priatel s tym suhlasi, vraj aby som sa ukludnila a zrelaxovala.
off: a akeho mas havka?
25. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin
@lauritka Ďakujem baby :slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauritka, prosim ta, pozries sa mi na graf? ci uz je aj zbytocne sa vyjadrovat? hadam je este sanca :slight_smile: dakujem
25. zář 2013 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa my nemame psika, ale maly robi "hau hau" ked tvojich vidi :slight_smile: Ale raz budeme mat urcite vlastneho :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka http://ovufriend.com/graph/b63b52530682303d6ad165ea4e1d7f5c dnes strasne huste biele vytoky..a bolest vajecnikov.. co hovoris?
25. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka - myslíš,že proběhla ovu po pregnylu nebo folík nepraskl? podle grafu měla být ovu 16dc ale nebyla,folík nepraskl.vím přesně,chodila jsem ob den na utz a byl jediný dominantní. 19dc ráno píchnut pregnyl a folík 20,1mm.neměla by už bt stoupnout?
http://www.fertilityfriend.com/home/45363d
25. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@virihe ahoj, noo nie je to este hrozivy pokles, mozno hniezedis ;) nachladnutie moze byt aj priznakom teu, zajtra vy si mala znovy stupnut.
25. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 ano vytoky mozu byt silnejsie v poovulacej fazi.. vajecniky to je tiez ok, niekedy to moze pobolievat. este vydrz par dni a skus tehu testik ;)
25. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa fiha.. no podla BT to vyzera, ze nepraskol :fearful: :confused:
25. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měřím první měsíc a moc tomu nerozumím. Dneska test negativní, takto zkusím ještě později....ale nevím no. Co myslíte? Asi ještě brzo co?
25. zář 2013 v 18:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tiez som chora prechladena alebo co.. lezim uz 2 den.. ok..som myslela ze ked vytoky ta ze tehu uz.. hej ceme medzi nedelou a utorkom spravit testik..
25. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 moze byt a nemusi :slight_smile: neupinaj sa na to, treba pockat na test.. potom byva clovek velmi sklamany.. ked tie priznaky "nevyjdu" ;)
25. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pamil daj tomu sancu este aspon do 12 dpo.
25. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka keby to bolo take lahke..sa nato neupinat..ved toto sa bojime sklamania a velmi.. :cry:
25. zář 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 no ved prave.. preto tie priznaky vedia cloveka poriadne namotat..
25. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved toto.. ja ako necakam ze budeme tehu..ale keby sa podarilo ta by bolo super.. inak dva dni dozadu ma strasne bolelo brusko..jak ked som bola tehotna s malym a tlacil mi na spodok panvy..ta presne taky tlak..pol dna pomaly no strasne..som lezala nemohla som ani vstat..
25. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 snad to vsetko bude dobry priznka, ;) uz len vydrz par dni na testikobanie :slight_smile:
25. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka snad hej..to by bolo na manzelove meniny akurat :grinning: v nedelu skusame..
25. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka acvo hovoris na moj graf BT?
25. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek