• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
mscat moze ist o IP pokles.

nepila som, to je ranny moc :unamused:
10. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi no rano by som mohla byt asi 11 dpo ? co ja viem :slight_smile: mam chut este skusit teraz mamatest, ma to nasralo :sweat_smile:

idem kupit nech to cert vezme. be right back. a potom otestujem este zajtra rano a potom uz kaslem na to cele. :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:až tak pozdě může být IP?
ale zase sem si dnes nenašla čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:..

lauritka ale víš co!!!já dělala přece taky rapiclear včera...A! :slight_smile: neměla jsem tam to co ty!takže doufám a věřím v to že to bude těhu...je to na prd že člověk si dělá zase naděje a ono možná nic...ale uvidíš :slight_smile: :wink: :wink:

a grafík máš kde? :slight_smile: kdy má dojít ms?
10. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ved už ružovela! zajtra tam musí byť!!!
10. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscta ja nemeraim, MS by mala dojst za 4 dni. cca. som 22 DC. nela no ja neviem, u man tie testy ukazuju ako chcu. idem po mamatest.
10. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink: :wink: :wink:
co to citam, strasne silno drzim palce :sweat_smile: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke dopoledne, vcera jsem vam sem davala muj graf a dnes jsem o 1 stupen stoupla, ale spineni pokracuje, tak jsem zvedava jak tohle dopadne..

http://www.fertilityfriend.com/home/1ce0b0
10. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...ale ale...co to citam.....laurit...zeby??? jeeej drzim palce aj na nohach :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale co sa to tu deje?
lauri som natrafila na tvoj album na prednej strane. a co v nom nevidííím. potichucky drzim palce, nech ciarka silnie :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:

být Tebou nestresuju a nevyhazuju zbytečně penízky :wink: Počkej ještě tak minimálně 2dny, ale to je minimum. Někomu ukazují testy i s citlivosí 25 pozitivní slabé čárečky V LIMITU třeba až týden po vynechání, což by mělo být tak cca 20DPO .. Ale ta čárka včera tam je, i když je teda nepatrná, ale JE TAM :wink: Takže MOOOC držím palečky, aby se to povedlo!!!
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
diiik, ale bola tu urcite len haluz.

janka ja svoj cyklus poznam dobre, ak by som bola tehu, tak to najneskor zajtra ukaze :slight_smile: mna len zmiatol ten vcerajsi test, tak preto som sa chcela uistit. prepacte, ze som tu narobila rozruch :sweat_smile: ale aspon je sranda no.
mamatest negativny samozrejeme :angry: salute tvoje predpovede asi nevysli noo.
10. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit...no darmo..ty si kaaaamoska a cakas na mna :grinning:
10. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, mozno sa mamatest ukaze az zajtra rano. drzim palce.
ja som dnes bola na utz a uz pekne bilo srdiecko. tak som vytesena.
10. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: jak si můžeš být tak jistá, že oplodněné vajíčko bude produkovat tolik HCG, abys to mohla nejpozději zítra najít na TT? :wink: "trochu" dělám do biologie a řekla bych, že tohle nepoznáš ani když svůj cyklus znáš jako hodinky :wink: Nemá to s cyklem NIC společného, je to záležitost buněčného vývoje. Každá těhotná žena Ti potvrdí, že měla ve stejném stádiu různou hladinu HCG a to někdy i o stovky, takže nic není ztraceno :wink: Někomu prostě doroste hodnota k možnosti detekce v moči později, někomu dříve. Záleží na tom, jak moc je aktivní trofoblast :wink: jsem zvědavá, jak to s Tebou dopadne !
10. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka tak uvidime, aj ked zo mna nejak nadej opadla. :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka, dobre sa citaju Tvoje optimisticke pismenka :slight_smile: :dizzy_face:
lauri, drzim palce, ved vies ake je heslo v tejto teme, kym nie je mrcha nic nie je stratene :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:přesně tak..dokud není ms nic není ztracené... :wink: :wink:
10. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule

kukiiiii,kuk http://www.fertilityfriend.com/home/groka od vcrera mam v hube hnusnu chut a toci sa mi hlava
10. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka,možno pre povzbudenie..ja som mala ranné testy vždy slabšie ako večerné....a to by malo byť HCG ráno najkoncentovanejšie....takže som testovala radšej veče,nie z ranného moču...držím palce...
neviete niečo o danke? :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka som zvedava co bude zajtra,pozajtra,urcite by som testla aj zajtra,my sme skoro presne s dnom cyklu
10. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri..,,,,to je vzrušo, čo?::slight_smile:) :dizzy_face: :wink:
10. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis caves ako?cakam tu cakam a stale nikto az ty
10. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli aj snazenicko mame rovnake ci podobne,a super rovno ides :grinning: za par dni ti to stupne a uz neklesne,nejake priznaky nemas?ja hej a je mi z toho na nic :confounded:
10. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka--čauky-mňauky :dizzy_face: Ako ? super...dnes som bola na predoperačných, zajtra idem na kyret..my sme otehotneli, myslím rovnako::slight_smile:) Asi to nebol šťastný čas ,ja som si musela na sklamanie počkať 8 týždňov :confounded: ...
Ale u teba to vyzerá sľubne..držím palčeky aj v tomto kole.. :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru sa aj v tom podobáme :grinning: priznaky veškeré žádné, len včera ráno mi bolo blbě. ale prešlo to. aké máš ty?
10. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis zajtra ides az na kyret?nechapem

ja?vcera a dnes cudba chut v ustach,neprijemna,moze byt z toho ze cele doobedie nejem,vcera pocit na zvracanie hlavne zrana,potom to prejde,este vecer mi je blbo,a dnes rano blbo potom uz dobre
10. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis drz sa
10. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no som zvedava ,drzim paste

tunis :frowning2:
10. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuniska, drzkaj sa, neboj este sa slniecko ukaze :slight_smile: .

Ja som dnes zacala nejako spinit, zatial je to tmavohnede, tak uvidime ci sa mrsina rozbehne..
http://www.fertilityfriend.com/home/2a05cd
10. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek