• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@pisisvori mozno si len presvihla vrchol :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut hmm, no neviem.. mozno len vysoku sliznicu.. ale dutinku urcite nie.
26. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no citam, aky si mala zazitok v GF... na porazenie :rolling_eyes:
vy si mate dat ist overit, ze ste par? ine srandy, toto :angry:
26. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 v 09:45  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky taky přidavam svuj graf tento měsic bazalku měřim poctivě delši dobu a koukněte zda se mě tento měsic divnej :confused: sem 11 DPO
26. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk myslim, ze aj my sme museli.. :confused:
26. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus mas to dost uskakane. merias stale rovnaky cas. nevstavas v noci ?
26. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale uvidí že či ovu prebehla alebo nie, že? viem že ešte na ostatné je skoro
26. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no na dnešek sem stavala k male asi 3 :sweat_smile: ,snažime se o mimi a pravě že to mam tento měsic divne cele :unamused:
26. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ked mne nic ine nezabera.. vzdy ked ma palila zaha ta som si dala mlieko a hlavne v noci.. aby mi to ukludnilo a mozem potom v klude zaspat.. :slight_smile:
@dorotea2 vyzera t ovu 16DC, este by ti to mali dalsie teploty potvrdit a ak budes mat zajtra tiez zvysenu BT, program ti to tiez vyznaci :wink:
@asus noo tak potom preto to mas take skackave.. :( ked vstavas v noci, tak to nema potom vypovednu hodnotu. zial..
musis mat minimalne 4 hodiny spanku v kuse.
26. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 skus ten popcorn ;)
26. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka stavam tak k male už skoro tři roky minulej měsic to bylo v pohodě,no uvidime co btude zitra
26. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ano a neskakali ti takto ako teraz ??? :confused:
26. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja nemam rada popcorn.. mne pomaha iba mliecko :slight_smile: .. stale musim mysliet na to ci som abo nesom.. nemozem sa zohnut jak keby mi tam cosi v brusko zavadzalo..boli ma ked sa zohnem..musim cupnut normalne ked k malemu abo daco.. ako vravis ze ten graf nevyzera byt ze tehu..asi nesom.. ale celi by sme byt..velmi..dnes klesla bt..na 37,09
26. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka me bylo to v pohodě uvidim jak to bude třeba je too fakt ovlivněne vstavanim dnešnim i sem blbě spala
26. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tonjadabik2 no zachvliku uz mozes testovat a uvidis ;) nema srad apopcorn ?? hihi ja milujem.

@asus no mne vstavanie a zly spanok zvysuje Bt.
26. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pravě taky to tak mam mam no uvidim :wink:
26. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk Ďakujem veľmi pekne. Som zvedavá, či aj ďalšie dni budem mať zvýšenú teplotu. Mám totiž na jeden vaječník polycystický... :unamused: A hlien sa mi zdalo, že som mala ovulačný večer na 15 DC, podľa teploty teda vyzerá, že ovu bola 16 DC. Myslíš, že je to možné?
26. zář 2013 v 10:53  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorotea2 hlien byva pred ovulkou skor... treba sa riadit teplotou... uplne normalna situacia aj u teba
26. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej planujem v nedelu to bude 10 dpo.. moze ukazat aj skor? ta ako zjem trosku ale zeby som to neak jedla tak to neee.. ja radsej arasidove chrumky :grinning:
26. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk Juuuj, tak to Ti ďakujem, potešila si ma :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:12  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no uvidím ako mi to pomôže... mne HP nerobili..takže neviem na základe čoho mi to nasadil :confused: uvidím či to pomôže
26. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky koukala jsem se na nektere grafy a jsou pekne moc vam drzim pesticky aby vam vsem vyslo tehu :slight_smile: Ja mam konecne po dlouhy dobe tak peknej graf ale je mi na prd kdyz tenhle cyklus sem brala poprve clostil a utros takze je hodne ovlivnenej takze se podle nej nemuzu ani ridit :(
26. zář 2013 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk nie ze sme par ( lebo toto si davaju potvrdit aj ti co su manzelia ), ale nejak, ze s tym obaja suhlasime ci co .... a druhy papier je tusim, ze priatel uznava otcovstvo. a aj to davaju potvrdzovat aj manzelom .....
26. zář 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 ty si stále vsugerovávaš príznaky............veď tie môžu prísť najskôr v 5tt..........oddychuj, nesleduj sa stále......vymaž si MK na týždeň :D a všetko bude......
26. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa preboha svateho a toto im na co je??
26. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia ahoj..ako si na tom dnes??stále si hore s grafíkom? :slight_smile:
26. zář 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetkaadamko oki ..ale to sa neda oddychovat pri detoch.. co je MK? :grinning: nevsugerovavam.. ja ich mam a nevravim ze to su priznaky ..len ze sa to deje..a neviem ako si to mam vysvetlit..nevravim ze som tehotna..
26. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek