• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
dia ked ja po tych dlhych rokoch trpezliva byt neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcela by som, ale je to strasne tazke :pensive:
11. lis 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela grafik zatial pekny a dnes vzostup hmm :wink:

lia to ti verim, prajem ti nech to mas cim skor za sebou. :zipper_mouth: prid sa potom pochvalit :wink:
11. lis 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri takých už bolo :unamused: ale treba veriť :wink:
dia včera nebol na teste ani náznak?
11. lis 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze tu bude tehuliek tento mesiac!!!! Toto je tak nadejny mesiac, az som z toho trochu nervozna, nech to vsetko ide v poriadku. Baby, drzte sa! :wink:
11. lis 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi no ved aj tvoj grafik moze skoncit dvoma // :wink:
11. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte... :wink: :slight_smile: :slight_smile:

to je fakt toto nejaky ultra plodny mesiac.. to je super... :grinning: :grinning: :grinning: bude vela letnych detičiek... :sunglasses:

diapozitiv - krasny testik :slight_smile: :slight_smile:

meruska - ty si jasna... :grinning: :grinning: :grinning:

lauritka - vidim ze testovacia mania pokracuje.. :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ked sa pozriem zboku na monitor tak ju tam vidiiiim :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este moj graf.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

nelka aj ty supeeeeeer graf.. :sunglasses:
11. lis 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no ja musim! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S krish sme sa dohodli an tehotenskej stafete a hned prvy mesiac prisla krish k //. Teraz to nesmiem zkazit, az citim zavazok :grinning: Tak som zvedava, ci tato tehotenstka hra je naozaj nakazliva :grinning:
11. lis 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie ale na ktorej fotke ? :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nely,
vcera som si doobeda robila test tiez s tou citlivostou 10 a absolutne nic, ako lalia...

Lauri, nam ked to klapne, tak si vypocujeme velky hrozivy prihovor lekara. Kedze som po cisarskom nejakake 3 mesiace a jeden tyzden. Ale uz som psychicky nachystana. Stale cakame na pitevnu spravu Maximka, doktor sa vobec nechcel vyjadrovat, ze on si pocka na nu a ze mam prist zaciatkom buduceho roka :slight_smile: , asi to trochu urychlime..
Ja viem cakanie je nekonecne, a ked som videla tvoje graciky od roku 2007,, ale vsetko ma svoj cas,,,
Drzime palceky idem teraz pozret tvoj albumik
11. lis 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi sakra ja to asi skazim :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
diapozitiv tak prepac, ja som to nejak zle pochopila... som tak zbezne preletela... :sweat_smile:

lauri najviac to vidim na tej zo vcera...
11. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dia a prajem ti , nech je tentokrat vsetko v poriadku. :pensive:
11. lis 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri na 6-tke.. ale cim viac na to pozeram tak tym menej ich vidim... :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia takže prudký nárast hcg :grinning: pekne!
11. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
dievcata, kedy mi urobi FF krizik, uz by mal, ci?a co myslite, kedy bola ovu?http://www.fertilityfriend.com/home/kukulik
11. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku ahoj :slight_smile: asi 19dc :wink:
11. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: no ale v stafete sme krish, ja a po mne katkaajurko. Takze ak je to naozaj tak nakazlive a dovtedy nebudes mat //, tak sa pridaj :wink: Uvidime, sama som zvedava. Vymysleli sme to ako taku blbost a pozri, hned prvy mesiac je krish tehotna! :grinning:
kuk: 19-20 DC :wink: Snazili ste sa? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
krásné ráno holky!

dia: to vypadá jasně na těhu :wink: Moc držím palečky, ať všechno dobře dopadne!!!

meruska: no ty se mi zdáš být jasná :wink: takže taky držím palce!!! to ovšem ostatně všem holkám tady ;-ú

já dneska takto - http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry
včera se mi pořád brkalo, co jsem snědla z toho mi bylo zle. Prsa mě bolí už tak 5dní a to mě nikdy nebolely, tak jsem z toho jelen. Včera mě začalo bolet břicho jako při MS, ale jinak .. slaběji a jinde .. před MS mě nikdy nic nebolí, až při a to mám pocit, jako by mi tam někdo rejdil vidlema a rval vnitřnosti :grinning: :( No jsem zvědavá, jak to bude pokračovat ... je to napínavéééé :grinning:
11. lis 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia, jej ty mas krasny test :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nellie tak uz nekukaj, su fakt uplne slabucke :wink: uvidime pozajtra. ale ak klesne BT, tak uz ani nebudem testovat. :fearful:

kukulik a ked das zajtra 36,9 ? podla mna bude povazovat za den ovu 20 DC, ale chybaju ti teploty, tak neviem ci vobec oznaci. :confused: PODLA NMNA BOLA 19-20 dc
kuku ahoj.. jasne ze si uz po ovu.. a aj ja som za 19DC :wink:
11. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
praveze 20 uz nie, lebo maly si vymenil postel s tatom :grinning: a ako na truc nechcel spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak 19 vecer naposledy :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri - co sa ma stat sa stane.. a bolo by super keby sa ti stalo to najkrajsie na svete v podobe babetka.. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem, tak aspon viem, kedy mozem cakat mrsanu, ze si drahy naplanuje volno, ked pojdeme do KE :wink:
11. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku ved to ste stihli super... :wink:
11. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, ta co ta zas tie testy natahuju, vcera ten tienik pekny a dnes ho veru ja nevidim :pensive: ...ale zajtra sa ukaze, ved ani nevies akz dpo si, ze?
11. lis 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej , len ci vydrzia :grinning: pri nasom stasti sotva :grinning:
11. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek