• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka
ja som cela volaka cudna, na to si zvyknes :grinning:
15. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simis105 :grinning: no somvedava, co bude s tebou dalej ;)
15. lis 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
tak to sme dve! no ja dufam ze sa uz konecne dockame.......... :slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kočky pozrite, prvý tehu grafík teplota na 11 DPO 36.9, druhý terajší teplota na 11 DPO 36.9 :grinning:
15. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@julka82 Dobré znamenie :grinning: A čo testík? Ten tam bude tiež na 12DPO? :wink:
15. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ak zajtra teplota klesne netestujem, ak stúpne tak testujem :slight_smile: ale no nie je taký pekný ako ten prvý (toho 12.10. to bol potrat a nie ms, ale ten tam vyznačiť neviem).....no aj tak je toto krajšie obdobie ako čakať 24 dní na ovu :slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julka82 Čakám na výsledok :slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku sme na tom rovnako :slight_smile: , kedy ideš testovať?
15. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 Mám v pláne pondelok, ale keby som bola v nedeľu nezvyčajne vysoko, možno skúsim :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no veď jasné, teplotka všetko ukáže, tak som zvedavá :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka anno mavam ich stale. Aj tyzden pred ms ,aj po ms a aj pri ovu
15. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 :confused: bola si uz vysettrena na endometriozu ? to ma len tak napdlo, kvoli bolestiam.
15. lis 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@julka82 jeeej, pekny grafik, tak je nas tu viac, co mali ovulku 4.11. :grinning: drzim pasticky :wink:

@lauritka moja, ake vysetrenia sa robia na tu endometriozu? ako sa to zistuje? lebo mne dr robil dokladny usg a bral aj krv, lebo mam neskutocne bolesti pri ms, aj pred nou par dni zacinaju a nevie sa z coho, lebo do posledneho potratu som to nemavala... no jedna kocka mi tu pisala, ze z krvi sa to nezistuje... ale preco by mi to dr potom hovoril?
15. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave dakujeem :slight_smile: isla som pisat, ze aj ja ti drzim palceky a potom som kukla grafik...ale ten je suprovyy ved vyzera uuplne ako tehu, kedy robis testik?? :dizzy_face:
15. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave najprv sa berie krv na onkomankery, ak to mas zvysene.. tak to moze znacit endo a zistuje sa to hlavne pri laparo, na beznom usg sa to nezisti. kuk este nejake info o endo : http://www.endometrioza.cz/co-to-je-endometrioza.php
15. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka82 no ja mam vacsinu takych peknych az do 13-14DPO, takze pockam, ci sa BT udrzi hore do pondelka, ak ano, tak potom testnem... :wink:

@lauritka tak som si to precitala, no ja nemam ziadne zvysene onkomarkery, z krvi su vysledky ok... na laparku ma neposiela zatial, bola som pred 2 rokmi a vtedy bolo vsetko ok... tak neviem, dr povedal, ze pocka, ci nepomoze ten magnerot alebo dalsi cyklus duphaston a ak nie, tak potom budeme riesit, teda ak nahodou znova neotehotniem... :wink:
15. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave tak potom sa nemas coho bat ;) ze ju mas.
15. lis 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujem za upokojenie, lebo uz som sa trosku zacala bat, len preco mam potom tie bolesti :unamused: snad to uz nebude... je pravda, ze dnes som mala len rano... teraz uz nie... ale PMS sa uz prejavuje, zjedla by som aj slona a hlavne som musela ist do obchodu si kupit zemiakove knedle s udenym masom a kysla kapusta k tomu, lebo by som vrazdila, aku som mala na nich chut :grinning:
15. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave juj ja pred MS musim zrat cokoladu :D

inac mne vyizli velke bolesti po piti aloe berry nectar.. odvtedy ziadne zapaly, cysty. ani velke pms.. a to som uz pila pred par rokmi. :wink:
15. lis 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka jeeej, to ja inak tiez cokolada, ale dnes som normalne musela ist do obchodu, lebo tie knedliky a kysla kapusta... no koniec :grinning: a aloe vera mam doma tusim 97% stavu, lebo som to kupila mlademu, ale zial ma z toho krce v brusku, tak aspon viem, ze to budem pit ja... :wink: skusim, ublizit mi to neublizi :wink:
15. lis 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave skus, ja som kedysi mavala tez velke bolesti, potom piti aloe uz je to mierne. ;)

cokolada s celymi orieskami, to je moje number one :grinning:
15. lis 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ok, hned rano si dam :wink: a moje top je studentska pecat alebo cokoladka ta deva malicka tycinka s tym dievcatkom v satke... to je taka nostalgia po detstve a jedna z mala cokolad, co ostala podobnej chuti ako kedysi... tu mozem a tej by som zjedlaaaa, ale studentska ta je top, tu na posedenie celu :grinning: a s nikym sa nedelim :grinning:
15. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave omg, tu detvu este staleee majuu, ze ?? som ju videla v obchodee a ani balenie sa nezmenilo :dizzy_face:
to kupovala moja babka stale....
15. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ano, maju, presne, obal sa nezmenil, teda vzor, lebo uz nie je v alobale a papieri, ale v tom umelom, ale to dievcato je tam v tej satke, aj mne ju babicka s dedom stale kupovali, ta bola top u mna uz v detstve :dizzy_face: je fajna :dizzy_face:
15. lis 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave aspon nieco dobre este zostalo co ;)
15. lis 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka to ano, ostatne uz nie je to, co byvalo... jaj, tema grafy a my rozoberame cokoladu :grinning: termin ms sa blizi, jasny znak :grinning:
15. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave :grinning: :grinning: :grinning: no idem dopozerat vyvolenych ceskych- duel ;) pekny vecer ;)
15. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja zas s mladym milujem slovensko, celkom sranda :wink: pekny vecer aj Tebe :wink:
15. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no kočky 29DC , 1 den meškáme

http://www.fertilityfriend.com/home/451f98

teplotá zatial stupa
ranné testy
tehotenský čistý biely ako sneho
ovulačny ( urobila som na doporučenie tu niektorý baba) silny - druhá čiarka je skoro taka silná ako kontrolná nerozumiem tomu
16. lis 2013 v 07:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Baby, u mňa je už rozhodnuté: www.fertilityfriend.com/home/kukku :frowning2:
16. lis 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek