• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@tonjadabik2 ty zato nemôžeš, nerobíš to naschvál...........
5. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetkaadamko ved ja viem.. asi to ma takto byt.. vsetko ma svoj vyznam a preto verim ze sa to raz podari ked bude ten spravny cas. ale tak nechapem preco moje telo strajkuje abo co ze stale nic vo mne nerastie..
5. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka Tíško gratulujem, a držím palce, aby sa maličkému v brušku zapáčilo :slight_smile:
A s meraním si už nerob starosti, len si užívaj ten pocit radosti :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku Ty si poklad. Ďakujem Ti veľmi a držím palčeky aj Tebe, nech sa už zadarí!
5. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka Ďakujem :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žeby konečne včera ... ? Doteraz ovu okolo 15-16DC a teraz sa jej nejako nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka gratulka :slight_smile:
5. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka gratulujem, teším sa :slight_smile: . krásna čiarka jasná viditeľná ružová :slight_smile:
5. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka gratulujem :slight_smile: krásne ti to hcg rastie a bábätko v brušku snád tiež :slight_smile: .
5. lis 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori ja som tiež otehotnela hned na prvýkrát v 37 r. takže dá sa to aj vo vyššom veku :slight_smile: .
5. lis 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tonjadabik2 gratulujem k 3 detičkám :slight_smile: a 4-té príde, uvidíš :slight_smile: a koľko máš rokov, ak sa môžem opýtať? ked spomínaš aj vek? ah že 30 rokov? ved to si mladá ešte :slight_smile: . času dosť .
5. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz netestujem lebo skrachujem. Posledny test 15 Dpo vecer.
5. lis 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kalianka hezky to roste:slight_smile:
5. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bocianka123 Dakujem ti. :slight_smile: uz aby prislo..ved sa snazime stale..cez plodne aj cez ovulku aj cez kramy a nic.. budem mat 31.. hmm praveze som pocula ze od 35 je uz problem..
5. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka to su tehu testy? krasne ciarocky.. gratulujeeem :slight_smile: ja mam stale negativny..
5. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tonjadabik2 no ale nie vždy je po 35-ke problém, ved vidíš, po 35-ke: ja som otehotnela hned s druhým synom, aj @pisisvori tiež a tuším aj viaceré sa nájdu... nuž ale žiaľ, niektorým sa nedarí ani "za mladi"...
nuž ale môj veľký obdiv má @lauritka - nádej v nej stále žije :slight_smile: . a to sa mi páči, jej prístup, ja by som to už dávno zabalila...
5. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak toto ma dnes totalne nastvalo! http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa uz som myslela ze pojdem hore!!!!
6. lis 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa hm, je to zaujímavé , ale možno ovulácia príde čoskoro a bojovníci sa udržia aj 2-3 dni, tak nezúfaj.... Len nech pekne čakajú na svoju vajíčkovú večeru :slight_smile: ...
6. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa nejak zle ti to planuju s IUI :unamused:
6. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
PROSÍM o radu :frowning2: Ovulaci jsem měla podle ovulačního testu 4.11. Proběhli i bolesti podbřišku, takže si myslím, že skutečně proběhla. Teploty jsou však stále předovulační. Je možné, že už opravdu proběhla a pravidlo, že poslední nízká teplota je ovulace, neplatí? Kuju.
6. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 mozno este neprebehla.od pozitivneho ovu testa vraj ovulacia prebehne do 48 hodin takze to moze byt este aj dnes...poistite to sexom dnes a este pripadne aj zajtra a meraj aj nadalej BT,spätne sa ti to na teplotach ukaze kedy skutocne bola...
6. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no v den pregnylu som mala 2 folikuly 21mm takze ich chapem, len som nejak dufala, ze na pregnyl konecne zareagujem skor. ale aj po treti raz je tusim tych 5000 malo.
6. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennynka Pojistit to uz bohuzel nepujde. Musis stacit sex ze vcerejska, protoze ted uz jsem az do patku na skoleni mimo domov:frowning2: Ovu test uz neni pozitivni. Nejaka carka tam je, ale uz ne tak silna. Jelikoz uz neni pozitivni, tak jsem si rikala, ze spolu s tema bolestma podbrisku uz probehla. No, nezbyva mi nic jineho, nez cekat:slight_smile:
6. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 ano,o tom cakani to je stale dokola...cakat na ovulku,cakat na MS a zase odznova,dokolecka dokola...nic ine nam neostava,len byt trpezlive :wink: dlho sa snazite?
6. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocianka123 ved ta ja uz neviem.. tiez verim ale uz malo.. ale urcite sa nevzdam bez boja :slight_smile: . hej vela zien ma nadej ovela vecsiu ako ja a stale veria.. ja som uz cakala tento mesiac ze nam to vide ale stale nic.. takze neviem momentalne sa ani vyjadrit o tom..preco sa moje telo brani..si ja myslim.. a zeny maju moj obdiv urcite..lubim Vas baby :slight_smile: .
6. lis 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ennynka teď už je to pátý měsíc, utíká to :unamused:
6. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa mojeeeeee, tak teraz sú iba dve možnosti. Buď tí chalani čo ti ich tam strčili vydržia tri dni (čo je v poho) alebo tam dopravíte nových :slight_smile: Lebo tento mesiac inú možnosť ako že ty budeš tehu nevidím :slight_smile:. Však aj ja. aj @kukku aj @tonjadabik2 aj ostatné :slight_smile:
6. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby. robim si po 100rokoch graf prvy mesiac... a teplota je stale hore a dva dni mi meskaju tak jasne nedockavost nepusti a testovala som... od dola je to 10DPO rano,11DPO obed, a uplne horny je 12DPO rano... zda sa mi ze ciarky zosilnuju tak asi dam pauzu par dni a dufam ze to zaklincujem riadnou kolajnicou :grinning:
6. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@mawiya no jasne ze dopravime aj my nejake. ved ani ja nevidim inu moznost ako tehu!!!!
6. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek