• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@trish22 ano, uz viem, musela som s pravdou von, lebo som mala ist na magneticku rezonanciu s kolenom, mala som to vybavene v RK, no a kedze v prvom trimestri to neodporucaju, musela som to prelozit a on bol vo stvrtok doma... takze by si vsimol, ze nikam nejdem a tak... tak som mu to povedala... zostal v soku... nerozprava... je akysi cudny, ale myslim si, ze sok to je, ale hlavne sa boji, aby bol vsetko ok... predsa len som uz 3.krat tehu tento rok... :unamused: on sa s tym vyrovna, len je teraz dost tlakov z kazdej strany... a k tomu sa svokrovci idu stahovat a prerabaju, ktovie, co im povedal, preco nechodim pomahat aj ja... takze tak... on to tazko niesol, ked sme o babatka prisli, tazsie ako ja... takze verim, ze ma strach... ale ked bude teraz vsetko ok a bude srdiecko, tak to povieme aj detom a budeme sa vsetci uz len tesit
25. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave verím tomu, že sa bojí. bojí sa o bábo ale aj o teba. možno potrebuje ešte čas na strávenie tej informácie. ale vieš ako sa hovorí, do tretice všetko dobré, takže toto môže dopadnúť len a len dobre. moc moc moc ti budem držať palce na prvý UZV :slight_smile:
25. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, ja meriam faakt uz len sporadicky, vacsinu casu prespim prvy budik, co som zvykla merat a ak uz, ani sa mi nechce a dobre tak :slight_smile: vcera som mala poslednu soju, tak este trosku pomeram sem-tam, ci to pomoze alebo nie...
http://www.fertilityfriend.com/home/2400ff - ta mriezka zajtra nam vychadza Jonas :sweat_smile: (ha, povodny termin MS :grinning:)
25. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 jasne, aj o babo a aj o mna... cas isto potrebuje.... a ano, do tretice vsetko dobre... tretie tehu tento rok konciaci na 3 a cakam tretie dieta... nejak vela trojek :grinning: jaaaj, hlavne, nech je vsetko ok...
@mariankamk inak mne sa tiez ovulka posunula presne podla jonasa... skoro o tyzden skor som ju cakala... jonas mi daval 3.11. od 01:13 do 5.11. 14:58 a mne grafik vyznacil ovu na 4.11. :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave
25. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no parada, tak to krasne vyslo :dizzy_face: uvidime, co my... mlady je teraz stale nasackovany v robote, taha dvanastky, vikendy, ani sa nevidime, akokeby bol na sluzobke mimo SK... :unamused:
25. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk dakujem :hearts: no moj je sice teraz casto doma, ale sprava sa akoby ani nebol... no co uz, snad to predycha a prestane sa bat... ja sa bojim dost sama... a Tebe drzim pasticky, niekedy netreba casto, ale trafit sa aspon priblizne... pozri na nas :grinning: kedysi sme sa snazili kazdy druhy den... a tento cyklus.... :grinning:
25. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ale predycha, len si musi zvyknut, zmierit sa a ked zisti, ze je vsetko ok, bude sa tesit aj on :slight_smile:
nezda sa, ale fakt su chlapi mnohokrat citlivejsi a zranitelnejsi nez zeny... zena sa casom otrasie a ide dalej, chlap sa po zlej skusenosti zatne a tazko sa rozhybe :unamused:
ale uvidis, u vas to bude teraz coraz lepsie a z muzika bude hrdy tato :wink:
25. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk dakujem za mile a povzbudive slova, si zlata... presne si to myslim, ze proste chlapi to velakrat nesu tazsie... ja viem, ze sa bude tesit, len musime preklenut to obdobie, kym sa nepotvrdi srdiecko... k nemu sa dopracovat a sme relativne za vodou, lebo ked som o babo prisla, nikdy sme sa nedopracovali k srdiecku... iba pri uspesnom tehu :wink: verim, ze bude lepsie... len mi je hrozne zle a len velmi tazko sa mi pracuje... robim na zivnost, cize ak nebudem robit, nezarobim... ale ked ledva vstavam z postele... no co, hlavne nech je drobcek ok :wink:
25. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave to, ze ti je zle, urcite sa male hlasi o slovo :slight_smile: a teraz sa kedy chystas k dokimu?
25. lis 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk ahoj ako sa ro robi s tym Jonasom? hodis mi tu stranku ze sa pozriem? to ti vyrata aj ovulku ci co nechapem??? Dakujem :grinning:
25. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 mne to ukazuje kalendar vo womenzone, ale suhlasi to s tymto http://www.leichte.info/fuer_Frauen/
25. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk tak to dufam :wink: a k dr idem vo stvrtok :wink:
25. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi jejda, uz 14tt, to ro leti, velmi sa tesim, ako pekne napredujete aj malickym
25. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. lis 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte kocky, tak u mna sa zda opakuje minuly mesiac. Pripajam link, zase mam poovu teploty na jednom bode "mrazu". Uz treti den mam rovnaku teplotu, neviem, co to moze sposobovat. Ved kuknite: http://www.fertilityfriend.com/home/kitulka
26. lis 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitulka vsetko je ok, su to len vyrovnane hormony, niekto taha stale rovnu ciaru ako pred ovu, tak po nej :slight_smile:
26. lis 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ano, docela to utíká, zítra se dozvíme, zda je pořád vše OK :slight_smile:
26. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ahoj, uz ste na softe v brne tento cyklus?
26. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk hej hej. zajtra OPU a ET asi v sobotu.
26. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk no bola som pozrela som a tento mesiac mi to ukazuje medzi 19 a 21 novembrom.. ale viac na 21.11... co v tieto dni medzi tam 19 a 21 sa mi tie tri dni tocilo v hlave tri dni vkuse ale neskutocne.. na odpadnutie mala som brutal huste biele vytoky ta neviem uvidim ze co to prinesie.. teraz som 18 DC a 3 DPO tak uz len cakam..merat si nemeriam nechavam na prirodu.. co myslis?
26. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 neries to tak dopodrobna, ako riesis...
datumt podla jonasa vravia, kedy je optimalny cas pre otehotnenie, ale musi byt v tom case aj ovu alebo aspon pred ovu plodne dni... a ze sa ti hlava toci, to byva aj z pocadia...
26. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak nech je to teraz ten spravny pokus :slight_smile:
26. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ved neriesim.. praveze vobec len teraz tento mesiac som mala prvykrat teda aj prvy krat vobec 3 dni tocenie hlavy aleze brutal som ledva chodila..aj teraz sa mi toci..sak som mala plodne dni vtedy zrovna..a asi aj ovu..alebo den pred ovu--neviem kedy mam ovulku kedze nemeram.len podla kalendara.a vtedy sme plodili vela si pametam :grinning:
26. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk diky moc!!!!!!!! verim ze hej. priatel je ovela kludnejsi. v Reprofite sa mu paci. v sobotu sice bude troska nevyspaty, lebo z piatka na sobotu hra na akcii az do rana, mozno az do 8hod, takze ked v sobotu pride, nasadame do auta, ja sofer a on si tie 2 hodinky v aute pospi kym prideme do Brna. potom sa aspon bude moct lepsie sustredit na to co bude moct vidiet na monitore - nase embrijko :slight_smile:
26. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonjadabik2 ja len aby si si tocenie hlavy nespajala vylucne s ovulaciou a podobne... neupinaj sa na kadejake priznaky, potom to nerobi dobrotu...
s tym meranim robis dobre, nezvadza to az tak velmi k sledovaniu sa
26. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak dobre sa to cita, ked citit, ze ste obaja dobre naladeni :slight_smile:
26. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk aj ja som rada. verim, ze aj to pomoze.
26. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa urcite to pomoze, vlastne dost :slight_smile:
tiez uz sa snazim brat veci z tej lepsej stranky...
26. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek