• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka hodim neskôr teraz tu mam mm ale mam všetky odložené určite zdokumentujem neboj nič :slight_smile: ovu test pekne pozitívny, ten uz bol včera - tehu test nič - dnes ovu test stale pozitivny z ranného moču tehu uz ma slabu čiarku aj tvoj aj som kupila na skušku iny :slight_smile: pozri teplota stale hore
http://www.fertilityfriend.com/home/451f98
17. lis 2013 ve 14:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid no je to jasne :wink: :sweat_smile:
17. lis 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@inngrid http://www.fertilityfriend.com/home/459980 tak ked uz mas ciarku aj na tehu, tak to je jasne a potisku uz snad mozme aj gratulovat... podbrusko ta boli?
17. lis 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes 2 testy s 2 slabými čiarkami takze je :slight_smile:
btw ale vidiš aspon ze aj tie ovu fungujú uz včera mi to ukazovali aj ked tehu az dnes :slight_smile: včera som ich mala tehu fakt uplne biele
17. lis 2013 ve 14:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenocka78 vdaka :slight_smile: bolí a dost a prsia neskutočne uz dlhšie
17. lis 2013 ve 14:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenocka78 júúúúúúj pozeram máš 2x skoky ako ja :slight_smile: fajne fajne uz len keby sa teplota par dni udrzala a je to tam jasné zatial to vyzerá ako u mna nádejne!!!
17. lis 2013 ve 14:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid no potesila si ma, ze to podbrusko tiez boli, tak uvidim co bude dalej
17. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenocka78 ano pobolieva, niekedy picha niekedy bolí niekedy iba jeden vaječník niekedy druhy nieekdy mam pocit ze mam ms syndrome takze tak ako kedy ako ktorý den a kolkú hodinu neboj nič :slight_smile: ale prsia ma riadne boleli posledny tyzden :slight_smile:
17. lis 2013 ve 14:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid no uvidime teda, urcite dam vediet ako pokracujem
17. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když zkouším těhu ovu testem a je na něm jen slabá čárka, tak to asi nic,co? No MS má přijít ve čtvrtek, tak uvidíme.
17. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenocka78 určite boj bolo by super keby sme sa stretli v júlovkách :slight_smile:
17. lis 2013 v 16:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bocianka123 no teraz uz nie, ms uz zacina ale buduci cyklus ano :slight_smile:
17. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kocky, tak ja dnes takto.... no priznam sa, ze som to necakala a som v soku, prijemnom.... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave len mm mi predvcerom povedal, ze babo uz nechce...no ma smolu... tak mu to este nepoviem.... foto mi nechce pridat, som na mobile, tak kuk do mojho fotoblogu...neskor pridam aj sem :wink:
17. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
tak som chvilu pri pc... tu je slubena foto...
17. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@mijadave na 13.dpo takato palica!!! waw!!!! dufam, ze mm este zmeni nazor...
17. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave waaaaaaaaaaaaaaau!!! gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: silo presilno držím palce, nech ti to tentokrát výjde na celých 9 mesiacov :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa aj ja som bola v soku... a nic ine mu neostane :grinning:
@fifitko25 dakujem mojko :wink:
17. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave och zlato, ani by si neverila ako velmi velmi velmi sa teším. konečne nejaká dobrá správa. A vieš, že nič iné ti neželám, len aby ste do dotiahli do úspešného konca a boli všetci zdraví a šťastní. moc moc moc si to zaslúžite. a krásne palice na 13DPO :wink:
17. lis 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave jeeej srdečná gratulácia :dizzy_face:
17. lis 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave júúúúj to je super!!!!!!!!! a z celého srdca želám, aby to už tento krát dobre dopadlo :dizzy_face: všetko zlé si si už vyčerpala, tak teraz to už nemôže inak ako vynikajúco dopadnúť :wink: drž sa a teším sa spolu s tebou :dizzy_face:
17. lis 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 dakujeeem moja :hearts: verim, verim :wink: aj mna prekvapily take palice na 13DPO :wink:
@julka82 dakujeeem :hearts:
@lubanka dakujem moja :hearts: to dufam, ze uz naozaj som vsetko zle vycerpala a ze je na rade uz len dobre :wink:
17. lis 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave to vieš, že áno :wink: práve teraz je ten zlomový okamih, keď sa karta obráti :wink: inak bude zaujímavé, keď to teraz povieš mm... to bude prekvápko... :grinning: a keď o 9mesiacov bude držať to drobča, až potom si povie "a ja som povedal, že už nechcem a aha ako dobre, že je tu" :grinning: :wink: prajem ti všetko len to najlepšie, opatrujte sa :dizzy_face:
17. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave jéj super gratulujem :slight_smile:
17. lis 2013 ve 21:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid dakujeeeeem :hearts:
17. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubanka dakujem moja, si zlata... aj ja som zvedava, ako zareaguje... ale este si to necham pre seba, posledne potraty velmi tazko niesol, tazsie ako ja....
17. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave super, gratulujem, dnes uz druha tehulka :slight_smile:
17. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave jasné, sama najlepšie vieš, kedy a ako mu to povieš... verím, že to ťažko niesol... aj môj mm povedal, že už radšej nič nechce... ale to je zo strachu o teba a nechce vidieť ako sa trápiš, iba preto to povedal. Neboj bude dobre :wink:
17. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lubanka presne takto reagoval, ze by to uz znova asi nerozchodil.... aj ja si myslim, ze bude dobre abude sa tesit, aj ked zozaciatku sa bude bat, preto rozmysla, ze asi az ked bude srdiecko mu to poviem, nech sa nestresuje... takze sa idem hrat na partizana :wink:
17. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave gratuluji :slight_smile:
@inngrid také blahopřeji :slight_smile:

A tiše i trošinku závidím, v každém případě přeji hlavně hodně zdravíčka pro maminky i miminka. Chjo,docela jsem tomu u sebe tento měsíc věřila. Já po 2 dnech špinění dnes konečně začala nový cyklus :( Ale tak je to jen zahřívací kolo... a až se na to vrhneme pořádně, tak se určitě zadaří :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla
17. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simasla dakujem moja :hearts: a drzim pasticky do dalsieho kola a posielam tehu baciliky :wink:
17. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek