• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
11. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dia ako?
11. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish urcite je este silnejsi co ? juj aj ja uz chceeeeeeeeeem :angry:

kukulik ano pamatam si ju .... :slight_smile: ma nejaky albumik ?
11. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
slnieckovu si aj ja pamatam- ale nebola dlho a nema album
11. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic moc ako rychlo zacali moje nadeje tak aj skoncili,,,,,
11. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia a co keby si urobila taky pokus a isla na pohotovost ;) povies, ze si tehu ale ze krvaca, nech sa na teba pozru :wink:
11. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka testovala si?som citala do zadu a nic som nenasla

dia ale ved ty mas druhu ciarku,len mas mrchu,ale babo je :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka presne tak to vzdy tak funguje

dia mala by si ist,daju nieco na zastavenie krvacania,pozru sa z coho krvacas...
11. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna boli tak cudne brucho,pichlavo na ms :angry:
11. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej groka ale strasne slabe to je, mam to v albume, ten vcerajsi je silnejsi :unamused: tak to necham tak a pockam dva dni ako to skonci.

groka ale pri krvacani jej moze babo aj odchadzat, ja by som krvacanie nepodcenovala:( moze ist o mikropotrat.
11. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka hej,preto by mala ist,aby jej to zastavilo,no ak je pvne uchytene neodide,ale ja by som isla
11. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to , mozno sa to da zachranit, pokial viem podavaju ascorutin ?? :confused: dia bez.
11. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka hej ascorutin,v niektorych pripadoch ako ja duphaston,citrusove plody papat a niekedy sa dava agolutin ale to len ked meska mrchy,ak je tehu,tak to by malo spodobit lepsie uhniezdenie
11. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka asi je silnejsia ale len trosku. :slight_smile: dnesna fotka je robena zase mobilom takze aj kvalitou je zla. :sweat_smile:
11. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, akurat som sa vratila z wc, nieje to az take krute krvacanie a nie je to jasnocervene ale hnedocervene, ale idem dokymu aj ked tam stravim cely den.
Tak teraz musim sa vypytat z prace a idem domov, si este hodit sprsku a potom rovno k Strbovi..
11. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish krasne testiky :dizzy_face:

dia drzime palce a potom daj vediet ako si dopadla, hlavne sa nedaj odbit a pytaj nieco. :zipper_mouth: aspon duphastopn.
11. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia potom nam hned napis,ked prides domov,drzim ti palce
11. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: :grinning: :grinning: Manzel mojej kamaratky to nejak nechapal, az ked sa jej zacalo robit brusko. Potom na neho prisla faza "to som uz taky stary?" :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
drz sa dia, nech budu dobre spravy :slight_smile: a dufik by mal byt samozrejmost :wink:
11. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka: vy ste sa tak krasne trafili! Pfuj pfuj pre stastie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish krásne ti silnejú testy :slight_smile:

lauri tak ja už tomu načisto nerozumiem :confounded: držím palce za dva dni.... :dizzy_face:
11. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku ja si tiez pamatam na Slnieckovu...aj som sa minule na nu pytala a nikto mi nevedel povedat...
11. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: Moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2 Mam taku otazocku, myslite, ze ovu naozaj bola? Lebo ja mavam tie poovulacne teploty o nieco vyssie ako teraz :unamused: Uvidim, co zajtra. Ale nemal by byt vacsi rozdiel medzi teplotami pred a po ovu?

Lauri, silno silno drzim palceky :wink:
Dia, aj tebe :wink:
11. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi: myslim, ze je to v poriadku :wink:
11. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao a co ty? kolky DC si? hm? :slight_smile:

flamenga jeeej ty uz mas 9tt v pase. aj ja scem. :slight_smile: ako sa citis? co ti pomohlo prekonat "ranne" nevolnosti?
11. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish nič nepomohlo.... vôôôbec nič :slight_smile: grcám už pravidelne každé ráno cca 6-7x.... už si "zvykám" a modlím sa, aby to už skončilo, lebo už sa pomaly, ale isto začínam cítiť dehydrovaná.... :cry:
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga mna zatial natahuje a grckam tak 2-3 x do dna. :sweat_smile: a vobec ma to nebavi :grinning:
11. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish s takým číslom som začínala aj ja :grinning: a dúfam, že sa nezastavím na nejakej desiatke.... lebo už ma dooosť naťahuje aj večer... včera som to už ledva rozdýchala.... tak dúfam, že sa k tomu nepripoja aj večerné rozhovory so záchodom....
11. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
testla som, biely ako lalia, no nie som blbá?
11. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka aky test ? a ty si len 8 dpo nie ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mas cas-
11. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek