• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@sarin oh, som myslela, ze si po ovu ?? ale moozno len jednodnova haluz ??,
21. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin ty si mala predtym problem so zvysenym testosteonom? ci si to teraz s niekym mylim?
21. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie som po ovu,... ako bola som zmetena vies ze meriam v ustach,.. tak som dnes rano este sla umyt teplomer a sup odspodu a tam mi nameralo 36,44 takze tiez nic moc,.. a tu nedelnu teplotu si nevsimaj nezvonil mi budik tak som o siedmej merala a odratala som 0,15 (som merala s hodinu a pol posunom) takze to vobec neni relevantne,...
21. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ja ho mam asi stale nemylis... len v CARe sa tvarili, ze to netreba riesit,...
21. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk
@lauritka ale musim to brat z tej lepsej stranky,.. mozno vajko len cakalo kym odide z posvy jezko :grinning:
21. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte,

tak ja už po ovulke:
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61

Teraz dlhé čakanie :frowning2: na mrchu :frowning2:
21. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi och moja, že 21.tt !!!! :confused: :confused: :confused: to tak rýchlo uteká???
21. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin aha :slight_smile:.. no tak potom uz len cakat .. skoda, ze merias v ustach hmm.. neviem ci to nebude rozhodene. ale skus aspon jedne cykklus no
21. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ale tak dufam, ze ovu bude, lebo normalne ma bolia vajecniky sice ma vzdy takto bolia 14DC takze dnes asi este nic ale pozajtra uz hadam stupnem... sakra co by som dala za dva ovutesty :grinning: :grinning:
21. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 ahoj, ano :grinning: :grinning: :grinning: je to take zvlastne pomalo sa vlecuce a rychlo ubiehajuce obdobie dokopy :grinning:
21. říj 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin mam ti poslat ? ci co ? :grinning:
21. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no asi si od teba zas zo 30 kupim... :grinning: IP :grinning:
21. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin a stitnu zlazu si si davala vysetrit?
21. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ano tam je tu uplne v norme,... len som citala ze aj ked je to v norme tak moze byt problem :grinning: :sweat_smile: tak sa v tom vyznaj
21. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin pre dospelu netehotnu zenu su stanovene urcite hodnoty, ale ked si snazilka alebo uz tehotna, tak sa normy sprisnuju... oficialne som to nenasla nikde, je to skor na zvazeni endokrinologa...
21. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ja som bola tak v strede toho intervalu,... cize nic hranicne,..
21. říj 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin hm, tak potom skus prestudovat nieco prirodne... vitaminy ci bylinky... ak mas na to chut...
21. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ako myslis na ten testosteron? tam nic sa neda... akoze su prirodne veci, ale vsetko sa toci okolo spustenia ovulacie pri vyssom tst,.. ale ja ovulaciu mavam... normalne pravidelne az na tento podivuhodny cyklus, ktory dufam, ze odovulujem aj ked neskor,...
21. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no len vieš, to mi je už na dve veci, bo muž mi príde domkov až v sobotu. a celý minulý týždeň mal dovolenku a ako na potvoru tá sviňa ovulačná neprišla ako inokedy. No nepicnem sa????? :(
21. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin sku ten estrogenovy krem pouzivat pravidelne, no v mensom mnozstve... ked skonci MS, tak potom potiahni napriklad par dni...
inac bezne odporucaju dietu, viac sojovych produktov, aby si si prirodzene zvysila hladinu estrogenov...
21. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ach moja, vysvetlis mi toto prosim ta? Mne tie teploty nijak raz nesedia. http://www.fertilityfriend.com/home/3ae75b ... a ten piatkovy 18,5 mm folik. :pensive: Ja uz nicomu nechapem....
21. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 este vydrz do zajtra. dnes ho uz mozes mat okolo 25mm..zajtra by si mala stupnut.
kazdy den narastie o 2mm.. praska okolo 24 mm alebo 26 mm
21. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a mne dr. povedal, ze dozrety folik je okolo 18-22 mm. Ale ked aj stupnem, tak mi graf oznaci ovulku stale na 16.10. ... Ja tomu nerozumiem.
21. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk pocuvaj nejak som sa stratila :grinning: ja ho uz nehodlam pouzivat ved to posobi ako HAK :grinning: to bolo len ze uz som nevedela co zo sebou
21. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ja mam estrogenu vyse tabulky :grinning: to len moja pipina to neakceptuje
21. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin tak si na suchu kamosku kup ten snaži gel, conceive ci co to je... ak ti to nebude skodit :sweat_smile:
21. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 alee. co hovori, zrely je od 20mm-- a praska vacsinou medzi 24.26 mm..
FF to potom preznaci, uvidis, ze zajtra stupnes a budes 1 dpo.
21. říj 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk PANIII vy ste ma nerozumeli :grinning: ja som to mala po antibiotikach a antimykotikach, cize uz to by malo byt ok teraz... a mam zakazane od gyndosky vraj su to chobotiny, ze to len akurat tak zvysi ph v posve ze vitajte bakterie...
21. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin a potom to na co pouzivas? :wink: radsej potom detsku rxybilku a ides na to :wink:
21. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk vsak som ti pisala, ze po atb a antimykotikach som si to dva krat natrela, lebo som isla zosalet ani neviem od coho,... tot vsjo jednorazova zalezitost :grinning:
21. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek