• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ale ty si to tak strašne želáš, že tvoje telo sa bude správať ako tehotné.........
26. zář 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 moze, to je individualne u kazdeho , zalezi kedy sa to uhniezdi ;)
26. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 cauko,tak ja to mam asi takto zatial :slight_smile:
26. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
test je tehotenský hej? :D
26. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia jeejda perfektne :slight_smile: gratulka...krasny grafik....hned vyzeral tehu :slight_smile:
26. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetkaadamko moj? Ano tehu test 10DPO
26. zář 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 držím ti palečky at to vyjde... :wink:
26. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnesny ovu test, robeny pred pol hodinou :slight_smile: A manzel je na nocnej... No ja mam ale stastie :frowning2:
26. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby co je s tou @julka82 alebo tak nejak co bola tehu a vraj dr ze cysta s mala ist na stitnu
Nechodim sem moc... A gratulka tehulkam
@lauritka s tebou to ako vyzera?
A @langusa?
26. zář 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana ahoj, moja stale rovnako :slight_smile:
26. zář 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ved stihate aj zajtra :wink:
26. zář 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamusia draha, nadheraaa.. :dizzy_face: , len tak dalej :slight_smile: koncom roka sa stahujeme do karlovky, tak by sem sa niekedy potom mohli aj stretnut :wink:... :slight_smile:
26. zář 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. zář 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana nevadi.. :slight_smile: uz som si zvykla. mame novy prirastok, najdeneho kocura a nikto ho nechce.. asi zas ostane :sweat_smile:
26. zář 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, když měřím teď o hodinu dřív poslední 3 dny, mám do grafu zapsat správnou hodnotu a čas nebo to posunou a přičíst těch 0,1. Asi ta první varianta je lepší ne?
27. zář 2013 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no asi ešte nepríde..už som sa zľakla...fuuu :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e ešte tých 7-8 dní počkám....snáď a ty ako?
27. zář 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 wow, no veru počkaj ešte :slight_smile:
Ja rovnako: http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
Až sa ráno vždy vyľakám pri tých vysokých teplotách :grinning:
27. zář 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mamusia Gratulujem. Krásny testík!!!!
27. zář 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera som mala príjemné stretnutie s jednou babou, ktorú som už dávnejšie nevidela. Mala taaaaaaaaaaaaké veľké krásne brušenko :slight_smile: o 3 týždne bude rodiť a budú mať chlapca. Už majú doma 2 dievčatká. Ale medzi tými dievčatkami mali ešte jedno dievčatko, ktoré im zomrelo keď mala 2 roky.....bola veľmi chorá. Takže im to strašne moc prajem a som bola celá vytešená z toho :slight_smile:

Zároveň som mala aj jedno horšie stretnutie, kde som zistila, že jedna známa už nemala bruško :cry: mala rodiť v januári-februári...neviem presne. :cry: :cry: :cry: nechcela som sa vypytovať - prišli o babätko :cry: :cry: :cry:
27. zář 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku tak šup na výlet za manželíkom na nočnú :slight_smile:)))
27. zář 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka moooja,my sme sa pred 3mes.prestahovali do Dunajskej Luznej do domceku - preto aj uz 3baby moze byt :dizzy_face:
27. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase ahoj, má takový asi trochu hloupý dotaz na sledovaní čípku. Když je ovulace tak by měl bý měkký , krátky = vysoko v pochvě. To vysoko /krátky znamená daleko odpoševního vchodu, tak že ho vlastně nemůžu nahmátnou někdy? A dlouhý /nízko, že je blízko u vchodu a krásně ho nahmatám? Mám v tom hrozný zmatek:slight_smile:. Teď jsme ho totiž po x měsícíh krásně nahmatala blízko a nevím co to znamená. Takhle je to před MS??

Díky
27. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no vtipne, ale super! mate dom? aj my raz chceme :wink:
27. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, můžete mi poradit? To vypadá jako anoovulák, že? :frowning2: Díky moc za každý názor :slight_smile:
27. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi, prosím, poradit? Je to anoovulační? :frowning2: Děkuji!

P.S. Omlouvám se za copy, nezobrazovalo se to tu, prosím když tak o smazání jednoho z příspěvků. Děkuji :slight_smile:
27. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak a ja mám tento mesiac po ovu a zasa nič z toho nebude, lebo bola skôr :( http://www.fertilityfriend.com/home/3aa4f7 @kukku vidiš, budeme predsa len najskôr pod stromčekom :(
27. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dievcata, poradite mi prosim vas, nemalo mi FF vyhodnotit ovulaciu na ten 13.den?

http://www.fertilityfriend.com/home/45cdee/">My Ovulation Chart
27. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka ahoj skor 13 alebo az dnes.
27. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mizulienka podla mna este ani nebola, mas nizke teploty
27. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, môžete sa prosim pozriet na môj graf? ide mi o to, že to vyzera tak, že mi zacina menzes...hned po ovu....mam to zaznacene ako spinenie, ale mam bolesti ako pred ms, a aj krv je cervena, sice je jej malinko, ale je tam..ziadny vytok, ale krv :cry: . Našla som doma nevyuzivane balenia Duphastonu, tak som si ho nasadila po ovu. Ale ta krv ma zaskocila..Ja som to takto mavala aj skorej, nez som si zacala merat BT a vzdy som si myslela, ze je to menzes....mavala som ho dlhy, aj 15 dní...ale teraz ked vidim, ze to prislo hned po ovu, tak neviem co to vlastne je :confounded: :confounded: :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/47d637
27. zář 2013 v 10:12  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka a samozrejme,aj mimo toho sa mozeme stretnut :dizzy_face: odchadzame teraz do Prahy na predlzeny vikend s mm po 5rokoch konecne sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa vratime,ti napisem IP :dizzy_face:
27. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek