• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@nikus20 ja napodobne vzdy ked otehotniem na prvy sup ze len sme skusili tak to nedopadne dobre... jedine mala vysla na prvy sup a bolo to krasne uzasne tehu... po nej po 5r zas na prvy sup ale skoncilo to v 11tt a potom po roku sa podaril maly... teraz som zase na prvy sup nahodou a tiez sa nezadarilo... ja uz si hovorim ze uz aj vekom ale ked som gyndosovi dala otazku ci som stara ma vysmial ze ovela starsie prvorodicky mu chodia a ziadna sa to este neopytala :grinning:
17. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikus20 jej, to je mi lito :frowning2: sakra, tos musela byt uz pokrocilejsi, kdyz jsi znala pohlavi :frowning2:
@adkap proboha, ty jsi podchlazena, ne :grinning:
17. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adkap :slight_smile: no ajosm jus tratila v 8mes.nakolko mam stenu v amternici takze ja budem mat aj tak rizikove ale modlim sa nehc neumre :(

@rosny ano ano v 8mes.:( v brusku mi umrela nevedeli zemam do y maternicu tym padom tam mam stenu:( zadusila sa zevraj :( uz mohla mat 8-9mes.:slight_smile:moja malinka princeznicka:(
17. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikus20 proboha, to je smutny :cry: :frowning2:
17. pro 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikus20 tak to mi je velmi luto to si neviem a ani nechcem predstavit v 8 mesiaci verim a velmi ti prajem aby si coskoro dostala za odmenu mimi ktore by ti vsetko vynahradilo!!!
@rosny ja meriam v ustach... ale minule tu dala jedna baba graf a to by si pozerala ta mala 35,6 to som aj ja pozerala ze nejake zimne teplotky :grinning:
17. pro 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny to je preto sa aj bojim ze co ked zase nepmoze to co vravia ze pomoze to bych asi psychicky neprezila znvoa rodit nechcem mrtve dieta:(
@adkap no ja dufam ze uz pomozu a nestane sa to site co minule lebo to radsej umrem spolu smojimi detmi
17. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell ja by som to uz nevydrzala, robila si test?
17. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikus20 no tak ted uz vedi, co mas za problem, tak by te meli hlidat daleko vic. A ze ani utz nebo 4D tohle nedokaze odhalit...
17. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
babyyyy co vy na to? :dizzy_face:
17. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@nikus20 neboj ked otehu uz ta budu sledovat a malinke tiez uz vedia ze je nieco ine tak budes pod drobnohladom!!!
17. pro 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maribell je to tam! Drž sa :wink:
17. pro 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maribell no co, gratulace!!!!!!! Uplne me zamrazilo!!! :dizzy_face:
17. pro 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maribell nic ine som uz ani necakala :grinning:
17. pro 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny velmi dufam budem tam chodit aj kazdy den len ench sa to nestane zase:slight_smile:
@adkap dakuejm velmi dufama verim tomu ze to tak bude:slight_smile:
17. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell gratulujem:slight_smile: je to tam :slight_smile:
17. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monana
@rosny
@adkap
@nikus20
baby dakujem :slight_smile: ... @nikus20 ty ides kedy testovat? :slight_smile:
17. pro 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maribell skusim zajtra ked zase bude hore teplota urcite skusim akurat uz cakam v obchodnmom centre nehc otvori a aidem si kupit testik:slight_smile: ty robis inac graf?:slight_smile:ked ano vedela by si mi to poslat ukazat :slight_smile:lebo ja neviem ze ako je na tom ta moja vela ludi uz psie ze gratulujem ale ja sa bojim ze za tri ndi este moze klesnut no dufam nie:slight_smile:
17. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra a pozítří se očekává hluboký pokles:frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/48c616/
17. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell jeeeeeeeeeeeej srdienkooooooo gratulujem a už vôbec nie potíšku. už kričím. super super super. A máš darček na vianoce :slight_smile:. veľmi sa s tebou teším :*
17. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile:
17. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell no vidim, ze som mala pravdu, ze to duch nebude, tesim sa s tebou, nadherny darcek pod stromcek pre celu rodinku, gratulujem :slight_smile:
17. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny drzim palce ahojda.. vyzera to nadejne ;)
@maribell testuj ;)
17. pro 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 proc myslis? vzdyt to nevypada zle!
17. pro 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maribell jaaj, uz vidimiiiiiim.. gratulkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj :wink: dekuju, taky si rikam, kez by, ale nechci jeste kricet hop. Vydrzim az na ty testy, co jsem objednavala na netu. A to jsem si minuly tyden predplatila FF :grinning:
17. pro 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosny Poslední půl rok jsem se nedostala přes desátý den, ať to vypadalo sebe líp. 10. den začne pokles a cca 12. den přijde mrcha:frowning2: Navíc mám měkký čípek a kdybych byla těhotná, měl by zůstat tvrdý :frowning2:
17. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 i s takovyma teplotama to kleslo?
17. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny už i s lepšíma:frowning2: minulý měsíc jsem krásně rostla po schůdcích na 37.2 a pak náhlý pokles a do dvou dnů to přišlo.... psychika začíná fungovat a manžel začíná mluvit o caru, ale o půl roce mě tam nikdo nevezme, jen se mi vysmějí:frowning2: Nevím, jak to ještě půl roku vydržíme, než se doktoři uráčí pomoci... dala bych za vděk i nějakým základním vyšetřením :frowning2:
17. pro 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 tak pokud jsi se jeste nesverila na gynde, tak popros o zakladni testy vas obou a rekni, ze uz se snazite rok. Chapu, ja minule byla uz po pul roce taky zoufala.
17. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny Mohla bych to na ten třičtvrtě rok uhádat. Manžel byl v dubnu na spermiogramu a ten mu vyšel na výbornou. 150miliónu zdravých kusů. Pokud bude problém, bude u mě. Asi se přemluvím a v lednu vyrazím zkusit své štěstí. Hlavně se na gyndě nenechat odbýt :frowning2:
17. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek