• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
tuhle fotku jsem chtěla:slight_smile:
3. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pisisvori gratulkaaaaaaaa mojaaaaaa. krásne testíky. držím palčeky nech rastie krpčiatko maličké a nech ste zdravučkí. :slight_smile:
3. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku tak snažíme, snažíme a snažíme moja :slight_smile:)))))
3. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mawiya :slight_smile: noooo, budem sa snazit, ale manzel je po nocnej, troska to bude tazsie :grinning:
3. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@bocianka123 dakujem za vasu odpoved...sama to ozaj neviem posudit, meriam si teplota zatial asi iba 5 mesiac...
avsak minuly tyzden, bol to asi 9 DPO, som testovala, je tam sice iba slabucky duch, alebo, zeby tam nic nebolo? :wink: je to pepino test a viem, ze ste tu pisali, ze su nejaku duchove :grinning: :grinning:
3. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka minuly tyzden :sweat_smile: ?? testni zajtra ;) odvtedy uz mohlo hcg narast ;)
nieco tam je..
3. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka snad sa mi zajtra podari :wink:
3. lis 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori krasne zosilnelo . gratulujem :hearts:
3. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka súhlasím s @lauritka, testuj zajtra. No a mne pepino neducharil, vždy bud bo snehobiely, ked som tehotná nebola alebo ukázal slabú čiarku a to som tehotná aj naozaj bola. čiže mne ukazoval vždy presne.
ozaj a graf máš kde?

@pisisvori toto sú teraz čerstvé testy? gratulujem :slight_smile: . ako krásne ti rastie hcg.
3. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mizulienka aha už som graf našla, no trochu pokles, ale stále si vysoko. ved uvidíš zajtra. :wink:
3. lis 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bocianka123 @mizulienka mne takisto Pepino nikdy neduchovalo,
resp. iba vtedy, keď som bola ozaj tehu, inak boli biele ako sneh :wink:
3. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Baby viete mi niektora poradit? Vcera mi vysiel pozitivny ovu test, no dnes uz bol o doooooooost slabsi. Viem, ze ovu by mala prebehnut asi o 2 dni na to, ako bol ovu test pozit. no ja som mala bolesti v podbrusku predvcerom aj vcera dnes uz vobec tak neviem ci ovu bola vcera alebo este len pride :confused: podla BT sa to este neda vycitat kedze este nejaky velky vzostup nebol.
3. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka děkuju
@bocianka123 ten poslední je včerejší. No doufám, že to bude dobré. Otěhotnění není asi u nás takový problém , vždy se podařilo do 3 měsíců nebo hned. Ale v červenci bylo biochemické těhu a hCG nerostlo skoro vůbec, před 3 rokama rostlo krásně a skončilo to v 9tt, takže teď budu trochu "v klidu" až po screeningu:slight_smile:, v mém věku už těch problémů může nastat spoustu:slight_smile:, ale musím věřit a myslet pozitivně:slight_smile:. A když čtu některé příběhy tady v různých diskuzích, tak si říkám, že jsem vlastně úplně v pohodě a hrozně obdivuju sílu a vůli všech co se snaží několik let a nebo několikrát potratí a podobně. Musí to být neskutečně náročné.
3. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mizulienka no jestli 9DPO byl takový duch, tak teď už bude určitě krásná čárka. Jsi dobrá, že vydržíš netestovat:slight_smile:. Tak držím na další testík moc a moc palce.
3. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori uvidime, dam vediet zajtra :wink: snad :wink:
3. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori tak to ste pekne plodni.. nech sa podari donosit :hearts:
3. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzanne2103 dnes mas ovu, alebo zajtra.. a potom stupne BT ;) ak ti stupne uz zajtra, tak ovu des. este sa posnazte.
brusko boli pred ovu, to je v poriadku
3. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pisisvori tak to ste ozaj plodní :slight_smile: aj u mňa to tak je, s otehotnením som nemala väčší problém, ale s donosením áno, moja bilancia: 3 tehotenstvá, 2 predčasné pôrody a jeden MA v 9 tt (v strede medzi tými dvoma pôrodmi). No a posledné tehotenstvo i pôrod bol v rovnakom veku, ako si ty teraz - rodila som pár mesiacov po 38-čke :slight_smile: ...ach to bolo už dáááávno :slight_smile: . Tak smelo do toho, uvidíš, dobre to dopadne :slight_smile: .
3. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanne2103 to sú krásne ovulačné testy. ešte poistite a bude zarobené :slight_smile: . Inak bolesti ja mávam brutálne teda. a začali mi po prvom pôrode... menštruačné bolesti po pôrode vystriedali ovulačné... :zipper_mouth:
3. lis 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bocianka123 no tak to jsme na tom taky stejně, já jsem před prvním porodem nevěda o ovulaci-ani bolesti ani hlen a po porodu mám hodněsilné ovulační bolesti a hlenu jak blázen do letošního května, jak jsme se začali snait tak hlen jen, ale jen tak trochu.
4. lis 2013 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/48721c

Dnes zasa nejaký veľký pokles...tak čo je to somnou tento mesiac? :grinning:
4. lis 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka ako dnes, cakame na spravy :slight_smile:
4. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikushka12 takly pokles moze byt takto kratko po ovu, zajtra by si mala vystupit zase hore
4. lis 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa drzim silno palceky...
4. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk som u nasich na prazdninach na dedine, nemam moznost ist kupit test :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/45cdee
4. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
http://www.fertilityfriend.com/home/4213ad pridavam pre povzbudenie, snad to tentokrát vyjde!
4. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mavam večer silnejšie čiarky
4. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mizulienka no ale podle teploty už je to myslím jasné:slight_smile:,tak až budeš mít testík určitě nám ho hned přidej, ať můžeme gratulovat:slight_smile:
4. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
4. lis 2013 v 09:21 • zlate_deticky
@kalianka gratuluju:slight_smile:. To já mám taky pocit, že odpo mám testy silnější, tak jsem ráda, že to slyším i od někoho jiného přišlo mi to trochu divné.
4. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek