• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@tonjadabik2 opravujem: husty biely hlien je NEplodny typ. Cize este raz, to naznacuje, ze uz ovulacia bola.
21. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenocka78 graf je krásný....jakoby těhotenský ??třeba ještě budou // o pár dní později? :slight_smile:
21. říj 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa urcite ano! do tretice vsetko dobre!!! velmi zelam :wink: ...budem drzat palciska! :slight_smile:
21. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenava bodaj by si mala pravdu, ale mne sa na to zdaju prilis nizke tie teploty, takze ja som to uz vzdala
21. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, uz jsme zapomela.....jak lze rucne nastavit ovu u FF?Dakujem
22. říj 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte moj grafik
22. říj 2013 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata ja tomu nerozumiem, teplota stupla, ale FF neoznacil ovulku

http://www.fertilityfriend.com/home/45cdee
22. říj 2013 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka FF označí ovulaci až po 3 dostatečně vysokých teplotách
22. říj 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj graf tenhle měsíc zase pěkný jako pokaždé, ale jestli se nakonci zazelená???:slight_smile: to se uvidí. Podle mě ovulace byla ale až 14DC v sobotu.
http://www.fertilityfriend.com/home/45513a
22. říj 2013 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si říkám...je důležitější měřit vždy ve stejnou hodinu, nebo spíš po stejně dlouhé době spátku??? Jde mi o to, že přes týden vstávám dřív, ale taky chodím spát dřív, než třeba o víkendu, to chodím spát později, ale taky vstávám později...tak jak to brát? Ať vím, jak to zadávat do FF, rozčilují mě ty nevyplněné puntíky :wink:
22. říj 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ma to byt vzdy v rovnaky cas, +- pol hodiny, ale je dolezite aby si predtym spala aspon 6 hodin viacmenej nepretrzite. Existuju aj specialne odporucania pre zeny, ktore robia na smeny, ale to teraz neviem ako presne je. Ak nedodrzis cas alebo inu podmienku, aj tak je dobre si teplotu zaznacit ale s tym ze je neplatna, cize vo FF budes mat ten prazdny kruzok.
22. říj 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @mariankamk www.fertilityfriend.com/home/sarin baby ja neviem, myslite ze bola? ja viem ze zajtra pozajtra uvidim,... skusala som aj dole a tam uz vypada ze je tesne po ...36,62 som mala a to mavam niekedy 1 den po ovu,..
22. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin ja by som povedala, ze no, bola... velkost folikulov, co si vcera pisala, by tomu odpovedalo... este ti to dalsie teploty potvrdia :slight_smile:
22. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk @lauritka inak mam novinky z CARu uz nemam testosteron zvyseny... za to mi nasli protilatky na spermie :zipper_mouth: :frowning2: :cry:
22. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin ahoj, mne tiez nasli v centre protilatky na spermie(lekar sa potesil normalne, ze moze rovno robit IVF), dali sme si spravit podrobne imunologicke vysetreie v KE a tam som mala vsetko negativne...takze ja uz mam nedôveru aj voci vysledkom v care...to som teda dopadla :wink:
22. říj 2013 v 08:49  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mizulienka on ju este nevie urcit, podla pravidiel sa ovulacia potvrdi az ked mas niekolko (3-4) dni zvysenych teplot.
22. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin no testosteron super a s tymi protilatkami sa to bude dat obist... je to sice na dlhsiu trat a asi lepsie rovno IVF, ale nie je to nemozne...
22. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach Boze.... http://www.fertilityfriend.com/home/3ae75b ... ja NECHAPEM!!! V piatok folik 18,5 mm a zeby ovulka stale nic? Bud mam slabe baterky v teplomery, alebo neviem. A pritom vcera vecer som mala poriadne bolesti na lavom vajecniku (tam je aj folik). Vie mi to niekto vysvetlit? :frowning2:
22. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvett v ktorom centre si? akoze ja som tam volala a teta na druhej strane mi hovorila ze mam vsetko negativne a ked uz som jej dakovala a lucila sa tak vtedy ... ze jej pockajte na spermie mate protilatky mierne zvysene,... takzke ten balvan co sa mi odvalil par sekund dozadu zo srdca mi padol rovno na hlavu...
22. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk do ivf nepojdem... zatial som neni o tom presvedcena...
22. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvett @sarin mas v IP
22. říj 2013 v 09:01  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin tak co som citala skusenosti inych, riesili to bez IVF kondomom mimo plodnych dni a prednisonom, aby blokli obranu proti spermoskam...
22. říj 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk ja to moja vsetko viem-- prednison nemozem lebo mam slabu imunitu... no chapes ten paradox..
22. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin to je o nervy... :angry:
22. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ono som sa docitala, ze tie protilatky moze vzniknut prave vtedy ked je ten zapal,.. ze vyriesenim zapalu sa to moze vyriesit,.. ale co narobim .. uvidim v stvrtok na konzultacii... bohvie čo mi povedia,..
22. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin a do ktoreho CAR chodite?
22. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk gyn fiv tam kam lagunasa
22. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ale som naozaj stastna velmi stastna ze mam amh 4,2 (vraj budem mat vajicka az do dochodku, alebo mam PCO,....) toho som sa bala ako cert kriza keby mam pod 1 a povedia, ze darovane vajicka tak asi instatne umrem,...
22. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin tusim chodia do GF vsetci :grinning:
22. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek