• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Dobré ránko, mojej ovu sa moc nechce http://www.fertilityfriend.com/home/2c98af

@bordulka držím palčeky v ďalšom snažení, aspoň vieš kde je chyba a môžeš sa pohnúť ďalej :wink:
1. lis 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, jen jedna otázka trochu mimo.. jak mám na ff zobrazit léky? Nebo se zobrazí jen při vip členství? Dík moc!!!
1. lis 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monana ahoj :slight_smile: myslím,že už si krátko pred ovu :slight_smile: tak sa len snažte a ďakujem, ale niekedy by som radšej nechcela vedieť kde je problém a to "snaženie" by ma viac bavilo :slight_smile:
1. lis 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ahoj, máš pravdu, zobrazia sa iba pri VIP členstve :slight_smile:
1. lis 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka děkuju moc! :slight_smile:
1. lis 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko :slight_smile: Vyzera to tak, ze ovu nakoniec ani nebola : www.fertilityfriend.com/home/kukku :-/

@lauritka
1. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj. Dakujem,ze si si na mna spomenula :slight_smile: zatial nam to pekne ubieha :slight_smile: a vy si ako uzivate drobceka ?
1. lis 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 ved su tam 2 ciarky, gratulujem
1. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 dakujem celkom fajn, prve 2 mesiace peklo kvoli kolikam a teraz je to ok len uz by chcel sediet a uz ho trapia dasienka. Tesim sa ked uz bude mat 2 roky a bude samostatnejsi, so starsou je to uz bezproblemove. No a co nenudis sa, stale tvoris?
1. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 noooooooooooooo ja si myslím, že to by už bolo fakt divné, keby si mala na každom testíku ducha :slight_smile:))))). Síce sú dušičky, ale nemyslím, že by ťa chceli strašiť. Ja si tak myslím, že je tam fazuľkaaaaaa. veľmi sa teším s tebou a nech sa tam tá malá bambulka drží a rastie :slight_smile:. A všetko naj k meninkám :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ahoj srdienko :slight_smile:. no kukám, kukám a ja sa tomu nerozumiem - myslím grafom, tak ti nič neporadím :(. Ale držím palčeky. a ako sa mi inak máš? ja som dnes klesla o stupienok a na teste duch. vidí ho aj muž. ale to je duch a takých som už mala milión. tak uvidíme zajtra. sa rozhodne, či klesneme alebo nie.
1. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku mozno len jednodnovy pokles
1. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie mas tam medicaments.. tak neviem ake lieky beries, mozes si to tam poznacit, ak nic nenajdes. daj OTHERS,
1. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, už jsem tam ten svůj lék přidala, chtěla jsem mít kontrolu, jestli každý den berem, ale v tabulce se mi to nezobrazuje, takže to je asi opravdu pro vip členy :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zenusky, prosim vas, co znamena, ked gulicky v grafe nie su plne, ale prazdne, ako napr dnes?
http://www.fertilityfriend.com/home/48fea9
1. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 ale ved tam máš čiarku. je síce ešte slabšia ale je to viditeľná čiaročka. a ani škúliť nemusím aby si ju videla. držím moc palce!!!!
1. lis 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 Ahoooooj! Aj ja tam tu ciarku vidim. To uz nemoze byt len nahoda :slight_smile: GRATULUJEM tak potichucky a tesiiiiim sa s Tebou! Ty si brala aj Inofolic, ak si dobre pamatam, vsak? Kolko si ho brala? A brala si iba Inofolic, alebo aj kombinaciu s niecim inym?
1. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie a mas zaciarktue v home page set up ?? aby ti to zobrazovalo ???

medicamets nie su len pre VIP.. len tam mas obmedzene mnozstvo vyberu, nemozes si to zadat sama.
1. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka1003 merala si iny cas ?
1. lis 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem si byla pro výsledek dnešního odběru krve
30/10 11DPO - HCG: 62,8
01/11 13DPO- HCG: 201.6
za dva dny se zvýšilo 3,2x tak doufám, že tentokrát to bude dobré
Docela cítím prsa a mám na nich vidět hezky žíly jako když se nalévají při kojení, pořád bych jen spala a je mi divno od žaludku (nedá se říct, že špatně).
1. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka já se hrozně omlouvám, já vůbec nevím, kde to mám najít, mohla bys mi to prosím napsat trochu detailněji? FF používám druhý měsíc a zatím jsem maličkato ztracená. Moc děkuju!!!!
1. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori drzm palceky, vsetko bude ok . :zipper_mouth:
@blannie tak kde zapisujes teplotu, hlien.. ms.. tam mas aj medicaments. :dizzy_face: pockaj skusim odfotit print screen
1. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahojky! Tak dnes som klesla o 0.1, tak uz ten graf nevyzera tak nudne. Zacala som aj spinit, bolo trochu cervenej krvi a teraz sa zmenilo na hnedy vytok, tak uvidime...najblizsie dni ukazu viac, musim byt trpezliva a cakat... http://www.fertilityfriend.com/home/kitulka.
1. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jojo, tam jsem to zaškrtla a přidala, ale nezobrazuje se mi to dole u grafíku :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj grafík zatím vypadá takto, abych taky přispěla, když jsem se vám sem vmísila :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/471759
1. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitulka no nebude to implantacne krvacanie ? ;)
1. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Moc dík!!! takže to fakt asi do tabulky nejde.. jste mě nějak zmátly :wink:
1. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 ahoj :slight_smile: anoooo, je tam čiarka, podľa mna to je tehu, žiadny falošný duch. A to na väčšine fotiek, ktoré sem baby dávaju, ze tam vidia ducha, ja na to možem škúliť a nic nevidím. Uz niekedy neviem či som slepá alebo mi chyba fantázia :grinning: veľmi Ti držím palce :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie zaklikni to v home page set up... hore sharing, potm set up a tam myslim special custom and data,
1. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek