• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
nooo dievčatá, zdravím vás... nezvyknem sa zapájať do debaty, ale pravidelne si vás tu čítam, lebo od vás čerpem skúsenosti, keďže sama som v meraní a "rozlúšťovaní" grafom totálny analfabet :grinning: :grinning: ale pri prečítaní príspevku, že zlé ženy nemajú najmenší problém otehu a porodiť dieťa... KONEČNE sa objavil RECEPT na tehotenstvo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: síce ma teší, že patrím medzi najčestnejšie, najspravodlivejšie ženy na svete, ale čo mám z toho, keď nie a nie prísť k dieťaťu... takže dievčatá už vieme ako nato... terorizovať, dusiť, ubližovať a čo ja viem čo ešte (to si dodatočne odovzdáme skúsenosti) a do konca roka sme konečne všetky šťastne v tom :grinning: :wink:
22. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@sarin tak ja asi rovnako cakam na zajtrajsiu teplotu...lebo ak nestupne, tak uz fakt neviem

@lauritka Ach, pre mna je uz aj zajtrajsie rano daleko.
22. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6 podla utz bola ovu v nedelu, ale dnes mam nejaku moc nizku teplotu nechapem :wink:
22. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazunomiya zase mam dobry hlienik az bars.. ale teplota zatial nic..36,6 bola rano.. divne.. ale od rana ma strasne brusko boli ta ja neviem ze co to..
22. říj 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta ja uz naozaj nechaapem.. na spodnom pradle strasne huste vytoky biele a hlienik uz ziadny.. teda neplodny..a krcek hore..
22. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 a ako to je vlastne s krckom? V ktorej faze by mal byt aky?
22. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 vraj pred ovulaciou je dole a otvoreny a pred ms ma byt hore a tvrdsi a zavrety. ja ho mam stale inak raz hore raz dole..ja neviem.. teraz ho mam hore..a strasnu bolest bruska aod rana ale inak ako normalne ma boli neviem to vysvetlit..
22. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 my sme na tom asi rovnako. Ja uz vlastne ani neviem v akej faze sa nachadzam...Tie teploty mi teda davaju zabrat, uz nicomu nerozumiem. Ale tak ako ty, mam bolesti na lavom vajecniku od vcera vecera. A nie je to pichanie, ako zvycajne citim, ale su to uplne odlisne bolesti.
22. říj 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 ani ja uz vobec neviem ako to somnou vlastne je..mna nebolia vajecniky aleze komplet brusko dole.. ma este nikdy tak nebolelo taka bolest a cely den.. ja sa uz nemeriam kedze to manzelovi uz vadilo..kedze mame tri deticky a nikdy som nemerala a nikdy sme nemali problem otehotniet.. len teraz hej..
22. říj 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 juj, tak ale mate uz aspon tie 3 deticky :slight_smile: super.... Verim, ze pride aj to stvrte coskoro. :wink:
22. říj 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 diki.. hej snazime sa.. ale nedari sa nam uz.. a ty este nemas male bobo?
22. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 vzdy sa moze vyskytnut taky pokles na 2-3 dpo
22. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 dufam ze fakt stupne.
22. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jaj moja, tu si..... ma napadlo, ze vcera som isla spat asi 2 hodiny neskor ako zvycajne (1:00)...cize spala som malo. Mohla byt ta teplota aj preto nizka? Alebo to nebude mat suvis?
22. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 nie, este nemame babo...ale verime, ze coskoro uz bude.
@bambula27 nie, to by bola skor vyssia pri nedostatku spanku :unamused:
@lauritka tak potom uz fakt nechapem :frowning2: ... No nic, uvidime zajtra.
22. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, ptalajsme se ranoa le nik nereagoval...uz jsme uplne zapomela ako se rucne znaci na ff ovu?dakujem
22. říj 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka dole pod grafom si najdi ovulation detector.. a tam klikni na tuning/override.. tam napises potom den hore kedy simyslis, ze bola ovu.a potvvrdsi..
22. říj 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha, no na iPade to neni:frowning2:
22. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka :confused: jak to ?
22. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nevim pod grafem nic nemam....a tim ze jsme stale prihlasena, tak nevim ani heslo a ni jmeno...a nemuzem se prihlasit jinde nez na ipade, iphone-....
na NB se proste neprihlasim
22. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka :fearful: :unamused: no a preco chces oznacovat ssama ??? neoznacil ti o ci ??
22. říj 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie, neoznacil, lebo nemel z ceho:grinning: ja merila jen zacatek cyklu a pote jsm vzdy zapomela,a le rpesne vim, ze kdy jsme si nemohla ednout na rit, lebo me tak bolelo vse co k vou patri :grinning:..takze vim, ze ovu bola ze soboty na nedeli...alebo v nedeli..
22. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka aha :slight_smile:... no tak si to mussi pamatat. alebo si oznac akoze pozitiv.ovu test . aspon aby si vedela od coho pocitat dpo :sweat_smile:
22. říj 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka jaaaj no vidis to ma nenapadlo:slight_smile:
22. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka snad od noveho roku budu pravidelnejsi v tom mereni:grinning:
22. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka - co myslíš,jak to vypadá?jsem po clostíku a pregnylu.mohlo by z toho být těhu i když příznaky nemám.
http://www.fertilityfriend.com/home/45363d
23. říj 2013 ve 04:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak nakoniec to asi nebude anovulak :slight_smile: www.fertilityfriend.com/home/sarin
23. říj 2013 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek